Rüya yorumu

Rüya kitabında hangi çamur hayalleri var

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi kir hayallerini belirlemek için hatırlamaya çalışın ve uyandıktan hemen sonra rüyanızı kaydetmek daha iyidir. Ve sonra makalede uygun yorumu seçin. Her durum için farklı yazarların tahminlerini topladım.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yazarlarına göre, rüyadaki kiri görmek her zaman talihsizdir. Hangisini tam olarak bulmak için - tahminlerini okuyun ve uygun olanı seçin.

yorumlama:

 1. Kötü havalarda doğrudan çamura doğru yürüyün - kendi küçük kötülükleri nedeniyle arkadaşlarınızın yerini ve desteklerini kaybetme riskiniz var. Olanların suçu tamamen sana bağlı. Etkinlikler ayrıca işe ve kişisel hayata dokunabilir.
 2. Yağmurda çamurda yürüyen diğer insanları izlemek - işte bela. Meslektaşlarından biri patronuyla iyilik yapmak için ününüzü mahvetmeye çalışacaktır. Bir haksızlığın kurbanı olacaksınız, belki de haksızlık.
 3. Bir rüyada bir araba size çamurla vurursa, komşularınız size zarar vermeye çalışacaktır. Bazı nedenlerden dolayı size hakaret ediyorlar ve küçük işlemeler yapmaya başlayabilirler. Örneğin, polisi arayın ve gürültüden şikayetçi olun.
 4. Kirden çamaşırları temizlemek - gerçekte, nihayet dedikodu ve senin hakkında söylentiler "temizlemek" mümkün olacak. Etraftaki insanlar masumiyetinize inanacak ve kirli söylentileri yayanlar kınanacak ve suçlanacak.
 5. Çamur terapisine katılın, şifalı çamur banyolarını alın - çok iyi bir uyku. Hayalpereste yalnızca mutluluk ve her konuda sonsuz şans vaat ediyor. Hayatında kalıcı bir beyaz çizgi olacak - anı yüzde yüz kullan.
 6. Kendi evinizde kir gördüyseniz, bu da iyi bir rüya. Her şeyde sadece refah ve refah vaat ediyor. Kendinizi gerçek bir bolluk ve refah akışı içinde bulacak, tasarruf etmeyi bırakacak ve sürekli para hakkında düşüneceksiniz. Yaşam parlak renkler ile gelişecek ve parlayacak.
 7. Evinden çıkmak - normal yaşam standardının kayıpları ve kayıpları. Bazı alışkanlıklara, rahatlığa, harcamaların çoğundan vazgeçmek ve kemeri daha sıkı sıkmak zorunda kalacaksınız. Bir kriz ve tasarruf dönemi olacak.
 8. Kirli su sağlık sorunlarına düşlüyor. Ve bir uyarı - iyiliğinize daha fazla dikkat edin, kötü alışkanlıklardan kurtulun, kendinizi izleyin, aksi takdirde talihsizlikten kaçınamazsınız.
 9. Örneğin bir at gibi kirli bir hayvan - her zaman güvendiğiniz, sevilen biri tarafından ihanet etmek. Seni aldatmaya ve cidden hayal kırıklığına uğratır. Önemli olan olaydan sonra insanlara olan inancını kaybetmemek.
 10. Çamur içinde kalmış araba - hedefe engelleri aşmak için. Birçok engel ve zorluk ile karşı karşıya kalacaksınız. Ancak, dişlerinizi sokarsanız, her şeyin üstesinden gelir ve hayalini kurduğunuz şeyi alırsanız, o zaman birçok kez daha güçlü olursunuz.

Psikolojik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yorumunda çok ilginç tahminler var.

İşte onlar:

 1. Kirin süpürülmesi, zarar görmüş ayakkabılara dikkat edilmemesi olumsuz bir işarettir. Artık arkadaşlarınız tarafından güvenilmeyeceksiniz ve yakın akrabalarınız ve sevdikleriniz sizden uzaklaşacak. Geçmişte yaptığınız yanlışlıkları, dikkatlice sakladığınız her şeyi öğrenecekler.
 2. Bir yabancı olarak çamurlu bir yolda giderken izlediniz, içine sıkışmış, o zaman kişinizin etrafında dedikodu var. Ve asla yaymayacaklarını düşündüğün adam söylentileri yayıyor. Bu, tüm arzularınızı ve sırlarınızı bilen iç çevrenizdeki bir insandır.
 3. Kirli giysiler görmek, tehlikedeki ününüzdür. Birisi sizi rahatsız etmeye çalışacak, kişiniz hakkında yanlış bilgi taşıyacak. Ancak, söylentilerin gerçeklerden uzak olmasına rağmen, kariyerinizi veya iş ortaklarıyla ilişkilerinizi mahvedebilir.
 4. Siyah ama kuru topraklar refah rüyalar. Henüz farketmediğiniz bir çok potansiyeliniz var. Kendinizde bulup farkına varır fark etmez, büyük miktarda para, sevgi ve bolluk size düşecek. İstediğiniz her şeyi kolayca ve neredeyse çaba sarf etmeden alabilirsiniz.
 5. Bazı komplikasyonlarda ortaya çıkacak olan hamilelik sıvı çamur rüyalar. Sonuç olarak, çocuk sağlıksız doğma riskiyle karşı karşıya. Ancak sağlığınızı dikkatle izler ve önceden gebe kalmaya hazırlanırsanız sorunlardan kaçınılabilir.

Burun deliği hayal

Nostradamus, tüm geleneksel rüya tabirleri kavramlarını altüst eder. Yorumlarında kir, zenginlik, refah ve iyi şanslar sembolüdür.

Ve işte astrologun öngörüleri:

 1. Ne geçmenin ne de mümkün olmanın mümkün olmadığı kirleri görmek - hayalperestin hayatında yaşayacağı zor bir dönem olacaktır. Yaşamın hemen hemen tüm alanlarında mümkün olan en kısa sürede ele alınması gereken sorunlar ortaya çıkacaktır.
 2. Şehir bir çamur çığları gibi düşüyor - gerçekte gerçekleşecek doğal bir felaket.
 3. Çamurdaki altın paralar - çevrenizde hor gördüğünüz değersiz bir kişi var. Ancak yakın gelecekte bir kaide üzerine kalkacak, aniden otorite kazanacak ve etkisini kıskandıracak olan gücünü artıracak.
 4. Baştan ayağa çamurla kaplı çıplak bir adam - böyle bir rüya insanlık için üzücü olayların arifesinde olur. Çok yakında dünyada doktorlar tarafından bilinmeyen ilaçlar için yeni bir hastalık ortaya çıkabilir. Gerçek bir salgın bile olabilir.
 5. Bir ziyafet sırasında tabaklara dökülen kir - tüm insanlığın zenginlik ve refahına, uygun bir dönemin başlangıcına.

Pin
Send
Share
Send
Send