Rüya yorumu

Hayalindeki ölü hayvanlar - farklı rüya kitaplarının transkripti

Pin
Send
Share
Send
Send


Vahşi Tayga'da ve kentsel ormanda ölü hayvanlarla tanışmak nadir değildir. Tabii ki bu korku, korku, acı, pişmanlık, bu dünyanın zulmü ve adaletsizliği için küçük kardeşlerimize utanç yaratıyor. Popüler rüya kitaplarında ölü hayvanların neyi hayal ettiğini öğrenin.

Genel yorum

Bir rüyadaki ölü hayvanlar kesin sembolizm taşır. Başlangıçta, tüm canlı hayvanlar özgürlüğü kişileştirir, öz koruma, üreme içgüdülerine hizmet eder. Özellikle vahşi hayvanlara gelince, frenlemesi zor olan duygusal dürtülere maruz kalırlar.

Tüm hayvanlar ve kuşlar, bir insanın karakteri ve alışkanlığı, mizaç ve hatta görünüşü ile kesin bir benzerliğe sahiptir. Ölü bir hayvan, hayalperestin alışılmış davranışlarından bazı sapmaları yansıtabilir, görünüşünü tanınmayacak kadar değiştiren durumlara işaret eder. Ayrıca bu tür rüyalar, uyuyan için yargılanacak olan ve geleceğini değiştiren bu durumlara işaret eder.

Bir rüyasında kendini şiddetli, tehlikeli bir avcıdan korumak, yenmek ve bütün olarak kalmak gerekliyse, tahmin pozitif olabilir. Bu, belirli bir muhalefeti kişileştirir, hayalpereste yumruk atıp kırmamanızı söyler. Zorlukların üstesinden gelmek, sorunları çözmek ve kaderin tüm keskin dönüşleriyle baş etmek için istek verilir.

Bir rüyadaki kuşlar insan ruhunu, aynı havayı ve yükselişi kişileştirir. Ölü kuşlar zihinsel sıkıntı, özlem ve kederi önleyebilir. Ölü bir leylek hayal - Mutlu annelik hayal edenler için kötü bir işaret. Böyle bir komplo, bir çocuk veya kısırlık anlayışıyla ilgili sorunları tahmin edebilir.

Kelebek neşe, dikkatsizlik, anlamsızlık, sevginin sembolüdür. Onu bir rüyada görmek, hareket etmeden yerde yatmak, acılar ve ıstırapları bilmek, hızla büyümek demektir. Hayalperest olan testler zor ama üstesinden gelinebilir.

Hayal hayalperestinin karkası hayal edildi - gerçekte kendi dürtüsünü, inatçılığını, kıskançlığını, ateşli tutkusunu engellemek mümkün olacaktı. Başkalarına zarar vermeden duygularını ve duygularını anlamak için iyi bir zaman. Ancak başka bir yorumda, böyle bir komplo, eril kuvveti olumsuz yönde etkileyebilir, çünkü koç ateşli bir sevgi ve cinsel etki gücü işaretidir.

Boğa güreşçisi gibi hissetmek ve rüyada boğayı bıçaklamak iyi bir işarettir. Bir erkek için, bu onun gücünün, gücünün, gücünün ve verimliliğinin güçlendirilmesini sağlar. Belirli bir alandaki konumunuzu güçlendirecek, durumları hızlı ve net bir şekilde etkilemeyi öğreneceksiniz. İş ortamındaki çeşitli değişikliklere verdiğiniz tepkiyi kıskanabilirsiniz. Güveniniz, kararlılığınız, başarınız, kendine yeterlilik sizi sevdikler çemberi için destekleyerek istikrar ve güven içinde olma konusunda güven veriyor.

Saldıran bir kurtun mağlup edilmesi - gerçekte zor bir finansal durumla başa çıkmak, yeni bir deneyim kazanmak, aldatmak, hırs ve seni yok etmeye çalışanların zulmü. Bu durumda, bu canavar modern dünyada tüketim ve zenginleşme için aşırı bir susuzluğu canlandırabilir. Bir dereceye kadar, hayalperest bunu durdurabilecek ve sevdiklerinin varlığını kolaylaştıracak ve mutlu edecektir.

Bir sürü ölü karga gördüm - daha iyisi için değişim umudunun sembolü. Bu kuşlar her zaman savaş, ölüm ve talihsizlik ile ilgili sembolizm taşıdı. Ölü sürü, bir dizi sıkıntının üstesinden gelmeyi ve tüm zorluklarla başa çıkmayı başardığınızın bir işaretidir.

Bir yılanı öldürmek, günaha girmek, düşmek, cinsel zayıflık ve irade eksikliğinden kurtulmaktır. Yılan, birçok tehlikenin sembolüdür, kadın katılığını, kurnazlığını, bilgeliğini kişileştirir. Hayalpereste göre, böyle bir komplo, sizi mahvetmeyi hayal eden açgözlü ve merhametli kişiden kurtuluş sözü verebilir. Kadınlar için böyle bir vizyon, yaşam tarzlarında, karakterlerinde, alışkanlıklarında ve değerlerinde bir değişiklik sembolü haline gelecektir. Bu, içinde saklanan yılanla iç mücadeleye işaret ediyor.

Bir hayvanın kanını ya da ayrı bir kafa gördüm - böyle bir rüya iyi bir şey vaat etmiyor. Zor zamanlar için hazırlık yapmalı, yiyecek stoklamalı ve ihtiyacınız olan her şeyi yapmalıdır. Her şeyi bekleyebilirsiniz: ülke ekonomisindeki değişikliklerden doğal bir felakete. Her durumda, finansal durumunuzu büyük ölçüde etkileyecektir.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Ölü hayvanlar hayalperestin iktidarsızlığını, eril enerjisinin kaybını, kısırlığını ve halsizliğini gösterebilir. Bir aslanla dövüşmek ve onu aşmak, kendi kıskançlığınızla ve sınırsız tutkunuzla baş etmek, güven, sevgi ve hassasiyet geliştirmek demektir.

Kendi elleriyle öldürülen hayvanlar, modern ve medeni bir kişinin baskılanmış avlanma içgüdüsünü kişileştirebilir. Erkekler genellikle cinsel istek göstermek yerine, memnuniyetsizliği gizlemek için kendilerini belirli sınırlar içinde tutmak zorunda kalırlar. Kızlar için, doğal alçakgönüllülük ve utangaçlık, onun gerçekten kadınsı prensibini keşfedecek gerçek bir erkek bulmak için bir engeldir.

Kendini bir rüyanın bir hayvanın saldırısına karşı savunmak ve onu öldürmek, gerçek cinsel deneyimler yaşamak demektir. Saldırıları, cinsel saldırganlığı ve ortak şiddet unsurlarını engellemelisiniz. Sızıntılarına ve arzularına bağlı kalmak için sürekli olarak hükmetme girişimlerini durdurabileceksiniz.

Gustov Miller

Ölü hayvanlar, hayattaki olumlu anların habercisidir. Tercüman hayvanları düşmanlarla, düşmanlarla ve rakiplerle ilişkilendirir. Saldırılarını bastırmak, gerçek insanların işinize, aile ilişkilerine veya arkadaşlarınızla ilişkilerine zarar verme girişimleriyle baş etmek anlamına gelir.

Egzotik bir canavar hayal etti, kumun üzerinde hareketsiz uzanıyordu - bu garip bir arzunun gerçekleştiğinin bir işareti olabilir. Çok şaşırmış ve sevinmiş bir şey var. Bu tür birçok yaratık, bir dizi hoş olayı ve bakış açısını kişileştiriyor.

Wang

Bir hayvan mezarlığında uyumak - hoş değişiklikler beklemeyin. Sizin için anlamı ve pratik kullanımı olmayan bir şeye çok fazla zaman ve çaba harcanacaktır. Pek çok gerçekleştirilmemiş fırsatı kaçırdınız ve hayallerinizi gömdünüz. Böyle bir vizyon birisini harekete geçirmek için ilham verebilir. Açıkçası, hepsi kayıp değil.

Ayrışmış hayvanları veya kuşları hayal eden hayalperestlerde sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Doktora gitmekten çekinmeyin ve kendi kendine ilaç almayın.

Bir rüyadaki ölü hayvancılık hayalperestin yanlış öncelik verdiğini ve bunun kötü sonuçlara yol açtığını gösteriyor.

Pin
Send
Share
Send
Send