Rüya yorumu

Rüyadaki halı ne anlama geliyor - yorumlama nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Birçok geleneklerde halı, kaderin bir işaretidir. Zeki Kadın Marya'nın zor bir görevi yerine getirmek için gece boyunca halı ördüğü bir şey değildi. Birçok oryantal masalda, bir halı dokumak, eroin için yapılan olgunluk testlerinin bir parçasıdır. Sıklıkla, yaşam öyküsü halılarda dokundu, öğretici bilgelik, şifrelenmiş gizli bir doktrin.

Büyülü halılarda kahramanlar hava yolculuğu yaptı, halının desenlerine baktıktan sonra kahramanlar büyülü ülkelere düştü. Bir kitap gibi bir halı bilgi taşıyıcısı olarak algılanabilir. Halının üzerindeki desenler zevkleriniz ve tercihleriniz hakkında konuşur. Başlangıçta, halı zenginlik ve lüks bir işaretidir. Aynı zamanda halılar döndürülebilir ve başka bir yere taşınabilir. Bu, doğanın kolaylığının, hareketliliğin bir işaretidir.

Halının arkasındaki resimlere gülmek modern sosyal ağlarda boşunadır, çünkü halı aslında konutların konforuna ve dekorasyonuna katkıda bulunmaktadır. Bir halıyla yerde yatmak rahat ve sıcak, yalınayak yürümek keyifli, halılarla duvarlar daha iyi ısı depolar.

Bir rüyadaki Sovyet geleneksel halısı, geleneksel ataerkil değerlere bağlılık anlamına gelir. Belki de modern dünyada her zaman uygun değildir, ancak bir erkek çorba yapmayı bilen ve eşitlik konusunda çok fazla ısrar etmeyen bir eş bulmak istiyorsa, belki fotoğraflarda halı olan kızlara dikkat etmelisiniz.

Rüya halının ne halısını ve bir rüyanın yaşamdaki bu önemli ve faydalı niteliğinin neye değer verdiğini düşünün.

Temel değerler

 • Bir rüyanın halının ana değeri oldukça tahmin edilebilir - zenginlik, ev konforu. Lüksün, konforun ve aşırılıkların hayalini kuruyorsunuz, bazı uyumluluk sizin için yabancı değil, dokunsal hisler önemlidir. Oldukça büyük ihtimalle şehvetli ve sofistike bir insansınız. İstekleriniz - doğuştan yakın bir kişiyle sıcak bir ev oluşturulması.
 • Masif halı, günlük yaşamda tutarlılık, talepkar ve aynı zamanda iddiasızlık anlamına gelir. Rüyada yerdeki beyaz veya açık renkli tüylü halı bir hayalperest ve mükemmeliyetçiye ihanet eder. Soyut çizimler - yaşamdaki arzularına karar vermedin. İlginç bir desenle güzel halılar, gerçek dokuma resimler - arsaları size ideal yaşam hakkında bir fikir verir. Onlara çizilenler, meyveler, raflar, dağlarda bir şehir veya bir elma ağacının altındaki bir çoban, sadece sana bağlı. Yıpranmış, belirsiz resim, saklayacak bir şeyin olduğu anlamına gelir. Belki de iki hayat yaşıyorsun.
 • Hayvan derileri, deriler için renkli halılar - duruş, biraz kibir, zafer kazanma.
 • Oryantal kalıplar karmaşık ve tartışmalı bir doğa sunar. Halı yumuşaksa - karaktere uyar. Sert, dokunaklı yaramaz kazık - inatçılık, olası skandal, çelişkilerin ruhu. Kaliteli nakışlarla en zarif ipek halısı - kalbinizde masallardan, zarif, yumuşak ve çalışkan gerçek bir oryantal prensessiniz.
 • Yıpranmış, lekeli, yırtılmış, hasarlı bir halı, kişisel yaşamda zorluklar, maddi problemler ve cüzdandaki önemli boşluklar anlamına gelir. Ancak, en iyisi için zamandan vazgeçmediğiniz ve zamanla zorluklarla başa çıkacağınız da açıktır.
 • Olumlu bir izlenim yaratmak için halının altındaki çöpleri ve çöpleri gizlemek, tozları süpürmek ya da ezmek - yalan söylemek. Ne yazık ki, açıklanmamış olsa bile, yalan size fayda sağlayamayacaktır. Belki de yanlış bilgi, kendi ticari ününüzü zayıflatacak ve dürüstlüğünüzden şüphe etmenize neden olacaktır.
 • Halı yuvarlayın - aileyi taşımaya ya da terk etmeye hazırlanın.
 • Halıları bahçede, piknik sırasında çimlerin üzerine yayarsanız, bu harika bir sıcak ve kibar hissinin işaretidir.
 • Kabartma halılar, temizlik - emlak işlemleri için karlı zaman. Evin temizliği ile ilgili her türlü eylem kaderde olası bir değişikliğe işaret eder.
 • Ayağınızın altına yerleştirdiğiniz halı, sizinle alakalı olmak demektir. Desenli yol - saygı, akrabalık bir işareti. Kırmızı, kırmızı halı, neredeyse kraliyet onur anlamına gelir, ancak önemli talepler olacağı için endişe verici olması gerekir. Ayağınızın altındaki bir yol ya da halı tarafınızdan atılırsa - bu oldukça mümkündür, kaderinize aktif ve olumlu bir şekilde katılmayı beklersiniz.
 • Halı bir çocuğun hayalleri varsa - o daha fazla hassasiyet ve sevgi istiyor.

Yetkili yorumlar

 • Kadın rüya kitabı, yakında kendi evinizde metres olacağınıza dair söz veriyor. Bir rüyada halı alımı - kar, neşe ve refah için. Halılarda yürümek, özellikle yalınayak - hayatın tadını ve tadını çıkarın.
 • Miller'in bir bütün olarak hayali, kadın rüya kitabını kabul eder, ancak gerekirse kurtarmaya hazır olan iyi arkadaşların edinilmesini de sağlar. Halı satmak - seyahat, yeni ev, heyecan verici maceralar ve hoş izlenimler için.
 • Freud'un rüya kitabına göre, halı aile hayatı demektir. Daha yumuşak, daha güzel ve daha güzel olan - birlikte yaşamınızla daha çok memnun olmanızdır. Kirli halı güvensizlik anlamına gelir, ilişkilerde yatar. Delikler, çizikler yırtılma ihtimalini göstermektedir. Halıyı temizlemek, karın nasıl dağıldığını veya temizlendiğini görmek için - ilişkiyi yenilemek için.
 • Çingene bir rüya kitabı için halıyı zeminden duvara asmak, işi etkileyebilecek karmaşık bir işarettir. Ancak duvardan inen ve zemini kaplayan halı, büyük bir şans vaat ediyor.

Sonuç

Bir halıdaki rüyayı görmek, refahın refahının olumlu bir işaretidir. Yırtık ve silinmiş halılar bile, zorlukların üstesinden gelinmesi ile ilgili olarak iyi bir değere sahiptir. Hayallerdeki halılar her zaman rahatlık, rahatlık, sakin, güzel ve onurlu bir yaşam arzusu anlamına gelir.

Pin
Send
Share
Send
Send