Rüya yorumu

"Tarot Haçı" nın dengesi: geleceğinizin sırlarını açın

Pin
Send
Share
Send
Send


Tarot kartları çok eski bir mantık aracıdır, geleceğin perdesini hafifçe kaldırmanıza ve yaklaşan olaylara ışık tutmanıza izin verir. Beyaz saçlı sevgilim günlerinden beri, insanlar ruhlarını ilgilendiren çeşitli soruların cevaplarını bulmak için bu gizemli desteyi aktif olarak kullandılar.

Tarot kartlarının ilk sözleri eski Mısır'a aittir. Ancak kartlar şimdiye kadar popülerliklerini kaybetmediler ve şimdi ne beklediğini bulmak, güvertelerin farklı versiyonlarını kullanmak ve ihtiyaç duydukları yardımı almak isteyen medyumlar ve sıradan ölümlüler. Yaygın kart düzenlerinden biri, aşağıda gözden geçirdiğimiz "Tarot Cross".

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Açıklama kehanet "Tarot Cross"

Kehanet "Tarot Haçı", düzenlerin yorumlanmasında en kolay uygulanabilir ve anlaşılabilir biridir. Onun sayesinde, mevcut durumun gelişeceği eğilimi öğrenebilir ve gelecek için iyi tavsiyeler alabilirsiniz. Bu kehanetin en büyük artılarından biri, kendiniz için kolayca görebileceğiniz en çeşitli yaşam durumlarına kolayca uygulanmasıdır.

Kural olarak, hizalama için yalnızca 78 Tarot tarama kullanılır, ancak bu alanda yeniyseniz, yalnızca 22 Tarot kartı ile temsil edilen Senior Arcana grubunu kullanabilirsiniz.

Kehanetin kendisi şöyle olur:

 • bir paket kartı iyice karıştırıyorsunuz;
 • Aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi genişletilmesi gereken dört kement, ondan ayıklayın.

Bu senaryoda pozisyonların değeri

Şimdi tarif edilen senaryoda her bir kartın değerini gösteriyoruz. Birkaç seçeneğe ayrılmıştır.

İlk seçenek

 1. İlk kement, söz konusu sorunun anlamı ile ilgilidir;
 2. ikinciye dayanarak - ne kadar büyük olasılıkla hareket edeceğini öğreneceksin, ama nasıl hareket etmemelisin;
 3. üçüncü kart - size nasıl doğru davranacağını söyler;
 4. ve dördüncü - durumun nihai sonucunu öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda, özellikle arkanın benzer bir değeri olacağı durumlarda ikinci ve üçüncü kart pozisyonlarının değerini ayırt etmenin gerekli olduğuna dikkat edin, çünkü tam anlamıyla tüm servet söyleminin temel anlamının yattığından farklıdır.

Seçenek iki

Diğer ellerde kartlardan birinin ne anlama geldiğini anlamadıysanız, “Tarot Cross” düzenini yorum olarak da kullanabilirsiniz. Bu durumda, şu soruyu sormanız gerekecek: "Seçilen konumda bulunan bu arcana ve bunun anlamı ne?". Bu yöntem, tek bir arcane çizmekten daha doğrudur.

Lütfen “Çapraz” düzeninin ikinci değişkeninde, konum değerinin biraz değişeceğini unutmayın:

 • ilk harita sorunun anlamını ortaya çıkaracaktır;
 • ikinci kart - kartın değeri ile ilgili değildir;
 • üçüncü kart - bu kartın anlamı;
 • Dördüncü kart - olayların bu yayına göre gelişeceği yönü anlatıyor.

Üçüncü seçenek

Şimdi bir kriz durumundaysanız, Tarot Cross servet anlatımından yardım almalısınız. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken desteye sormak: “Şimdi benim için önemli olan nedir?”. Ek olarak, kart konumlarının her birinin aşağıdaki anlamı olacaktır:

 • İlk harita şu anda neyin tartışıldığını anlatıyor. Başlangıç ​​noktasını, yani şu an içinde bulunduğunuz durumu açıklar;
 • İkinci kart, neyin önemli olmadığını, en azından belirli bir süre için size söyleyecektir. Bununla ilgili korku ve düşüncelerinizi serbest bırakın, gelecek için bırakın, çünkü şimdi diğer şeyler çok daha önemli olacak;
 • Üçüncü kart - sayesinde, neyin önemli olduğunu şimdi öğreneceksiniz. Ayrıca sizden gerekli olacak diğer eylemleri de anlatacak. Kendimize böyle bir hedef koymalı, düşünmeli ve tüm gücümüzle gerçekleştirmeye çalışmalıyız.
 • dördüncü kart - ilk önce buraya gelebilirsiniz. Bu pozisyon, yüksek "Ben" inizin gelişimi hakkında bilgi verecektir. O bir sonraki adımınız. Ve onu tamamladığınızda (belki yarın veya belki birkaç ay içinde), daha sonraki eylemlerinizi netleştirmek için bu hizalamayı bir kez daha yapmanız gerekecektir.

Çekilen kartlara dayanarak, yakın gelecekte ihtiyaç duyulacak bir sonraki adımları bileceksiniz.

"Tarot Haçı" nın düzeni sayesinde, mevcut durumda alınabilecek en doğru kararı ve aynı soruya sahip kartlara geri dönmenin mümkün olup olmadığını anlayacaksınız. Kehanet zor yaşam durumları için idealdir, zihinsel dengenin korunmasına, destek kazanılmasına ve en önemli konulara odaklanmasına katkıda bulunacaktır.

Lütfen senaryodaki dördüncü kartın nihai amaç olmadığını, sadece başkalarını da içerecek bir sonraki adım olduğunu unutmayın. Oldukça sık sık bu pozisyonun üzgün, hafif negatif bir karaktere sahip olduğu görülür. Ancak böyle bir durumda üzülmek için acele etmeyin: bu, bir krizden geçemeyeceğiniz bir testten geçmeniz gerektiğinin bir işaretidir; bu olmadan bir krizin üstesinden gelemeyeceğiniz ve bir sonraki aşamaya gidemeyeceğinize dair bir işaret.

Hangi soruları kart sorabilirim

Düzgün formüle edilmiş bir soru, en ayrıntılı ve doğru cevabın garantisidir. Aşağıda, bu kehanette bulunan kartlara ulaşmanın mümkün olduğu soruları veriyoruz:

 1. Mevcut durum nedir ve gelecekte nasıl gelişecek?
 2. Etkinliğin bakış açısı nedir (kişisel ilişkiler ve diğer yaşam alanları olabilir)?
 3. Mevcut bir problemi (veya bir hedefe ulaşmak) en kolay ve uyumlu şekilde nasıl çözebilirsiniz?
 4. Hangi nedenden dolayı (veya hangisinden dolayı) böyle bir olay gerçekleşti? Hangi gizli anlamı var?
 5. Mevcut durumu çözmenin en iyi yolu nedir? İçindeki eylemleriniz neler olmalı?
 6. Ayrıca Tarot kartlarına kendini tanıma, kendini gerçekleştirme ile ilgili sorular sorabilir ve manevi gelişim ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Bu durumda, kartların soruyu net bir şekilde olumlu veya olumsuz olarak cevaplamamalarına dikkat edin. Yalnızca karar vermenize yardımcı olacaklar ve bu seçeneklerin ya da diğer seçeneklerin işlendiği sonuçları size söyleyecekler.

Kehanet örneği

Daha da netleştirmek için, "Tarot Cross" un düzeninin yorumunu belirli bir örnek üzerinde düşünün.

 1. İlk harita (sorunun anlamı hakkında konuşur). Diyelim ki bu pozisyonda Hermit'in kablo demeti düştü. Bir kişinin fiziksel çaba harcamak istemediğini, ancak maksimum rahatlama ve rahatlık için çaba sarfettiğini ve belli bir süre boyunca kendi içine dalmak istediğini belirtti.
 2. İkinci kart (gerçekleştirmesi gerekmeyen eylemleri gösterir). Örneğimize göre bu harita Beş Kupa idi. Boşuna çok zaman harcadığına, önemsizlere kızdığına ve onlar için özlediğine dikkat çekiyor. İmkansız olan bir şeye sahip olmak istersiniz ve sonuç olarak tekrar üzülürsünüz.
 3. Üçüncü kart (nasıl davranılacağı). İşte On Kupa düştü. Çok olumlu bir kart; soru soran kişinin ailesiyle ve arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirerek, hayatı en fazla zevk alması gerektiğini söylüyor. Özel yaşam tarzından vazgeç ve her gün en son olarak yaşamayı dene.
 4. Dördüncü kart (nasıl sonuçlanacak, nihai sonuç). Kılıç Kralı kartı düştü - durumun başarı ile bitmesi muhtemel, çünkü krallar bilgiyi teoriden pratiğe çevirmekten sorumludur. King, eylemlerde bulunmak için istekli olduğunu gösterir.

Sonuç olarak, bu servet anlatımıyla ilgili ilginç bir tematik video izlemenizi öneririz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send