Rüya yorumu

Ne rüya rüyası

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden ölüm rüyalarını ve böyle bir rüyadan korkup korkmamayı nasıl belirleyebilirim? Hayal kitaplarının öngörüleri yardımı ile anlamaya çalışalım. Yakın geleceğe ışık tutmanıza yardımcı olacak en iyi tahminleri analiz ettim ve topladım.

Rüya Miller

Bu tokova'lar psikolojiyi anlamayı seven, bilinçaltlarının yeteneklerine inanan ve her şeyde mantık arayan insanlara hitap edecek.

İşte psikolog Gustav Miller'ın öngörüleri:

 1. Ölülere yakın birini görmek, gelecek denemelerin rüya uyarısıdır. Kader gücü için seni test etmeye karar verir, bu yüzden her türlü problem ve sıkıntıyı beklemelisin. Gelecekteki yaşamınız onlarla nasıl başa çıkacağınıza bağlı olacaktır.
 2. Bir rüyanın içinde ölen arkadaşınızla konuşun - sizi üzecek ve üzecek haberlerle. Yeni bilgileri dinlediğinizden emin olun, bu yaşamınız için önemlidir.
 3. Ölü bir baba ile konuşmak - belirli bir süre içinde paraya ve işe daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Üstlendiğiniz her vakayı dikkatlice analiz edin. Riskli anlar arayın, hata yapmanıza izin vermeyin. Kusursuz çalışmak zorundasın.
 4. Farklı cinsiyetlerden ölü bir sürü zombi gör - ünün tehlikede. Kişiniz birçok söylenti ve uygunsuz dedikoduyla örtülüyor, bu yüzden insanlar arkanızdan fısıldayarak kişisel hayatının kirli ayrıntılarını tartışıyorlar.
 5. Vefat eden anne ile konuşmak - sağlığınıza çok az önem veriyorsunuz ve bir gün vücut isyan edecek ve ciddi şekilde hastalanacaksınız. Dinlenmenize, uymanıza, bir doktor tarafından muayene edilmenize ve sürekli olarak iyiliğinize dikkat etmenize izin verirseniz, sorunlardan kaçınılabilir.
 6. Ölü bir kardeşin rolünü görmek - yakın bir kişinin başı dertte ve yardımınıza ihtiyacı var. Sormaktan korkuyor, o yüzden dikkat et - sevgili halkınızdan hangileri son zamanlarda garip davranıyor?
 7. Rüyadaki ölü bir kişi size bir şey için söz vermeyi denerse, bu gerçek hayatta kendinizle anlaşma yapmadığınız anlamına gelir. Örneğin, sabah koşmaya başlayacağınıza söz verirsiniz, ancak asla işe yaramazsınız. Böyle bir rüya ile bilinçaltı uyarır: ya sözünü tut ya da söz verme, aksi takdirde kötü olacak.
 8. Bir rüyadaki ölü adam bir tavsiyede bulunduysa, onu dinlemelisin. Bu, bazı önemli sorunların çözülmesine yardımcı olmak için atlamaya çalışan bilinçaltı aklınızdır. Tavsiyenin kendinizden kendinize geldiğini söyleyebiliriz.

Navlun Rüya Yorumu

Psikoterapist, yıllarca hayallerin yorumlanmasında yer aldı ve birçok tahminde bulunmayacaktı.

İşte bir insanın ölümle yüzleştiği rüyalar hakkındaki yorumları:

 1. Tanıdığınız birinin ölümünü izleyerek - derinlerde gerçekten bu insanlardan kurtulmak istiyorsunuz. Bir rüyadaki fiziksel yıkımı, tatmin duygusu verir ve gerçek hayatta bu insanlarla yanlış bir şey yapmamaya yardım eder.
 2. Yabancıların, size yabancı olan kişilerin ölümü, bir çocukçuluk belirtisidir ve bir yetişkinde "çocukluk" durumunda kaldı. Hayalperest kendi hayatının sorumluluğunu almaya hazır değil, birilerinin gelip tüm sorunlarını çözmesini bekliyor.
 3. İnsanların ağladığı ve acı çektiği bir cenazeyi izlemek - böyle bir rüya sizin duygularınızı bastırmanızı önerir. Kendinizi hissetmenize, kötü ve iyi hisler deneyimlemenize, yaşayan bir kişi olmanıza izin vermeyin.

Rüya Vanga

Kör kehanetin görüntüsü mistik bir peçe içinde örtülmüştür. Ve en çok ilgi çeken, ölüm hakkındaki tahminleri.

Vanga bu rüyaları nasıl yorumladı:

 1. Bir rüyada ölmek, çok hayırlı bir işarettir. Sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir hayat yaşayacaksınız. Ek olarak, amacınızı yerine getirmek için dünyaya ve insanlara yararlı bir şeyle meşgul olacaksınız.
 2. Ünlü bir kişinin ölümünü görmek için toplum için önemli bir rakam (örneğin, başkan) bir kehanet. Ancak, tam anlamıyla olmayacak. Bu rüya devletlerden birinde bir şeyler ayarlayacak bilge bir adamın gücüne kavuşmayı vaat ediyor. Bu, ikamet yerine ve hayalperestin uyruğuna bakılmaksızın herhangi bir ülkede olabilir.
 3. Ciddi derecede hasta bir kişinin ölümü - gerçekte kaba haksızlığın sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksınız. Birisi sana zarar verecek ve işini değersizleştirecek. Ancak hiçbir şey değiştirilemez, şartları kabul etmeniz gerekecektir.
 4. Klinik ölüm - çok kayıtsız bir durumda ve çok uzun bir süre hedefleri olmadan yaşayacaksınız. Belki de bu süre sizin dinlenmeniz, iyileşmeniz ve enerjiyi doldurmanız için gereklidir.
 5. Gelişmiş ülkelerden birinde başlayacak acı veren ve uzun ölüm savaş hayalleri. Vanga'ya göre böyle bir rüya peygamberdir ve kesinlikle dünyadaki herkese görünebilir.
 6. Çok sayıda insanın toplu ölümü, gezegende gerçekleşecek olan bir salgını kehanet ediyor. Vanga, daha önce bilinmeyen bazı bilim hastalıklarının milyonlarca insanı öldürebileceğine inanıyordu.
 7. Ve eğer bir rüyada kendi elleriyle birini öldürdüysen, bu iyi bir işaret. Yakında romantik bir tarihe davet edileceksiniz, çok fazla parlak duygular ve izlenimler alacak, sevdiğiniz kişiyle iyi vakit geçireceksiniz.
 8. Yaralanmak ve sonra ölmek hayırlı bir işarettir. Yakın insanlar, akrabalar ve ikinci yarı ile çevrili, mutlu ve uzun bir hayat yaşayacaksınız. Ayrıca, başarıyla uygulayabileceğiniz bir yetenek ile işaretlenirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send