Rüya yorumu

Farklı rüya kitapları için bir rüyada uçmak için iyi olan ve kötü olan nedir

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada uçmak, çocukluğa geri dönen en güzel ve hoş rüyalardan biridir. Uçuş hissi özel hormon üretimi, organizmaların oluşumu, tiroid ve pankreas çalışmaları ile ilişkilidir. Yetişkinler için, bir rüyada uçmak çok karakteristik değildir.

Bu hormonal dengede değişikliklerin kesin bir işaretidir - stres, sevgi, güçlü korku, heyecan, ilaç tedavisi, hormonların üretimini etkileyen, sakinleştirici. Metabolizmadaki değişiklikler yaşa bağlı değişiklikler veya endokrin sistem hastalıkları, tiroid bezi, diyabet ile ilişkili olabilir.

Bir rüyada uçmak kesinlikle hoş bir şey ama çocuklukta olduğu gibi bir rüyada uçarsanız, her gece bir doktora gidip test yaptırmak için bir neden. Rüya uçan kitapların neden düşünüldüğünü düşünün.

Temel değerler

  • Serbest uçuşun herhangi bir desteği olmayan temel anlamı rüyalar, isteklerin yerine getirilmesi, dikkatsizlik, neşe, mutluluktur. Bir rüyada uçmak inanılmaz derecede keyifli, hedeflerinize kesinlikle zahmetsizce ulaşmayı umuyorsunuz. Belki size geliyorlar ve size her şeyi verecekler ve size sunacaklar gibi görünüyor, sadece son derece elverişli koşulları kabul etmeniz gerekecek. Bu beklentiler biraz kibirli ve ciddi hayal kırıklığı tehdit ediyor.
  • Aynısı tavana doğru uçarken veya yıldızlar, gezegenler ve uydular arasında serbestçe uçarken sıfır yerçekimi ile uçma için de geçerlidir. Bazı çocukçuluk ve dikkatsizlik mümkündür, ancak bu duyguları kontrol altında tutarsanız, kendinizi Krypton gezegeninin özel bir yerlisi olarak görmeyin, her şey yolunda.
  • Eğer uçtuğunuzu ve yere düşme riskini hayal ediyorsanız - bu stresin, güçlü heyecanın göstergesidir. Rüya bir kabus şeklinde tekrarlanırsa - bir nöroloğu ziyaret etmek mantıklıdır.
  • Teknik araçların yardımıyla uçun, taşımayı kullanın - hayalinize doğru hareket etmekte kararlısınız ve hedeflere ulaşmak için en kısa ve en etkili yolları kullanmaya hazırsınız. Bir rüyada ulaşım her zaman hedeflere ulaşmak için bir yöntemdir. Bir uçak seçerseniz - belli ki. Hedeflerin yeterince düşünülmüş ve yolculuk riskli olsa da detaylı olarak düşünülmüş. Bir uçak, zeplin, planör, planör, paraşüt uçurun - paraşütle uçmak - sadece hızlı yolları tercih etmekle kalmaz, aynı zamanda kaderinizin kontrolünü yanlış ellere devretmeyi de düşünmezsiniz.
  • Süpürge sopası, uçan bir halı, bir ejderha, sihirli bir kuşla uçun - fantazinin tatlı bir esaretindesiniz.

Yetkili makamların yorumu

  • Dream Miller, en ufak teknik cihazlar olmadan uykularında sevinçle uçmaya cesaret edenlere, mutluluk ve neşe vaat ediyor. Karmaşık bir genlikte uçuyor, sonra yaklaşıyor, sonra dünyadan uzaklaşıyor, doğayı ya da binaları düşünün - hayalinizi gerçekleştirmek için ilginç ve heyecan verici bir işiniz olacak. Çalışmanızı sevdiğiniz ve amacınızı gördüğünüz için şanslısınız.
  • Bir rüyada uçmayı ve hisleri gerçek dünyaya aktarmayı öğrenme - yeteneklerinizi açıkça abartıyorsunuz.
  • Kadın rüya kitabı aşık mutluluk vaat ediyor. Ancak keskinleşmiş hislerinize çok fazla güvenmeyin, olası bir ortağı hoşgörü olmadan deneyin. Hormonal fırtına genellikle genç kızların kendi duygularıyla aldatılmalarına ve olmayan bir ideale aşık olmalarına neden olur.
  • Dream Veles, uçuşun bir rüyasında güvenli bir şekilde maliyeti varsa, neşe vaat ediyor. Uzak uçuşlar, beklentilerinizin gerçek kalış yerinden uzakta olduğu anlamına gelir. Belki başka bir şehirde bir insanı seviyorsun.
  • Hayalperest bir rüyada uçmayı seçtiğinde ve inanılmaz duyumlarda bulunduğunda Dream Lofa uçmaya, berrak bir rüya gibi dikkat eder. Loff, uçsuz bucaksız uçuş hayallerini sınırsız özgürlük, içsel anarşi, dış taleplere itaatsizlik, idealizm arzusu olarak yorumluyor.

Sonuç

Bir rüyada uçmak, uygulama yönteminden bağımsız olarak daima gerçeklikten ayrılmadır. Hayallere teslim oluyorsunuz, olağanüstü bir sevinç, neşe, mutluluk hissediyorsunuz. Bu harika durumu akıllıca kullanmaya çalışın ve önemsemeyince boşa harcamayın. Dikkatli olun, hayallerinizi, hayal gücünüzü ve gerçek dünyayı paylaşın.

Gençliğin erken dönemlerinde uçmayı gerçekten bildiklerinden emin olan çok mutsuz insanlar var, ancak zamanla uygunsuz davranış nedeniyle bu beceriyi kaybettiler. Bu insanların tüm yaşamları kaçınılmaz hayal kırıklığı ile gizemli bir şekilde hayali kabiliyetlerini geri kazanmaya adamıştır. Hayali bir uçuşun tadını çıkarmak büyük bir bilgelik gerektirir, ancak onu çok ciddiye almayın.

Daedalus ve Icarus hakkındaki eski benzetmelerin rehberliğinde - aydınlatıcılara bakmayın ve uçuş uğruna uçuşa katılmayın. Hedefinize uyun ve tüm engellerin üstesinden kolayca gelin. Sihir gibi.

Pin
Send
Share
Send
Send