Rüya yorumu

Gelinin farklı koşullarda hayal ettiği uykunun değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Gelin, insanlığın kendisi kadar eski, güzel, şenlikli bir görüntüdür. Bu imge ile insanlar, bir rüyada kendilerini gösterebilen zevkten kıskançlığa kadar çok çeşitli duygulara sahiptir. Bu nedenle, gelinin neyi hayal ettiği sorusu oldukça zordur, farklı rüyalarda değer farklı olabilir. Genel olarak, rüya kitapları sembolün toplam değerinin - güncellediğinin, değiştiğine inanır. Ancak bu değişikliklerin ne olacağı, genel uyku ruhunu ve diğer detayları gösterecektir.

Gelin - yeni yaşamın sembolü

Rüya kitaplarının çoğuna göre, bir gelinlik güzel, mutlu bir kız hayatında sakin, iyi bir dönem olduğu anlamına gelir. Her şey yoluna girecek - hem kişisel yaşam hem de iş yerindeki durum. Refah, bolluk, neşe - bunlar uykunun özünü yansıtan anahtar kelimeler. Eski rüya kitapları, böyle bir rüyanın yakınlardaki mirastan bahsettiğini iddia eder. Günümüzde, böyle bir rüya pazarlık, çok para, bonus hakkında konuşabilir.

Gelinlikli bir kızla öpüşmek harika bir işarettir! Bu, yakın gelecekte arkadaşlarınızla aralarında kavuşacağınız yerle barışı sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Bazı yazarlar, bu sembolün, ailenizin tüm üyelerinin refahı da dahil olmak üzere, sağlıktan söz ettiğini iddia eder. Gelinin düğün konuklarını nasıl öptüğünü görün - neyse ki.

Olumsuz senaryolar

Bazen bir rüyada gelinlik eski, parçalanmış olabilir, lekeler olabilir. Kızın kendisi iyi görünse bile, şımarık bir elbise hayatındaki değişikliklerin olumsuz olabileceğini söylüyor. Sizin için önemli olan birisiyle kavga ederken, kayda değer miktarda para kaybedebilirsiniz. Eğer gelin kendisi hasta veya mutsuz görünüyorsa, uykunun olumsuz anlamı artar: görünüşe göre, başın dertte.

Sinirli hatta öfkeli bir görünüme sahip bir gelinlik giyen bir kız görürseniz, o zaman kocası veya eşiyle kavga etmek mümkündür. Ayrıca işteki ilişkilerin bozulması da mümkündür. Gelecek, boşanmak veya işleri değiştirmekle tehdit ediyor. Kayıtsız, müstakil gelin, bir sorun ve sıkıntı döneminin başlangıcı hakkında konuşuyor.

Bazı yazarların bakış açısına göre, bir iş kadını için, bir kadının kendisini gelinlik içinde gördüğü bir rüya, başarısız işlemler hakkında onu uyarır.

Görüş Sigmund Freud

Freud'un gelinin görüntüsü hakkında kendi görüşü vardı. Eğer bir kadın sevgili ile evlenmeye hazır olduğunu görürse, bu onların ilişkilerinin gerçekten daha da güçleneceği anlamına gelir. Psikolog, bu durumda kadının bir şeyleri acele edeceği ve gelecekteki evliliği için çok fazla endişe edeceğine inanıyordu ve bu endişe onun rüyasını gerçekleştirmesini engelliyor. Sorun daha sakinse, kaderini sevgili resmi evliliği ile ilişkilendirmek için daha fazla şansı olacaktır.

Yıllar içinde bir kadın gelinlikle bir kızın hayalini kuruyorsa, bu yaşından dolayı bir deneyim olduğu anlamına gelir.

Bir kız kendini bir gelinlik içinde görür - bu harika bir teklif beklemeli demektir. Belki evlilikle ilgilidir ve belki de ilginç işler sunmakla ilgilidir. Bir erkek bir gelin hakkında bir rüya görürse, gereklilikten evlenmesi gerekebilir.

Rüya Miller

Miller, kendini bir gelinlik içinde gören bir kızın, önemli bir miras beklediğine inanıyordu. Üzücü duygular içinde beyaz bir elbise giyerse, bu sevgisinin cevapsız kalacağını gösterir.

Eğer bir kadın evlendiğini hayal ediyorsa, ama aynı zamanda mutlu hissetmiyorsa, o zaman bu hayatta bir hayal kırıklığı şeridinden geçmesi gerektiğinin bir işaretidir.

Videoyu izle: Herkesin Gördüğü Ama Söyleyemediği 10 Rüya ve Anlamları (Temmuz 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send