Rüya yorumu

Rüyada sevilen birini hayal etmenin gerçek yolları

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir akşam geç saatlerde eve dönersek, aşık olan bir çiftin vedalarına tanık oldum:

 • - Bugün beni hayal mi ettin?
 • - Gerekli. Ve sen beni hayal ediyorsun.
 • - Güzel!

Hatırlıyorum, o zaman bu kadar anlamsız sözleri vermenin imkansız olduğunu düşündüm.

Yine de bu, kendimiz tarafından kontrol edilemeyeceğimiz bir rüya. Örneğin, eski Yunanlılar uyku ve ölümün bir şekilde benzer olduğuna inanıyordu. Mitolojilerinde uyku tanrısı, Hipnozlar ve ölüm tanrısı Thanatos'un kardeş olması tesadüf değildir.

Ancak, bu aşıkların gerçeklerden çok uzak olmadığı ortaya çıktı. Bir rüyada başka birini hayal etmek gerçekten mümkün. Ve bu iyi haber. Siz ve eşiniz birbiriniz hakkında çok tutkuluysanız, yukarıda açıklanan sevgili çiftler gibi, o zaman muhtemelen sevgilinizi hayal ediyorsunuzdur. Bazen hayal ediyorsun. Sırf ikiniz de aynı dalgaya ayarlanmış ve birbirinizi uzaktan bile hissedebiliyorsunuz.

Doğru, orada onun gece fantezilerinde ne yaptığınız bilinmiyor.

Ancak, bir davaya alışkın değilseniz (hayal ediyorum - bugün rüya göremiyorum) ve detaylar istiyorsanız (onun hakkında beyaz bir elbiseyle hayal ediyorum), o zaman başka bir güzel haber var. Çok bilinçli bir rüyada görünebilirsin.

Bir insanı rüyada hayal etmenin birkaç yolu vardır. Herhangi birini seçin, deneyin ve - size ve sizinle tatlı rüyalar!

Yöntem 1: uyumam

Eğer mükemmel bir hayal gücünüz varsa ve sevdiklerinizin gününün şekli hakkında kesin olarak doğru bilgiye sahipseniz, eşiniz zaten uyurken, henüz henüz sınırda olmayan bir uyku ve uyanıklık halindeyken kendiniz hakkında bir hayal göndermeyi deneyebilirsiniz.

 1. Arkanıza yaslanın ve gözlerinizi kapatın.
 2. Sevdiğin kişiyi sevdiğin gibi hayal et. Gördüğünüzde ortaya çıkan hisleri ve duyumları unutmayın. Onları aramaya çalış, ama onsuz.
 3. Şimdi sis, etrafını saran bir bulut veya hafif bir puslu olduğu için kendinizi çizin.
 4. Öyleyse bu sisli peçeye kendin gir ve onunla konuşmaya çalış.
 5. O zaman istediğiniz gibi bir hayal geliştirebilirsiniz.

Bu yöntem, fantezinin, dikkatin ve yüksek enerji maliyetlerinin konsantrasyonunu sınırlamanızı gerektirir. Önkoşul: uykunun muhatabı uyumak zorundadır, aksi takdirde boşuna güç harcarsınız, ancak sonucu elde edemezsiniz.

Yöntem 2: Uykum var ama bilinçli olarak

İkinci yöntem biraz daha karmaşık, ancak daha verimli ve daha güvenilir olarak kabul edilir. Her şeyden önce, Leonardo di Caprio ile “The Beginning” filmindeki profesyoneller gibi berrak uyku tekniğine hakim olmalısınız.

Siz, bir rüyada olmak, bunun bir rüya olduğunu anlar ve kendi senaryounuza göre geliştirebilir, bir rüyadaki eylemleri ve olayları kontrol edebilirseniz, o zaman zaten berrak bir rüya görmenin gurubusunuz demektir. Bir sonraki seviyeye geçmek için çekinmeyin.

Gerisi berrak bir rüyanın içine girmeye çalışmak zorunda kalacak.

Berrak uyku için 3 adım

 • Yatmadan önce düzenli olarak meditasyon yapın. Bu berrak uyku için en etkili egzersizdir.
 • Daha uzun uyku. Bir battaniyenin altında 10 - 12 saat dinlenme, bilinçli bir şekilde uyumana yardımcı olur. Ne yazık ki, herkesin çok fazla zaman uyuma şansı yok.
 • "Kendini programla". Berrak bir rüya görmek ve arsalarını detaylı bir şekilde tanımlamak için en önemli görevinizden isteyin. Gün boyunca rutin işler yaparak uyuduğunuzu hayal edin. O zaman geceleri kendinizi bilinçli bir şekilde uyuyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bütün bunlar sürekli egzersiz gerektirir. Ancak berrak uyku tekniğine hakim olarak, istediğiniz nesnede kolayca kendiniz hakkında bir rüyaya neden olabilirsiniz.

 1. Öncelikle, seçilen herhangi bir şekilde berrak bir uyku durumuna geçin.
 2. Ondan sonra hayal etmek istediğiniz kişiyi arayın. Örneğin, telefonunuzu hayal edin ve bir ortak olarak adlandırın. Bu sizin kontrol ettiğiniz bir rüya. Ve burada her şey sana bağlı.
 3. Uykunun gelişimi için diğer olası seçenekler. Telefondaki kişiyle konuşabilir, resmini görebilir veya uykusuna geri dönebilirsiniz. Her durumda, istenen etki elde edilir: kendinize hatırlatır veya önemli bir şey söylersiniz.

Bir kişiyi hayal etmek için bu yöntemi tercih ederek, aşina olduğunuz kişileri seçin. Sonuçta, bir rüyamda sadece birbirlerini gerçek hayatta en az bir an gördüğümüz kişileri görebiliriz.

Büyük bir arzu, azim ve berrak uyku tekniği tekniğinin ustalığıyla, sizi tanımayan bir kişinin uykusuna girebileceksiniz. Ama unutmayın, belki de, Brad Pitt sizi bir rüyada görecek, hatta duyacak, ama görüntünüz onun için kararsız ve anlaşılmaz kalacaktır.

İdeal olarak, rüyanın muhataplarına yönelik başarılı deneyleriniz için, çok tanıdık, samimi ve sevilen bir insanı seçin. Bu yüzden onunla bağlantı kurmak ve onunla iletişim kurmak kolaylaşacak. Nesneyi ne kadar az tanırsanız, onun hakkında ne kadar kötü hissederseniz, onun hakkında düşünmeniz o kadar nahoş olacaktır ve sonunda onu hayal etmesi zorlaşacaktır.

Yöntem 3: Diyorum ki

Bir erkeğin hayali kadar önemli ve sıra dışı bir işte, kelimelerin büyüsü kusursuz çalışıyor.

Belirli bir kişiye kendinizi hayal etmek için uygun bir komplo bulmak, internette veya belirli bir literatürde oldukça kolaydır. Bu tür büyüler genellikle, arzunun yerine getirilmesini, para kazanılmasını ve yeni bilgilerin alınmasını sembolize eden, büyüyen aydaki gecenin örtüsü altında konuşulur.

Eldeki böyle bir şey yoksa, ama gerçekten hayal etmen gerekiyor, kendi büyünü yaz. Ne? Sözcüğün gücünde ve olumlu bir sonuçta yok edilemez inanca şüphe edilmemelidir.

Özgün komploların yaratılmasının memnuniyetle karşılandığı, neşeli Simoron büyüsünün özel bir uygulaması var. Yürekten iyi ve parlak düşünceler ile bestelemek - o zaman arsa güçlenecek. Ancak büyülü tercümanlar yapmak için genel kuralları hatırlayın.

Bir komplo yazmak için 4 kural

 1. Bir başlangıç ​​yazın - arsanın başlangıcı. Büyülü güçleri olan tüm güçlünün yardımcısına hitap etmeli ve desteğini almalı. Bizim durumumuzda bu ay, ay, gece, Morpheus veya uyku ile ilgili başka bir şey olabilir.
 2. Arzu formüle - komplo ana parçası. Burada büyüyü okuyarak ne almak istediğinizi açıklayın. Bütün inancını, tüm enerjini ve isteğini en içteki sözlerine koy. Hayal etmek istediğiniz kişiyi hayal edin ve onun hakkında yazmak.
 3. Bir düzeltme ile gel - son kısmı. Çalışılan arsa, kapalı olması gerekir. Çoğu zaman bu, en basit kelimelerle yapılır: “Öyle olsun.” Veya benzerleri. Kendi versiyonunu düşünebilirsin.
 4. Grafiğin yaratımına yaratıcı bir şekilde yaklaşın, elverişli, ayet veya nesir olarak yazın. Büyücüler yetenekli ve donuk yaratıklar değil!

Kelimelerin büyülü olacağı koşulları kendinize karar verin. Daha önce de belirtildiği gibi asıl şey, hayal etmek istediğiniz kişiyi açıkça sunmak ve her şeyin işe yarayacağını kesin olarak bilmektir. Ve sonra kesinlikle işe yarayacak!

Yöntem 4: Ben çağrıştırıyorum

Büyücülük yoluna girmişseniz, komplodan tam ritüele kadar. Ne de olsa, rüya ince ve gerçek olmayan bir şeydir, neden bu gerekli rüya için sihiri, aynı ince ve gerçek dışı kullanmıyorsun?

Yine dünya çapındaki ağı kullanabilir ve bir kişinin sizi hayal edeceği uygun bir ayin bulabilirsiniz. Büyülü bir ritüeli gerçekleştirmek için büyük olasılıkla mumlara, bir ortağın kişisel eşyalarına ve resmine ihtiyaç vardır. Kurallara göre herhangi bir sapma başarısızlık vaat çünkü kesinlikle önerilen talimatlara göre hareket edin.

Kendinizdeki yaratıcılığı hissediyorsanız, o zaman Simoron kurallarına göre ritüelinizi düşünebilir, bir insanı bir rüyada nasıl hayal edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Burada bir şey bulmakta özgürsün. Ama amaç ve eylemi hatırla. Çılgın danslar, kendin hakkında bir rüya çekmenin pek mümkün değil. Ancak bir mum ile zar zor duyulabilir ritüel mükemmel.

Herhangi bir ritüel gerçekleştirmek için 4 kural

 1. Ayin öncesi evi temizle. Kendini sıraya koy, temiz kıyafetlere ayır, saçlarını çöz, mücevherlerini çıkar.
 2. Sihirli mesajın muhatabına ulaşması için bir pencere ya da pencere açın. Sihirli kelimeleri açıkça ve tereddüt etmeden okuyun. Güvenle toplanın.
 3. Yabancı düşüncelerden kurtulun. Bir adamı hayal etmek istiyorsan, düşün.
 4. Ayin gücüne inan ve işe yarayacak.

Sonuç: hayal kırıklığı ve tatlı

 1. Aşağıdaki yollardan hiçbiri, bir insanı nasıl hayal edeceğinizi, sanki şalgam tarifi gibi basit değildir. Ancak, sizin tarafınızdan çaba gösterirseniz, hepsi çok uygun.
 2. İlk defa istenen sonucu elde edemeyebilirsiniz. Umutsuzluk etmeyin.
 3. Ona doğrudan sormadığın sürece, bir insanı hayal ettiğini bilemezsin.
 4. Her neyse iyidir, eğer iyi niyetler yapmaya ve başka bir kişinin iyiliğine karar verirseniz.
 5. Her şeyin işe yarayacağına inanıyorsan, öyle olsun. Bunun saçmalık olduğunu düşünüyorsanız, haklısınız.

Pin
Send
Share
Send
Send