Rüya yorumu

Beyaz sihrin büyüsü - bir tören nasıl yapılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Pek çok insan aynı şekilde komploları düşünür ve aynı şekilde büyüler. Ancak, sihir büyüleri komplolardan ve dualardan farklı. Makalede, komplolar, büyüler ve dualar arasındaki temel farklılıklar sorununu ele alacağız. Ayrıca, büyülerin çalışacağı koşulları, örneğin bir başarı ve mutluluk büyüsünü de göz önünde bulundurun.

Farklılıklar komplolardan ve dualardan etkilenir

Büyülü bir komplo, derneklerin ve şiirsel imgeleri kullanarak şiirsel bir biçimde yazılmış bir amacın gerçekleştirilmesine yönelik bir programdır. Arsa kısa ve uzun olabilir, ancak her zaman hedefe ulaşma sürecinin bir tanımını içerir. Örneğin, bu kelimeler oluşabilir:

Bir turna balığı susuz yaşayamayacağından param bensiz olamazdı.

Komplolarda, bir olay diğeriyle karşılaştırılır:

Hızlı su sarp kıyıları yıkadığı için, bütün girişleri yıkar ve iftira eder, Tanrı'nın hizmetkarından İvan.

Eski bir komplo bazen farklı karakterlerin yer aldığı küçük bir masal gibidir: Ulyana, Maremyan'ın şafağı, Kot Bayun, turna balığı vb. veya Kuvvet'in sihirbazın niyetini nasıl yerine getirmesi gerektiğine dair bir açıklama.

Büyüler asla niyetlerin yerine getirilme sürecini tanımlamaz - onlarda sihirbaz nihai sonucun doğrudan bir göstergesidir. Bu, Gücün kesin değişiklikler yapması için verilen bir emirdir. Büyünün ev içi laneti olarak adlandırılabilir "böylece siz ve böylece." Büyüler şiirsel ya da inanılmaz derecede birleştirici bir formda değil, sıralı bir tonda kuru bir sözel formül.

Dua, bir şey yapma isteği ile büyü ve büyüden farklıdır. Dualarda değişikliklerin ya da düzenlerin açıklayıcı bir niteliği yoktur - Tanrı, ya da ruhlarına yüksek kuvvetlerden önce isteklerini alçakgönüllülükle ve saygıyla yerine getirmeleri için yalvarır.

Bir büyü her zaman ruhlara veya güçlere yönelik zorunlu bir formüldür. Bu, komutanın, Güçlerin hakkı olmayanlara itaatsizlik etme emridir. Modern büyülü sanatta, büyüler, belirli bir amaca ulaşmayı amaçlayan onaylama formları kazandılar. Tüm onaylamalar zorunlu olarak oluşturulmuştur ve alternatif bir uygulama sürümüne izin vermez:

  1. Para beni seviyor ve ihtiyacım olduğunda geliyor.
  2. Dünya sevgisiyle doluyum, dünya bana karşılık veriyor.

Başarılı bir büyünün sırrını, küçük bir büyücüyü doğru yapmayı düşünün. Bunun için üç sırrı bilmek gerekir.

Başarılı bir büyünün sırları

İlk olarak, büyüler sadece güçlülüğüne ve etkinliğine inananlar için işe yarayacak. Bu, sihirli formüller uygulamanın genel bir kuralıdır: sonuçlara inanmak, sarsılmaz ve hiçbir şey tarafından kabul edilemez. İkincisi, büyüler belli şartlara bağlı olarak çalışacaktır. Onları düşünün.

Başarının üç anahtarı:

  1. uygun ruh hali, enerji depolama;
  2. değişmiş bilinç hali;
  3. adrese büyü gönderme - gönder.

Enerji - büyülü işler için yakıt. Enerji eksikliği sonucu en olumsuz şekilde etkileyecektir, bu nedenle önceden biriktirilmesi gerekir. Yıkıcı büyüler için negatif, yaratıcı olanlar için pozitif enerji gerekir.

Örneğin, bir düşmanı imha etmenin kara büyüsü için, sihirbaz uzun bir süre boyunca temel gereklilikleri reddetmeli ve acı çekerken düşmanı lanetlemelidir. Burada, fiziksel ıstırabın yoğunlaştırdığı negatif psişik enerjinin enjeksiyonu tetiklenir. Bu soruyu detaylı olarak ele almayacağız: Kara büyü büyü kitabına ihtiyacımız yok, hadi yaratılışa daha iyi bakalım.

İlk anahtar uygun tutumdur.

Bir büyüyü dileyen bir dileği yerine getirmeniz gerektiğini varsayalım. Hazırlık bir gün veya üç gün sürebilir: İstenilen akıl durumuna ne kadar çabuk ulaşabildiğinize bağlıdır. Ve bu durum, bir kişinin mutluluğun veya bir dakikalık zaferin tepesindeki duygularına benzer olmalıdır. Nasıl başarılır ve bunun amacı nedir?

Bu, büyünün% 100 çalışmasını sağlamak içindir. Nasıl ulaşılır? Kendinizi şımartmaya başlayın ve hiçbir şeyi inkar etmeyin. Tüm dileklerinin gerçekleştiğini hissetmelisin! Bu hissi kemiğe sız. Bu nasıl başarılabilir? Örneğin, zor bir hareket var: Kapıyı açmadan önce, “Kapının açılmasını istiyorum!” Deyin. Ya da bir bardak çaydan önce - “Çay içmek istiyorum. Dileğim gerçek oldu! ”

Büyünün hazırlandığı günlerde, kendinizi olabildiğince şımartmanız gerekir - lezzetli yemekler yiyin, dinlenin ve rahatlayın. Kendine sıradan bir günde göze alamayacak bir şey ver. Bu mutluluk zamanı için aldığınız zevkler, planlarınızın gerçekleşmesi için büyülü gücünüz olacaktır. İstediğiniz zihinsel duruma ulaştığınızda, büyünün ayinine geçin.

İkinci anahtar, değişmiş bir bilinç halidir.

Büyü yapmanın üç yolu vardır:

  1. kendine güvenen ses komutanı;
  2. tıslayan bir yılan sesinde;
  3. intrauterin telaffuz - karın sesi.

Bizim durumumuzda ilk seçenek yapacağız. Sadece sesinizin sesi, komut vermekten daha muzaffer olmalıdır - sanki ilahi bir şarkı söylüyormuşsunuz gibi. Şimdiden pratik yapın.

Başarıyı hecelemek veya yerine getirilmesini dilemek için bir ayin yaratmadan önce, değiştirilmiş bir bilinç durumuna girmelisiniz. Bu ne anlama geliyor ve ne gerekli?

Değişen bir bilinç hali her büyülü eylemden önce olmalıdır: aksi halde hiçbir şey yaratamazsınız. Değişmiş bir bilinç, kısa bir süre için dış dünyadan kopukluktur. Merlin veya bir tür çiçek perisi görüntüsü gibi belirli bir görüntüye girilerek elde edilebilir. Sadece bir peri olduğunuzu ve çiçekten çiçeğe uçtuğunuzu hayal edin.

Ardından, dahili iletişim kutusunu tamamen devre dışı bırakmanız gerekir. Bu nedir? Bu, kafanın içindeki bilgilerin ve gösterimlerin sürekli işlenmesidir. İç diyalog, hayatta yeni bir durumun yaratılmasının önündeki bir engeldir. Kapatmak için önünüzde parlayan bir yıldız hayal edin ve sadece onun hakkında düşünün. Yıldızla özdeşleş, titreyen ışığını hisset, dalgasına uyum sağla - sen ve yıldız bir oldun.

Aslında, sihre uyum sağlamanın ve iç diyalogu kapatmanın birçok yolu vardır. Kendiniz için en kabul edilebilir olanı seçebilirsiniz.

Şimdi büyüyü okuma sırası gelmişti. Şu anda sahnede bir aktör gibi olabilirsiniz, bunun gibi bir şey görülebilir. Ayrıca görüntüye giriyor ve geçici olarak değişmiş bir bilinç durumunda. Uygun görüntüye daha iyi girmek için, duruma uygun kıyafetler giyin: sıradan bir sabahlıkta büyü yapmak mümkün değil!

Böylece, büyüyü okumaya hazırlıklı olarak, ciddi bir sesle aşağıdaki kelimeleri okuyun:

Büyünün metnini ezbere öğrenmek gerekmez, ancak tereddütle okumak kabul edilemez. Konuşmanızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde akması için tüm kelimeleri önceden öğrenin.

Üçüncü anahtar ise büyüyü serbest bırakmak.

Sihirdeki yeni başlayanlar büyük bir hata yaparlar - bir komplo ya da büyüyle ifade ettikleri niyetleri ile ayrılmazlar. Endişelenmeye ve endişelenmeye başlarlar: dileğim ne zaman gerçekleşecek? Bu yapılamaz - büyü serbest bırakılmalı, yani, unut gitsin! Düşündüğünüz sürece, bu sizin enerji alanınızdadır ve gerçekleşemez. Herhangi bir ayin yapmamışsınız gibi onu unutun.

Küçük başarının sırrı

Beyaz büyü büyü ve parlamalar sihirbazın psişik gücüne dayanıyor, bu yüzden biriktirilmesi ve kurtarılması gerekiyor. Pek çok sihirbaz, ayin öncesinde sessizdir, diğerleriyle mümkün olduğunca az iletişim kurmaya çalışır. Sırrı basittir - iletişim zihinsel enerjiyi ortadan kaldırır. Ve eğer bu iletişim hoş olmazsa, o zaman üç kere geri çekildi. Hiç konuşmamaya veya kısaca konuşmaya çalışın.

Hiç kimseye büyü yapamayacağınızı söylemeyin - büyülü gücü ve şansı kaybediyorsunuz. Törenden sonra harcadığınızı kimseye söyleme. Büyü bir gizemdir, şahit olmadan yapılması gerekir. Töreni gece, etrafta sessizlik varken ve herkes uyurken veya şafakta tutmak en iyisidir. Bu kurallara uymak niyetinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send