Rüya yorumu

Tramvay size rüyanıza "girdiğini" söylemek ister?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayallerimiz harika bir dünya. Bazen rutinde bile farketmediğimiz şeyler bir düşe dönüşür ve neredeyse büyülü olur. Mesela bir şehir içi toplu taşıma aracının neden hayal ettiğini biliyor musunuz? Rüya yorumu - bilir!

Uykunuzun genel yorumu

 • Otobüs durağında veya kaldırımda görünmesini beklediğiniz tramvay hayalleri nelerdir? Yakında yeni bir şeyle uğraşacaksınız - belki yeni bir iş açacaksınız veya işte sorumlu bir işe gireceksiniz. Başarısızlık korkusunun kendinizi yenmesine ve başarı kazanmasına izin vermeyin.
 • Dışarıdan hayran olduğunuz tramvay harika bir işaret: tüm yaşam cephelerinde beyaz bir çizgi var. Ancak, bu her şeyin kendi eline düşeceği anlamına gelmez. Ancak bir şey üzerinde çok çalışırsanız, parasal veya maddi olmayan iyi bir ödül alırsınız.
 • Kendinizi tramvay şoförü olarak görmek de iyi bir işaret. Size basit bir gerçeği iletmek isteyen bilinçaltınızdır: Hem aile içinde hem de işte (işte) mükemmel biçimde ortaya çıkabilen liderlik özelliklerine sahipsiniz. Ayrıca, bu verilere sorumluluk yükleyerek de titizlik gösterirseniz, mükemmel bir kariyer inşa etmek veya kendi işinizde başarılı olmak için her türlü şansınız vardır.

Bu nakliyenin yolcu oldu mu?

 • Tramvay sizi mümkün olan her türlü konforla sürdü, yolculuk sessizdi: işte başarının hayali. Beyaz bir çizgi olsa da, kariyer basamaklarını yükseltmek için zamana sahip olun.
 • Schumacher'in kendisi sürüyormuş gibi, bu taşıma raylar boyunca uçtu: gerçek hayatta, gerçek bir "kariyer çizgisi" yaşıyorsunuz: iş başarılı, tüm girişimler layık sonuçlar alacak. Ama elbette, tembel olmaya gerek yok - sadece insanlar bir kariyer inşa ediyor, düzenli olarak kolları sıyrmayı unutma ve sorunları çözmekten korkmuyorlar.
 • Tramvay salonu doluydu, insanlar bankadaki hamamlar gibi duruyordu: bazı insanlar iş yerindeki tekerleğe konuştu. Bu arada, sadece çalışanlar (meslektaşlar, patronlar) değil, aynı zamanda akraba veya arkadaşlardan birisi de kariyere karışabilir. Onlarla kavga etmeyin, ama onların etkisinden kurtulmanız gerekir.
 • Yolculuk sırasında, komik bir şey oldu, bazı komik durumlar ortaya çıktı mı? Böyle bir rüya uyardı: Size zarar vermek için işinize karışmaya başlayan rakipleriniz var. Dikkatli ol!

Bir kazanın hayalleri

 • Rüyada, bulgakov romanının bilinen karakteri gibi, bu taşıma aracına girdiniz mi? Uyku tehlikeye karşı uyarır ve (çoğu "tramvay" rüyasında olduğu gibi) işletme sektörü ile ilgilidir. Faaliyetlerinizi planlarken, yolunuzda oluşabilecek olası sorunları iyi düşünün - özellikle yalnız değil, bir takımda, bir takımda veya ortaklarla çalışıyorsanız.
 • Bu arada, bu rüyanın alternatif bir yorumu var ve iş adamları değil. Böyle bir rüya şöyle der: onunla bir ilişkisi olacak ve hatta seveceği kişi yakında kız arkadaşının, gelininin, eşinin (erkek arkadaşı, damat, koca) hayatına girecek. Eğer ruh eşinize hâlâ değer veriyorsanız, böyle bir duruma gelmeyin - sizinkinden daha iyi olun, sevdiklerinizi (sevdiklerinizi) sevgi, sıcaklık ve özenle sarın.
 • Tramvayın bir kaza geçirdi ve yoldan ayrıldı? Bu rüya iş yerindeki problemleri uyarıyor. Ancak sizi durdurmalarına izin vermeyin: bu tür geçici zorlukların çözülmesi sizi profesyonel olarak daha güçlü hale getirecektir.
 • Sizi taşıyan tramvay raylardan çıktı: şu anda planladığınız her şey başarısızlığa mahkumdur. Ancak, araçları ve eylemleri değiştirmeye karar verirseniz, işlerinizi “çekme” şansınız vardır. Unutmayın: Bazen farklı amaçlarla amaçlanana ulaşmak mümkündür.

Dünyaca ünlü yazarların yorumu

Şimdi size onlarca insan ruhunu inceleyen ünlü araştırmacılar tarafından açıklanan yorumları sunuyoruz. Seni transkriptleriyle şaşırtabilirler mi?

Rüya Miller

 1. Bu rüya tramvay aracı, arkanızda size karşı bir entrika çıkaran belirli bir düşmanın hayatındaki görünümün bir işareti olarak sayılır.
 2. Otobüs durağında durup bu taşımacılığın size nasıl aceleyle geldiğini görmek için - yakında içine gireceğiniz tehlikeli bir girişime. Kuzeyde arabada sessiz ve konforlu bir şekilde gittiniz: bu dava başarıyla tamamlanacak.
 3. Bir kazada tramvaya binmek: "gerçek" sorunlara.
 4. Tramvay arabası alışılmadık derecede uzun muydu? Böyle bir rüya tehlikeye karşı uyardı.
 5. Aksine, o çok düşüktü, ama azami hızda kullanıyordu: tüm planlarını yapabiliyor olacaksın.

Rüya yorumu Tsvetkova

Seyahat ettiğiniz bir rüyada bir tramvay, hayal kırıklığı hayalleri veya hoşlanmadığınız insanlarla hoş olmayan bir toplantı.

Freund'un Rüyası

"Büyükbaba Zigmund", bu tür bir taşıma türünü erkek cinsel organının bir örneği olarak kabul eder ve bundan başlayarak, rüyalara tramvay ile davranmayı teklif eder. Bir tramvay bekliyorsanız, yeni bir sevgili ile tanışmak istediğinizi varsayalım. İçinde sürdük ve yolculuk başarılı oldu - seks partnerinizi seviyorsunuz. Eğer bir şoförseniz, kendinizi yatakta "yönlendirmek" istediğiniz anlamına gelir.

Kış, Umut ve Dmitry'un Yorumlanması

 1. Tramvay bir uyarıdır: Başlattığınız iş ne pahasına olursa olsun tamamlanmalıdır. Reddedemezsiniz, hedefinizi değiştirebilirsiniz.
 2. Korkunç bir ezilme ile bir tramvay görmek için - sorunlara (ve belki kavga). Bu rüya aynı zamanda uyardı: belki de sen yerinden çalışıyorsun. Mesleği değiştirmeniz gerekebilir.
 3. Tramvay durağında durmak için: işinizde (iş yerinde) geçici bir boşluk olacaktır.
 4. Bir vagonda yolculuk yaptınız ve bu “yolculuk” size birçok olumlu duygu getirdi: uyku başarı vaat ediyor.

Pin
Send
Share
Send
Send