Rüya yorumu

Ünlü rüya kitaplarının öngörüsü olan tepeden aşağıya indiğimi hayal ettim.

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir tepeden binmek sadece çocuklar için değil aynı zamanda birçok yetişkin için de eğlencelidir. Ancak, bazen dik ve kaygan bir yüzeyde yavaşlamak için zamanınız olmadığında, sonuçlar korkutucu hale gelir. Bir tepeden aşağıya inmek için hayalleri, doğrulanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Genel yorum

Dağ hayalperestin yeteneklerinin çubuğunu kişileştirir. Burası her yerde görülebilen yüksek bir yer. Bu, başınızı yukarı kaldırmanızı sağlar ve eylemlerini ve kararlarını karşılaştırmak için kullanılanlar için bir rehberdir. Bir insan rüyada yükseldikçe, kendini yeni bilgi, deneyim ve ruhsal ve fiziksel gelişim ile zenginleştirerek üstesinden gelir.

Prestijli bir pozisyon ve yüksek maaş arayan bir iş insanı için böyle bir rüya, kariyerinin pozisyonunu açıkça yansıtır. Dağ ne kadar yüksek olursa, gizli kuvvetlerinizin sınırlarını o kadar fazla zorlarsınız, yeni bir güç potansiyeli, enerji ve iç kaynaklar açar.

Çin felsefesinde tepe, istikrarı, gücü, hareketsizliği, istikrarı ve sonsuzluğu sembolize eder. Zirve, tam bilinçliliğin bir işaretidir. Bu hayalperestin yeni bir gelişim seviyesine, manevi yenilenmeye, aydınlanmaya, yeniden doğuşa ulaşmasını öngörür. Bu tür vizyonlar, kardinal değişimleri bekleyenler ve bunu her şekilde yapmak için çabalayanlar için çok semboliktir.

Dinde dağlar gökyüzü ile yakından ilişkili, cennete bir tür merdiven gibi görünüyorlar. Bir uyuyan için, bu onun kültürel zenginleşmesi, yükselmesi, kendini tanıma ve meditasyon için can atması anlamına gelir. Büyücüler, rahipler, şifacılar, bilgeler için kozmik bir güç ve enerji burası.

Hayalperest için, dağdaki duyguları hatırlamak çok önemlidir. Sevinç, heyecan ve kaygan kederden zevk, cesur ve cesur insanlar tarafından bir rüyada yaşanır. Bu insanların doğası barış içinde yaşamalarına izin vermez, fiziksel eğitim, çeliğin sinirleri, dayanıklılık ve öngörülemeyen herhangi bir durumdan çıkma kabiliyetinin gerekli olabileceği çok ciddi meslekler seçerler.

Bu durumda, itfaiyeci ya da polis olmak gerekli değildir, böyle bir arsa aynı zamanda bir işadamına da görünebilir. Ne de olsa, bazen günde yirmi dört saat çalışmak zorundalar, yorgunluk yaşarlar, stres yaşarlar, görünüşte karlı olanlardan uzaklaşıp zamanla taktikleri değiştirebilirler.

Bir kadının tepeden aşağı yuvarlanması aşktan vazgeçmektir. Düşürme ne kadar dik olursa, o duyguların yaşadığı acı da o kadar fazla olacaktır. İleriye doğru acele edin, ancak birisi sizi durdurmaya çalışır - gerçekte. Belki de önceki ilişkiyi yeniden kurma şansı var. Fakat eğer bir erkek sana yetişmediyse - yalnızlığı ve ayrılık acısını yaşamaya mahkumsun.

Kıyafetler, suçlar ve skandallar olmadan ayrılma konusunda karşılıklı bir karar vermek için sevdiğimle birlikte buzlu bir yamaçta yuvarlanmayı hayal ettim. Her şey kendi terimine sahip, görünüşe göre bu bağlantı modası geçmiş ve yeriniz zaten başka bir yerde bir yerde bekliyor.

Çocukların bir tepeden aşağıya kaymalarının ne kadar eğlenceli geçtiğini izlemek - çevreleyen gerçeği olumlu algılamak ve çok alıcı bir kişi olmak. Hayalperestin sorumluluk yükünü düşürmek istediği, toplumun dayattığı klişeleri ve sadece aşık olduğu dönem. Böyle bir durum öngörülmüş, asıl mesele kişisel mutluluk yolunda durmak değil.

Bir kızak üzerinde yuvarlanacak olgun adam - gerçekte günlük rutin ve monotonluktan bıkmış. Bir değişime ve temiz bir nefes almaya ihtiyacınız var. Durum değiştirilerek yeni duygular edinilebilir.

Yazarın rüya kitapları

Gustov Miller

Tercüman dağı insani gelişim evreleri ile kişileştirir. Bu konuda yükselen hayalperest, belli bir sosyal seviyede olmak için bir takım zorlukların ve engellerin üstesinden gelir. Uykunuz ne kadar yükselirse, başarı ve tanıma o kadar yakın olursunuz. Rüyada bir dağdan aşağı inmek olumsuz bir işarettir. Bu, başkalarıyla ve uyuyan kişinin iç durumunu olumsuz yönde etkileyebilecek bir dizi sorunu ve olumsuzluğu yansıtabilir.

Yüksek hızda bir tepeden aşağıya inmek ve korku yaşamak, durum üzerinde kontrol sahibi olmayan bir konumda olmak demektir. Kafana düşen bu nahoş olayları kontrol edemezsin. Özellikle sizi yok etmek için doğru zamanı bekleyen kıskanç insanlara ve rakiplere dikkat etmek gerekir.

Sigmund Freud

Tepenin zirvesinde olmak ve ondan nasıl inileceğini bilmemek, gerçekte, cinsel ilişkilerin çeşitliliği ile ilgili kafa karışıklığı yaşamaktadır. Cinselliğinizin zirvesindesiniz, karşı cinsten insanlar arasında popülerlik, ama bundan hiç de memnun değilsiniz. Şeref içinde solup bu seksi maratonu durdurmak istiyorsun.

Dağdan inmek, bir partnerle yakın ilişkilerden memnuniyetsizliği tecrübe etmektir. Görünüşe göre bu ilişkinin uzun zamandır kendini aşması ve ayrılıktan başka bir yol görmemesi. Bazen bir zamanlar hafife alındığı için pişmanlık duymamız gerekir. Yarı yolda durun ve etrafa bakın - gerçekte sevdiklerinizle yeni temas noktaları bulun, birbirlerinin geleceklerini ve isteklerini dile getirin.

Wang

Bir rüyadaki dağlık manzara, zorlu denemelerle yüzleşeceğinizin, uzun bir yolculuk veya gelecekte kısa bir yol olacağınızın bir işaretidir. Ancak bu yol yeni düşünceler, fikirler, bilgi üzerine beslenmeye değer. Bilgelik deneyim ile birlikte gelir. Ve yeni başarılara doğru, rahat ve istikrarlı olduğu aşina olduğunuz yerden çıkma isteği verilir.

Tepeden aşağı inin - suçlama bakışlarını hissedin. Biri açıkça sizi öldürmeye çalışacak, sizi yalan söylemeye ve sahtekârlığa itham etmeye ya da suçlamaya çalışacak. Hızlı ve eğlenceli bir şekilde tepeden aşağıya koşun - bu, dürüst bir ismi güvenli ve hızlı bir şekilde geri yükleyebileceğiniz ve başkalarının gözünde otoritesini geri kazanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak yanılmak ve düşmek zorunda kalırsanız - çok fazla sıkıntı ve acı çekeceksiniz. Sizler çok alıcı ve duygusal olan insanlardan birisiniz. Ahlaki sıkıntı ve stres için hazırlıklı olun.

Belirli bir hedefe inmek, yolun sonunda bir ağaç veya bir kulübe görmek - bu hayalperestin içsel konsantrasyonunu ve konsantrasyonunu yansıtır. Tüm engellerin üstesinden geleceğinize dair bir inanç var, kendinizi nerede sınırlayacağınızı ve durduracağınızı, günaha ve arzularına nerede katlanacağınızı açıkça anlıyorsunuz. Yıpranmış konutları ve çürük güdükleri keşfedin - umutlar gerçek olmaz.

Evgeny Tsvetkov

Dağdan aşağıya inmek, önceden yükselmiş olmak eğlencelidir - gerçekte gerçek olmak ve her şeyi kaybetmekten korkmamak. Hayalperestin doğası aşırı derecede aşırıdır, dikkatsiz ve iyimserdir. Zaten çok şey yaşadın ve bunu hayatınızda gördünüz, bu nedenle şu anda sizin için değer maddi zenginlik değil, sağlık, sevdiklerinizin sevgisi ve arkadaşlarınızın özveridir.

Pin
Send
Share
Send
Send