Rüya yorumu

Vanga'nın Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya için 2019 tahminleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Vanga'nın 2019 için tahminleri - ne kadar güvenilirler? En gizemli görücünün kehanetlerini anlamaya çalışalım. Rusya, Ukrayna, Belarus ve dünya için gerçekleşen ve gerçekleşmemiş öngörüleri bir bütün olarak analiz edelim.

Wang Kimdir: biyografi gerçekleri

Wang'ın adı uzun zamandan beri bir ev ismi haline geldi ve tarihe geçti. Bu gizemli kadının kaderi nasıldı, neden öngörüleri tüm dünyada biliniyor?

İşte biyografisinin bazı gerçekleri:

 • Bulgar bir millet - fakir bir köylü ailesinde doğdu. Büyükannesinin ona verdiği tam isim Wangelia.
 • Hayatının son yirmi yılı, acıyı Rupita köyünde kabul ettiği gerçeğiyle meşguldü.
 • Erken çocukluktan başlayarak çok çalışkandı. Emek aşkı, büyük bir yaş için korudu.
 • Wanga'nın annesi kız üç yaşındayken öldü. Babam savaştan sonra yeniden evlenir.
 • 12 yaşında bir kız bir kasırganın altına girdi. Güçlü bir rüzgar Wang'ı birkaç yüz metreye taşıdı. Akşam geç saatlerde, neredeyse nefessiz, toprakla kaplı olarak bulundu. Bu olayın sonucu olarak, kız görüşünü kaybetti ve tedavi için para yoktu. Bu nedenle, Wang ve yaşam için kör kaldı.
 • Görücünün kişisel hayatı da şekillenmedi. Aile sorunları nedeniyle, kör için bir sığınakta tanıştığı bir adamla evliliği terk etmek zorunda kaldı.

Vanga'nın trajik kaderi, onu yaşam canlılığından ve insanlara yardım etme arzusundan mahrum etmedi. Yaşamının sonuna kadar çok çalıştı, ailesine ve ona hiç kimseye yardım etmedi.

Vanga'nın 2019 İçin Rusya Kehanetleri

Vanga'nın kehanetlerinin çoğu çok karanlık: dünyanın en kötüsünü tahmin ediyordu. Ancak, Rusya'nın geleceği hakkındaki görüşün daha olumlu olması ilginçtir. Belki de kör gören, bu insanların özel amaçlarına inanan Rusları sevdiği için. Rusların yüksek maneviyatının ve özel zihniyetinin tüm dünyaya kurtuluş yapabildiğine inanıyordu.

Vanga'ya göre ülkemizi neler bekliyor:

 • Rusya için parlak bir gelecek öngördü. Ancak refah çok iyi bir fiyata elde edilecek - Rus halkı birçok denemeden geçmek zorunda kalacak.
 • 2019’da insanlar, herkesin kendilerini büyük bir misyon ile emanet etmesi gerektiğinin farkına varacaklardı - dünyanın kurtuluşu.
 • Rusya diğer savaşan ülkeleri uzlaştıracak. Bazı devletler birleşecek ve güçlü bir güce dönüşecek.
 • Özellikle Wang, Ukrayna ve Belarus’un Rusya ile birleşeceğini belirtti. Bu olay yeni, çok güçlü bir Slav devletinin oluşumuna doğru atılacak ilk adım olacak.
 • Öngörü, Rusya'nın Çin ve Hindistan ile birleşeceği gerçeğini de dışladı. Ve bir ülkeler birliği tüm katılımcılar için çok faydalı olabilir.
 • Vanga'nın bir savaşın başlayacağı öngörüsü gerçekleşmedi. Bu dönemde sonuçları tüm dünya nüfusunu etkileyecek kanlı savaşların olacağına inanıyordu.
 • Yeni Rus yöneticisinin kehaneti de bilinmektedir. Çok akıllı bir adam iktidara gelip ülkeyi süper güce dönüştürecek. Ek olarak, zamanla gezegende yaşayan herkes tarafından kabul edilecek olan yeni bir dini öğreti başlatacak.

Er ya da geç, Rus devletinin bütün sorunları sona erecek. Ülke, zor ekonomik zorluklar yaşayan dünya sahnesinde lider bir konuma sahip olacak. Ve bunun için, savaşları ücretlendirmek gerekli değildir, bu nedenle Rusya'nın katılımı neredeyse acısız bir şekilde gerçekleşecektir.

Ukrayna hakkında

Ukrayna'da, şu anda görmekte olduğumuz politik durum, Vanga tarafından da tahmin edildi. Maidan'ın sonuçlarını ve gelecekte olayların nasıl gelişeceğini anlattı.

İşte tahminler:

 • Donbass çatışması çok uzun bir süre devam edecek ve Ukrayna'yı dünya sahnesinde kendisini kurmak için birçok fırsattan mahrum bırakacak.
 • Ülkenin doğusunda askeri operasyonlar devam edecek, ancak zamanla diğer devletler buna dikkat etmekten vazgeçerek Müslüman ülkelerle sorun çözmeye geçecekler.
 • Vanga, 2019'da Ukrayna'nın kitlesel huzursuzluğa başlayacağını öngördü. Vatandaşlar isyan edecek, kaos ve kanunsuzluk ülkede hüküm sürecek.

İşte tam anlamıyla Ukrayna ile ilgili kehanetlerden biri:

Araştırmacılar, Yay burcunda doğmuş Igor Strelkov hakkında olduğuna inanıyor. Bir süre Donbas milislerine başkanlık eden bu adamdı. Doğru, şimdi ülkeyi yönetecek olanın o olduğunu söyleyemeyiz.

Vanga, yüzleşmenin 2019 yılına kadar devam edeceğini ve sonrasında Donbass'ın Ukrayna'dan ayrıldığını ve hiçbir zaman ülkenin bir parçası olmayacağını öngördü. İnsanların yaşamını etkilemeyecek - kademeli olarak ekonomik durum normale dönecektir.

Kör peygamberlerin şok edici kehanetlerinin bir videosunu izleyin:

Belarus hakkında

Belarus Wang'ın kaderi dikkat çekmedi. En ünlü kehanetler aşağıdaki öngörüleri içerir:

 • Tanrıcı, 2019’da ülke vatandaşlarının bir tür “askıya alınmış animasyon” içinde yaşayacağına inanıyordu. Devletin faaliyeti bir şekilde pasifleşecek ve sonuçta olumlu sonuçlar doğacaktır.
 • Uzak bir gelecekte, düşük yaşam standartları ve vatandaşların memnuniyetsizliği nedeniyle ülkede bir iç darbe yaşanabilir. Rusya kurtarmaya gelecek ve bunun sonucunda ülke birleşecek ve tek bir devlet olacak.
 • Belarus Cumhurbaşkanı Wang, yarım yüzyıllık bir hükümet dönemi öngördü. Bu görevden kimsenin onun yerine geçemeyeceğine inanıyordu.

Yerine getirilmemiş kehanetler

Tüm tahminler Vanga'nın gerçekleşmesi değil. Yanlış yorumlanmasının sebebi bu olabilir: araştırmacılar yanlış olabilir.

Örneğin:

 • 2010 yılında üçüncü dünya savaşı, güçlü silahların ve yeni tip askeri teçhizatların kullanılmasıyla başlayacaktı. Bu olmadı.
 • 2011 yılında, Kuzey Yarımküre'deki flora ve fauna temsilcileri kimyasal silah kullanımı nedeniyle ortadan kalkacaktı. Bu tahmin de gerçekleşmedi.
 • Avrupa ülkelerinde açlık ve Müslümanlarla savaş da yaşanmadı - bu üçüncü binyılın başında gerçekleşecekti.

Kör görenin tahminlerinin gelecekle ilgili ne kadar kesin olduğunu yalnızca zaman söyleyecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send