Rüya yorumu

Hayal kitabındaki tilki hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir tilkinin neden rüya gördüğünü belirlemek için bu makaleyi okuyun. Kendi kullandığım popüler rüya kitaplarının yorumlarını paylaştım. Onları dinle ve gelecek etkinliklere hazır ol.

Aile rüyası

Fox bu rüya kitabının yorumunda - düşman veya dractor imajının kişileştirilmesi. Ama normal değil, ama çok güçlü, kurnaz, zeki ve edepsiz. Size büyük zarar verebilecek olan ve korkulacak ve kaçınılması gereken kişi.

yorumlama:

 1. Rüyada bir tilkiyle kavga ettiyseniz, o zaman gerçekte rakibinizle bir anlaşmazlık ya da soğuk bir savaşın içindesiniz. Mücadelede tüm yöntemleri kullanacak, şeref veya onur hakkında düşünmeyecek. Saldırıların üstesinden gelmeye hazırlanın.
 2. Rüyada kurnaz bir kırmızı hayvanı yakalamak için - gerçekte, bu planı gerçekleştirmeden önce düşmanınızın kurnaz planının dibine varabilirsiniz. Bu sayede büyük bir tehlikeden kaçınacak ve rakiplerinizi burnunuzda bırakacaksınız.
 3. Tilkiyi yakalamak ve onu evine sürüklemek - hayatınızı mahvedecek kurnaz ve şeytani bir kişiye aşık olmak, onu mümkün olan tüm yollarla zehirleyecektir. İlk başta, dikkatlice gizlendi, ideal görünebilir, ancak zamanla aşağılık doğası hüküm sürecek.
 4. Cantharellus cibarius evinize gizlice girdiyse, gerçekte itibarınızı özellikle güçlü bir şekilde korumanız gerekir. Düşmanlarınızın görevden alacağı detektörler veya dedikodularınızın saldırıları nedeniyle ciddi şekilde acı çekebilir.
 5. Hayvanla oynamak, kürkünü okşayarak sakıncalı bir işarettir. Bu, düşmanlarınızın yakında benzeri görülmemiş bir aktivite göstermeye başlayacağını söyleyen bir rüya uyarısıdır. Onlara karşı koyabilmek için gücünüzü biriktirmeniz gerekir.
 6. Rüyada tilkiyi öldür - düşmanlarını veya rakiplerini yen. Dahası, bunun için herhangi bir özel çaba sarfedilmesi gerekli değildir.
 7. Rüyada tilki yemek - hayatınızı mahvedebilecek etkili bir kişiyle ciddi çatışmalara gireceksiniz. Büyük sorunlardan kaçınmak için yakın gelecekte kimseyle kavga etmemeye çalışın.

Rüya Miller

Psikolog Gustav Miller, rüyalardaki tilki, hayalperestin aşk ilişkilerinin imajını sembolize ettiğine inanıyordu, düşmanlarını hiç değil.

Daha iyi anlamak için yaptığı yorumları okuyun:

 1. Tilki avlamak için - kişisel hayatınız kaynamaya başlayacaktır, çünkü karşı cinsle aktif olarak tanışmaya başlayacaksınız. Fan sayısı önemli ölçüde artacak. Ancak itibarınızı bozmamak için bağlantılarınızda akıllı olun. Artık, yanılmanızı bekleyen, başkalarının görüşlerinin silahı altındasınız.
 2. Cantharellus cibarius evinize gizlice girmeye çalıştıysa, gerçek hayatta başarınızı kıskanmış çok sayıda hasta isteyen var demektir. İtibarınıza zarar vermeye çalışacaklar, ancak girişimleri sonuç alamayacak, çünkü yetkiniz sarsılmaz.
 3. Bir hayvanı öldürmek için - gerçek hayatta düşmanlarınızı veya rakiplerinizi alt edin. Onlarla başa çıkmak ve uygun bir ışıkta görünmek için tüm avantajlara sahipsiniz.

Rüya loft

David Loff - hayallerin yorumlanmasına bireysel olarak yaklaşılması gerektiğine inanan bir psikolog. Evrensel bir tahmin olmadığını düşündü, ancak yine de tahminlerini yaptı.

Ve onları okuyabilirsin:

 1. Tilki çok sık kurnaz ve ilginç bir canavar ile ilişkilidir. Bu nedenle, eğer bu hayvan rüyanızda ortaya çıktıysa, karakterinizde benzer özellikler olabilir. Veya özellikler kesinlikle karşıt.
 2. Tilki görüntüsü hakkında nasıl hissettiğinizi düşünün - bundan korkuyor musunuz veya hoş duygular mı hissediyorsunuz? Bu anlamanıza yardımcı olacaktır. Size bilinçaltını rüyalar yoluyla iletmek istediğini söyledi.
 3. Eğer rüyadaki tilkiyi beğenmediysen, ondan kaynaklanan tehlikeyi hissedebildin, o zaman gerçekte sinsi, zeki, zeki insanlardan korkuyorsun. Ve siz kendiniz kristalin dürüst ve anlaşılırsınız, bu nedenle genellikle karşıt niteliklere sahip kişilerin davranışlarından muzdaripsiniz.
 4. Bir tilki, rüyanda nasıl davrandığını hatırlıyor musun? Cevap bu olacak. Ya da kendiniz gerçekte benzer şekilde davranıyorsunuz, ancak tanımıyorsunuz. Veya başkalarının benzer davranışlarından muzdarip.
 5. Gördüğünüz gibi, Loff kesin tahminler vermiyor. Rüyayı, duygularını ve duygularını analiz etmeye, kendini tanımaya ve kendi davranışlarını anlamaya çağırıyor.

Diğer yorumlar

Rüya kitaplarının çoğunda, rüyalardaki bir tilki görüntüsüne birkaç satır verilmiştir. Neredeyse hiç kimse ayrıntılı yorumlar yapmıyor.

İşte evrensel bir tahmin seçimi:

 1. Cantharellus cenneti yakala - koruyucu, koruyucu, arkadaş ve ruh eşin olacak bir kişiyle tanışacaksın. Kurtarmaya zor bir durumda gelecek, sorunlarınızın çoğunu çözebilecek.
 2. Tilkiyi yakaladılar, ama kaçmayı başardı - bir arkadaştan ayrılmak ya da bir kavgadan sonra ondan ayrılmak için. Aramızda ciddi bir çatışma olacak, bundan sonra muhtemelen artık iletişim kurmak istemeyeceksiniz.
 3. Bir sürüngen sürüsü - şüphelenmediğiniz yaklaşık bir düzine düşmanınız veya rakipleriniz var, çünkü bugüne kadar kendilerini göstermediler. Ancak geçicidir. Güçlenirler ve hayatınızdaki zor anlarda saldırıya devam ederler.
 4. Kırmızı bir hayvanla savaşın ya da savaşın - saygı duyduğunuz ve korktuğunuz tehlikeli rakipleriniz var. Ama çok yakında sizin için sorun olmaktan çıkacaklar. Güç kazanacaklar ve daha büyük rakipler arayacaklar, ilgilerini kaybedeceksiniz.

Videoyu izle: Dünyanın En Gizemli Kadınlarından, Casus Dansöz Mata Hari ve İlginç Hikayesi (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send