Rüya yorumu

Rüya kitabında lider kızın kızın rüyasında anlamı nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Adamın ne hayal ettiğini bulalım. Öncelikle, bu adamın kim olduğunu tanımlayalım - olgun bir erkek, cinsel ilişkilere hazır, belirli emelleri ve talepleri var, ama bir erkek değil, yani erkek, cinsel ilişkilerin olası sonuçlarından sorumlu olmaya hazır değil, bir kadın için mahkemeye ödeme yapmaz, ev.

Rüyadaki bir erkek, kadınlar ve kızlar için riskli ve tehlikeli bir işarettir. Kart destesinde, sevgiye ve şefkatli hislere uyan, ancak yaşamın kaba gerçeklerinden kaçınan, yakışıklı bir genç adam bir kriko olarak yorumlanır. Bir erkek bir damat değil, bu bir koca değil, bu bir arkadaş bile değil. Bu sadece senin sempati duyduğun çok güzel bir erkek yaratık.

Temel değerler

 • Erkekler yaşam önceliklerine karar vermemiş kızları hayal ederler. Bir aileye başlamak için henüz çok erken, ciddi ilişkiler henüz mümkün değil, ama güzel bir yaşamın unsuru olan çocuklar, eğlenceli ve çekici hayallerinizi dolduruyor. Böyle bir rüya, sağlıklı cinsellik ve yüksek zeka seviyesinden bahseder. İyi iş çıkarıyorsun, tam olarak yaşamaya çalışıyorsun ama makul kısıtlamalarla.
 • Kelimenin tam anlamıyla rüyasına bir bakış attığın sevimli bir adam. Bunun hayallerinin adamı olduğu gerçeğinden uzak, ama bir tür hareket ruhun içine gömülmüş olabilir. Sakin ol. Sadece cinsel potansiyelin yüksek. Erkekler düzenli olarak benzer vizyonlarla acı çekmekte ve hayatta kalmaktadırlar. Saçların nasıl düzeltileceği veya ellerin çekileceği, kaslarla oynamak ve sonsuz sevginin mutluluğu arasında ortak bir şey yoktur, hayır. Normal parlak fizyolojik çekim. Özel bir şey yok. Bu bir kader işareti değildir ve yukarıdaki bir varış noktası değildir.
 • Rüyadaki eski bir adam, istediğinden biraz daha derin bir ilişki anlamına gelir. Bazı eksiklikler var. Birbirinizle bitirmediğiniz bir şey. Belki başka bakış açılarınız vardı, gerçek bir çift olabilirdiniz, ama olmadı. Doldurulmamış sevginin parçaları kalbe sıyrılıyor ve çıkıyor. Bu parçaları doğru şekilde işlememesi halinde, yaşamı ciddi şekilde bozabilir. Örneğin, eski genç adamla olan benzerlik ilkesiyle adamları almaya başlayabilir ve benzerlik tamamlanmadığında sinirlenebilirsiniz. Yeni erkek arkadaşın yenilmez rolü, kişiyi tamamen dışlar. Sorunları yalnız konuşmaya çalışabilirsiniz. Zor bir durumda, ek izin vermezse, bir psikoloğa başvurun ve sorunu çözün. İlişkiyi yenilemeyi planlasanız bile, öncelikle önceki dönemin tüm engellerini ve zorluklarını gidermelisiniz.
 • Eli bir rüyada okşayarak - ilişkilerin gelişimi sadece size bağlıdır.
 • Genç adam saklanıyor ve saklanıyor - ciddi duygulardan korkuyor. Onu anlamsız niyetlere ikna edersen her şey mümkündür.
 • Kavgalar, adamın suçlamaları - başını belaya soktu.
 • Herkesin önünde başka bir kızla kucaklaşıp öpüşmek - kıskançlığa yol açmaya çalışan genç adam, kendini savaşman gereken değerli bir ödül olarak algılar.
 • Genç adam yemek yiyor, ama paylaşmıyor - küçük şeylerde bile açgözlü ile temasa geçmeye değer mi?
 • Ölen adam bir rüya. Adam ciddi değil ölür, sadece ilişkiniz artık ilginç değil. Yakında yenileri başlayacak. Bu daha ilginç değil, ama diğerleri.
 • Genç adam tanımadan geçer - tamamıyla biraz daha fazla emildiği yeni bir hobisi vardır.
 • Adamın kucağına otur - seks ile ilgileniyor.

Yetkili makamların yorumu

Rüya Miller, özellikle de rüyanın içindeki adam kendini en iyi yönden göstermeye çalışırsa, belli bir ihtiyatlılık çağrısı yapar. Aslında, bütün insanlar gibi birçok tarafı vardır ve hepsi çekici değildir.

Bir rüyada azami olasılıkla memnun etmeye çalışan adam tüm beklentileri kandıracak ve rüyaya değmeyecek. Bir erkeğin zorlu ve parlak davranışı, bir erkeğe dönüşme ihtimalinden söz eder. Genelde, adam bir kızın para için hayalini kuruyor. Romantizm de önemlidir, ancak bir erkek arkadaşın hayalini kurarsanız, terfi ve iyi bir ücret artışı elde edersiniz.

Rüya Vanga, genç erkeğe yakından bakmak ve davranışlarının ayrıntılarını not etmek için bir rüyada bile tavsiye eder. Zaten uyanmak, tüm durumların hayal gücünüzle modellendiğini dikkate alarak analiz edebilirsiniz. Rüyadaki pis, kirli, sarhoş, saldırgan adam, kendinden şüphe duymanın açık bir göstergesidir. Daha fazla değersiz olduğunu düşünüyorsun. İlişkiyi geçici olarak yavaşlatmak ve özgüvenini geliştirmek daha iyidir.

Bir erkeğin cennetsel güzelliği, eğer gerçekte bir eşdeğeri varsa, kızın onun kadınsı cazibesini hafife aldığını gösterir.

Bir erkekle küfür etmek gerçekte bir kavga demek. Paylaşacak hiçbir şeyiniz yok, kahve setlerinin birikecek zamanları olmadı, çünkü duygular ve birbirinden hoşnutsuzluk kolayca kırılabilir.

Wanderer'in rüya kitabına göre, rüyadaki bir adam bir insan bile olmayabilir, fakat daha yüksek güçlerin bir şefi olabilir. Melek, büyücülük için bir fırsat büyücüsü olan manevi güç anlamına gelir. Mantıklı bir kız için bu tür hayallerden uzak durmak daha iyidir.

Sonuç

Bir erkeği hayal etmek ilginç bir rüyadır. Bir kariyere katılan kızlar için, özellikle de ikramınızı çocuklar ve şampanya için pahalı hediyeler için kullanmayacaksanız, olumlu bir finansal değere sahip olması önemlidir. Adam - gençlik işareti, anlamsız ilişkiler, sempati. Eğer erkekler hayal etmeye ve yetişkinliğe devam ederse - bu bir aile için yaratılmadığınız anlamına gelir. Bu da olur ve bu konuda şaşırtıcı bir şey yoktur.

Pin
Send
Share
Send
Send