Rüya yorumu

Antrenman runeleri: acemiden profesyonellere, faydalı özellikler

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüneleri öğrenmek, özenli ve yavaş bir işlemdir. Ancak sabrınızla başaracaksınız. Asıl şey, runik bilimin temellerine hakim olmak ve tüm nüanslarına özen göstermek konusunda daha büyük bir arzu duymaktır.

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Üç balina eğitimi

Runik büyü dünyasına atılmak ve tüm sırlarını öğrenmek için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Öğrenme süreci çok uzun, zahmetli, ancak bunun sonucunda kendi hayatınızı etkilemek için güçlü bir araç alacaksınız.

Başarılı ve etkili bir öğrenme için gerekli olan en önemli şey:

 1. Her karakterin anlamını dikkatlice hatırlamanız gerekir. Runların ana hatlarını, kod çözme işlemlerini düz ve baş aşağı pozisyonda öğrenmek zorundayız. Ayrıca, her bir karakterin hangi karakteristiği verdiğini de bulmanız gerekir.
 2. Uygulamada hangi runik sistemi kullanacağınıza karar verin. Yeni başlayanlar için Elder Futhark karakterleriyle başlamanızı öneririz. Onlar öğrenmesi en kolay olan ve klasik olarak kabul edilir.
 3. Rune meditasyonunu öğrenir. Koşular üzerinde meditasyon yapmak, anlamlarını sadece mekanik olarak ezberlemek için değil, aynı zamanda bilinçaltı akılla içlerinde bulunan tüm gizli anlamları "içermek" sezgisini hissetmek için hissetmek gerekir.

Bunlar üç önemli bölümdür; bunlar öğretici runlarda ileri gitmek imkansızdır. Sadece ilk adımları tamamladıktan sonra daha derin bir çalışmaya devam edin.

Sırada ne var?

Runik alfabenin yapısı hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, her karakterin anlamını hatırladınız ve meditasyonlar yoluyla runelerin enerjisi ile doluyorsunuz, devam edebilirsiniz.

Bir sonraki bireysel çalışma seviyesine geçmek için yapmanız gerekenler:

 • Antrenmana başla. En sevdiğiniz yöntemi seçerek runeleri aktif hale getirerek başlayın. Birçoğu var - temel enerjinin yardımı ile runeleri “doldurma” ritüellerini okuyun. Sizin için en anlaşılır ve erişilebilir olan hangi yöntemi kullanın?
 • Bir gözlem günlüğü tutun. Runik büyü ile etkileşimin tüm duygularını ve izlenimlerini kaydettiğinizden emin olun. Analiz edin, hangi kullanımın size fayda sağladığına ve hangilerinin bir anlam ifade etmediğine dair sonuçlar alın
 • Uzun süredir runeleri inceleyen tecrübeli kişilerden bilgi edinin. Örnek olan bir hoca olan “guru'nu” değerli tavsiyeler verebilir ve doğru yolda size rehberlik edebilir. Runik büyüdeki gelişiminizi neyin engellediğini ve tam tersine bilime mükemmel bir şekilde hakim olmanın ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Derhal uyarın: Runik büyünün derinlemesine anlaşılması herkes için mümkün değil. Sadece doğuştan gelen yeteneklere ve güçlü sezgiye sahip olanlar önemli başarılar elde edebilirler.

Ancak, bu tür yeteneklere sahip olmasanız bile, runik alfabenin sembolleriyle ev düzeyinde çalışmak için gerekli becerileri geliştirebilir, küçük problemleri çözmek için runeleri kullanabilir ve basit törenlerde kullanabilirsiniz.

Yararlı runeler nelerdir?

Her burcun sadece kendi değeri yoktur, aynı zamanda kendi yaşam kalitenizi arttırmak için kullanabileceğiniz büyülü özelliklere de sahiptir.

Örneğin:

 • Yera zengin bir hasatın sembolüdür, maddi şans verir ve yaşamın zorlukları ile başa çıkmada yardımcı olur. Finansal durumun iyileştirilmesi ve başarının enerjisinin şarj edilmesi gereklidir.
 • Inguz size sağlık ve uzun ömür sağlayacaktır, iyileştirici özelliklere sahip en güçlü karakterlerden biridir.
 • Dagaz, şu anda en çok ihtiyaç duyduğunuz yeni fırsatları hayata geçirecek. Ayinlerde, genellikle problem durumunun olumlu bir sonucunu sağlamak için kullanılır.
 • Ansuz, bir sevgi ve kabul rune'sidir. Benlik saygısı düşük olanların şefliği. Kendinizi sevmeyi, kendi eksikliklerinizi gidermeyi ve avantajlara odaklanmayı, kişisel güçlü yanları geliştirmeyi öğretir.
 • Berkana - aile ocağının bekçisi. Barışı ve huzuru korur, eşler arasındaki uyuşmazlıkları gidermeye yardımcı olur, maddi refahı ve eve mutluluk verir
 • Turisaz, önemli bir projenin başlangıcında yüksek güç ve şansın yardımını almak için kullandı. Düşmanlardan ve olumsuz koşullardan korur, iyi şanslar verir
 • Uruz - Geliri defalarca artırmak için. Revizyon zihniyeti değiştirir, size verimli çalışmayı ve arkadaşınız için iyi bir ödeme almayı öğretir. Olumsuz programları ve inançları iyileştirir.
 • Fehu en "parasal" runedir. Finansal refahı çeken, çoğu törende para almak için kullanılır. Özellikle acil olarak büyük miktarda ihtiyaç varsa.

Koşulardaki meditasyon ilkesini anlamak için şu videoyu izleyin:

Elder Futhark'in Karakter Özellikleri

Elder Futhark'ın runesleriyle çalışıyorsan, özelliklerini anlamalısın. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Karakterler herhangi bir yatay yönde yazılabilir: soldan sağa ve sağdan sola
 • Sembolün ileri ve baş aşağı pozisyondaki anlamı farklıdır: sırasıyla olumlu ve olumsuz olacaktır.
 • Runic stavy her zaman sürekli, tek satırda yazıyor - boustrophedon ilkesi
 • Runik alfabedeki boşluklar kullanılmaz, bu yüzden gösterilen şeyle karıştırılmak kolaydır. Yeni başlayanlar bu nedenle uzun staves yapmamalıdır.
 • Kayıtlarda tek bir karakteri değiştiremezsiniz - yerdeki runelerin basit bir permütasyonu bile olmanın bütün anlamını büyük ölçüde değiştirir
 • Çok nadiren büyülü ritüellerde ve kehanette, durumun dengesini dengelemek için "boş" olarak adlandırılan runeyi nötr bir değerle kullanın.

Bu yeni başlayanlar için gerekli tüm bilgilerdir. Basit başlangıç ​​becerilerinde ustalaşırken, zaten runik sanatı öğrenmede çok başarılısın. Acele etmemek çok önemlidir: biraz ama günlük işler. Bir günde her şeyi öğrenmeye çalışmayın - kafanızdaki "püresi" dışında hiçbir şey alamazsınız.

Sabır, düzenli uygulama ve runik bilimin sırlarını anlama konusunda samimi bir istek - tüm bunlar başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send