Rüya yorumu

Rüya rüya nedir

Pin
Send
Share
Send
Send


Öpücüğün neyi hayal ettiğini belirlemek için, rüyanızın konusunu hatırlayın ve bu makalede hazırladığım yorumları okuyun. Gelecekteki etkinliklere hazırlanmak için kendimi düzenli olarak kullandığım popüler rüya kitaplarının öngörülerini içerirler.

Psikolojik rüya kitabı

Bilinçaltımız sık sık bize rüyalar yoluyla uyarı sinyalleri gönderir. Psikolojik rüya kitabının yazarları bu sinyalleri nasıl doğru yorumlayacağını bilir.

İşte tahminleri:

 1. Öpüşen çocukları görmek - hayatın her alanında huzur ve sakinlik bulacaksınız. Sorunlar ortadan kalkacak ve refah iş, aile ve sizin için çok önemli olan her şeyi dolduracak.
 2. Bir rüyada anneyi öpmek - kendi işinizi kurmak ve girişimci olmak için iyi bir potansiyele sahipsiniz. Kendinizi fark edebilir, dünyaya yararlanabilir ve hiçbir şeye ihtiyaç duymayan başarılı bir kişi olabilirsiniz.
 3. Bir erkek ya da kız kardeşi öpmek - hayattan alacağınız pek çok zevk için. Mutluluk ve bolluk akışına gireceksiniz, bu yüzden neredeyse her gün kaderden bonus alacaksınız ve uzun süredir sıkıntıları unutacaksınız.
 4. Sevgilinizi / sevgilinizi öpün - birisi sizi gizli bir romantizme çekmeye çalışacak. Ancak ayartmadan kaçınmaya çalışın, çünkü kazanç çok yüksek olacak. Mesela evli bir adam seninle ilgilenecek ve karısı sonradan hayatını mahvedecek.
 5. Tanıdık olmayan bir kadını öpmek - itibarınızı ciddi şekilde bozabilecek bazı çirkin hareketlerde bulunma konusunda çok istekli olacaksınız. Bundan zarar görmelisin, kendine zarar vermemek için.
 6. Düşmanla öpüşmek - ilişkiniz yükselecek, ancak yakın gelecekte uzun bir süredir kavga ettiğiniz, ilk adımı atmaya cesaret edemediğiniz bir arkadaşınızla uzlaşacaksınız. Yoldaş önce seni arayacak ve yakınlaşmaya gidecektir.
 7. Karı veya karısını öpmek - sadece tutkunun değil, aynı zamanda gerçek manevi yakınlığın olduğu harika bir ilişkiniz var. Belki de birbirinize, gerçek “diğer yarısına” mahkumsunuz.

Rüya Miller

Miller’ın yorumları çok yönlülüğü nedeniyle popülerdir.

Oku ve uygun olanı seç:

 1. Eğer bir rüyada bir adam ellerini öptüyse, o zaman gerçek hayatta kader çok yakında sana zengin olma şansı verecek. Bu fırsatı fark etmek ve kaçırmamak önemlidir, aksi halde bir dahaki sefere çok uzun süre beklemek zorunda kalacaksınız.
 2. Kocasının bir arkadaşı öpücüklere boğuldu - gerçekte bu adamı ciddi şekilde hayal kırıklığına uğratmak zorundasınız. Ailene zarar verecek, ciddi bir suç işleyecek.
 3. Bir koca olarak görmek başka bir kadını öper - zina. Belki de uzun zamandır sadakatsizlik eşinizden şüpheleniyorsunuz ve uykunun yardımıyla bilinçaltı bilinçli çalışmalarınızı onaylıyor. Ve muhtemelen birkaç metresi vardır.
 4. Erkek arkadaşıyla öpüşmek - böyle bir rüya en kısa zamanda seçilen kişiden gelecek bir evlilik teklifi vaat ediyor. İlişkiyi daha ciddi bir seviyeye taşımaya ve niyetlerini ifade etmeye hazır.
 5. Çocukları öpmek - çok fazla tedirgin olursunuz, enerji harcamak ve birini seçmek yerine birden çok hedefe püskürtün. Dur, biraz nefes al ve en önemine konsantre ol.
 6. Eğer bir anne sizi bir rüyada öperse, gerçekte akrabalarınızın yardım ve desteğine her zaman güvenebilirsiniz. Sizi asla, size adanmış zor bir durumda bırakmayacaklar. Güvenilir olabilirler.
 7. Hayvanları öpmek - Bir kadının bu hayali, kendisine tamamen güvenecek, kıskanç ve kontrollü olmayacak bir erkekle olan romantizmi önemser. Evli bir kadın için bir hayal, tutku ve parlak duygularla dolu bir romantizm vaat ediyor. Ama adam sevgilisinden vazgeçmek zorunda kalacak, hatta düğünden önce.
 8. Bir yabancıyı öpmek - öngörülemeyen ve çok büyük masraflar için. Tüm sürahiyi harcamak ve tasarruf etmeden kalmak zorunda kalacağız. Ancak harcamaları önlemek için hiçbir şekilde çalışmaz.

Ezoterik rüya kitabı

Büyü ve daha yüksek güçlere inananlar için en gizemli ve gizemli tahminlerle yorumlamayı hayal edin.

yorumlama:

 1. Karşı cinsten bir kişiyi seninle öpmek - etrafındakiler arasında kolayca sevgi ve otorite kazanırsın. Cazibeniz artacak, insanlar sizde karizmatik, ilginç ve çekici bir insan görmeye başlayacak.
 2. Bir yabancıyı öpmek - değerli bir şey bulacaksın ya da pahalı bir hediye alacaksın. Bu tamamen beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek ve o anda size bu hayatta iyi bir şey olamayacağın gibi görünecek.
 3. Adam tutkulu rüyaları bir uyarı olarak öper. Çaresizce aradığınız bir kadın, karşılıklılık duygunuzu reddedecektir. Zaman kaybetmeyin - daha değerli bir adaya dikkat edin.
 4. Hastalık sırasında, hızlı bir iyileşme hayalini öper.
 5. Genç bir kız, büyük zevk alacağı genç bir erkekle tanışma hayallerini öper. Duygular karşılıklı olacak ve baş döndürücü bir romantizm başlayacak. Fakat dikkatli olması gerekiyor, çünkü seçilen kişi göründüğü kadar basit değil.
 6. Olgun bir kadın bir rüyada öper, bazı eski, uzun zamandır unutulmuş arzunun yerine getirilmesini vaat eder. Rüya aniden gerçekleşecek, muhtemelen herhangi bir neşe getirmeyecek, ancak sadece hayal kırıklığı yaratacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send