Rüya yorumu

Kendi rüyanızı veya başkalarının bacaklarını gördüğünüz bir rüyayı nasıl anlarsınız?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıklıkla, bir rüyadaki dikkatimiz kendimizi ya da başkalarının ilgisini çeker. Bazı nedenlerden dolayı, görünüşlerine, hareketlerin özelliklerine dikkat çekmek için onlara bakmaya başlarız. Acaba hangi rüya bacakları? Popüler rüya kitapları bu imaj için birçok açıklamada bulunur. Bazıları çelişkilidir, ancak yine de, hayata karşı tavrınızla ilgili belirli bir genel anlam çıkarmak mümkündür.

Bir rüyadaki ayaklar - enerjinizin, canlılığınızın bir sembolü. Buna ek olarak, aynı zamanda sizin temel desteğinizdir - tesadüf değildir, yani “ayaklarınızda sağlam durmak” ifadesi vardır, yani bağımsız olmak, kendi geçim araçlarınızın yanı sıra her şey hakkında kendi fikirlerinizi almak demektir. Bu temel yorumlardan, bir hayali çözerken kişi devam edebilir.

Artan tüylülük

Bazen bacaklarınızın gerçekte gözlenmeyen kalın saçlarla kaplı olduğunu hayal edebilirsiniz. Genel olarak, rüya kitapları bunu iyi bir işaret olarak yorumluyor. Mesele şu ki, içgüdüsel arzularınız, duygularınız, ruh halleriniz kademeli olarak tezahür etmeye başlar. Kendinizi çerçeve içinde tutmaya alışkınız, fazladan hiçbir şeye izin vermeyin. Belki de rahatlama zamanı!

Bir nedenden dolayı, bir rüyadaki bir insanın kıllı bacakları olduğunu fark ederseniz, bu, bu karakterin sizin üzerinde belirli bir gücü olduğunu gösterir. Bazı yönlerden senden daha güçlü ve ona itaat etmelisin.

Su tedavileri ve yalınayak yürüyüşler

Ayaklarınızı yıkamak zor şeylere dikkat etmek demektir. Yakın gelecekte ciddi sıkıntılar yaşayacaksınız. Onların sonuçları henüz belirlenmedi, ancak genel olarak rüya, özellikle kötü bir şeyi önceden bildirmedi. Başarıya ulaşmak için çaba göstermeniz gerekebilir.

Eğer bir kadın bacaklarını bir rüyada tıraş ederse, kıskanılacak bir içsel güç tarafından ayırt edilir. Önemli bir görevin başarılı bir çözümü var. Büyük olasılıkla, büyük bir coşkuyla gerçekleştireceği bir çalışma meselesidir.

Çıplak ayakla yürüdüğünüzü görüyorsanız, büyük olasılıkla şu anda yeterli güvenlik hissine sahip olmadığınız anlamına gelir. Bazı nedenlerden dolayı kendini savunmasız hissediyorsun. Bilinçaltınızı dinleyin, bu süre zarfında risk almayın. Ancak yayadaki yara oldukça basit bir simge, enerji sektörünüzdeki bozulma hakkında diyor, yakın gelecekte yaşamın çeşitli alanlarındaki sorunların mümkün olduğunu söylüyor.

görünüm

Ayak tırnaklarını şans ve canlılık hakkında konuşurlar. Tırnakların harika göründüğünü fark ettiyseniz, güçle dolu olduğunuz anlamına gelir, iyi şanslar size her konuda eşlik eder. Herhangi bir sebepten dolayı vücudun bu kısmı kötü görünüyorsa, bu durum yaşamın bazı bölgelerinde bir yenilgiyi gösterir. İş yerinde kavgalar veya çatışmalar olabilir.

Çok fazla morluk görüyorsanız, kendinizi gerçek hayatta kurtaramazsınız demektir. Sakinleşmenin, sorunları unutmanın ve kendinize bir şeye davranmanın zamanı geldi. Çekici, uzun bacaklar, yaşama olan tutumunuzun çok anlamsız olduğunu söylüyor, zevk alıyor ve ciddi şeyler yapmıyorsunuz. Bu yaklaşımın ne kadar doğru olabileceğini düşünmek için sebep var.

Rüya Miller

Miller'in görüşü, klasik rüya kitaplarının bakış açısıyla çelişmektedir. Tanınmış bir uzman, vücudun bu bölümünün kurnazlık sembolü olduğuna inanıyor. Öte yandan, böyle bir rüya finansal zararlar da dahil olmak üzere kayıplara karşı uyarıda bulunabilir. Ayrıca bir arkadaşınızı veya eşinizi kaybedebilirsiniz. Bacağınız bir rüyada kesilirse, mali durumunuz tehlikede olacaktır.

Rüya Vanga

Bacakların çirkin, itici göründüğü, parasal kayıplara düşleyen bir rüya görmek. Şu an içinde bulunduğunuz işin çok karlı olmadığına inanmak için her neden var. Cilt yaralarla kaplıysa, hayır kurumuna olan ilginizden dolayı gelir sıfıra düşecektir. Tahta bacağını görmek desteği kaybetmektir. Şöhretin çok acı çekecek.

Pin
Send
Share
Send
Send