Rüya yorumu

Hediye olarak cüzdan: Bağış işaretleri ve kuralları

Pin
Send
Share
Send
Send


Cüzdan erkekler için geleneksel hediyelerden biridir, ancak kadınlar en azından onlarla birlikte sunulur. Ama herkes böyle bir hediyenin iyi olduğunu düşünmez, çünkü M-cüzdanın bağışçıya yoksulluk vaat ettiğini veya hediye olarak alan kişiye atık verdiğinin işaretlerine inanın.

Kız arkadaşım yakında bir doğum günü olacak ve ona mağazada kendisi için seçtiği şık bir cüzdan vermek istedim. Olumsuz sonuçlardan kaçınmak için, cüzdan vermenin mümkün olup olmadığı ve nasıl doğru şekilde yapılacağı hakkında bilgileri çalışmaya karar verdim. Bu makalede tartışılacak olan budur.

İşaretler ve batıl inançlar

Popüler batıl inancına göre, bağışlanan bir cüzdanın bir kişi üzerinde olumsuz etkisi vardır - boşa harcanır, mantıksız para harcar ve sonunda iflas eder. Bazı insanlar bir cüzdanla sunulduktan sonra paranın evde durduğunu iddia eder. Finansal gelir orada gözüküyor, ancak hızla buharlaşıyorlar.

Ezoterapistlere göre cüzdan, doğru seçip hediye olarak sunarsanız, zengin olmanıza ve başarı elde etmenize yardımcı olabilir. Bu aksesuarın sadece pozitif enerji taşıması ve bir kişinin maddi durumu üzerinde olumlu bir etkisi olması için, seçim yaparken aşağıdaki kurallara uyulmalıdır:

 • yeni bir şey aldığınızdan emin olun;
 • satıcıyla pazarlık yapmayın ve değişiklik yapmayın;
 • bir deri veya süet ürünü seçin;
 • bu şey bağışçının kendisini memnun etmelidir;
 • Ucuz ve düşük kaliteli mal satın alamazsınız;
 • M-cüzdanın büyüklüğü banknotun boyutuyla aynı olmalıdır;
 • Doğru rengi seçmek önemlidir.

Son noktaya gelince, siyah, beyaz, kırmızı, sarı ve kahverengi cüzdanları seçmelisiniz çünkü para çekiyorlar. En uygun seçenekler turkuaz, yeşil, mavi ve mavi ürünlerdir. Bir işarete göre, bu tür sesler finansal akışı engeller.

Nasıl verilir?

Durumun kahramanı hediye olarak bir cüzdan almak istiyorsa, onunla birlikte mağazaya gidip seçtiği malların parasını ödemek daha iyidir. Ancak bazı nedenlerden dolayı bu mümkün değilse, bağımsız olarak uygun bir cüzdan modeli aramalısınız. Hediyenin sadece hoş olması için değil, aynı zamanda pozitif enerji taşıması için, uygun bir şekilde sunulması gerekir ve bu, aşağıdaki şekilde yapılmalıdır:

 • Ürünün içine büyük bir banknot banknot koymak zorunludur. Bazı batıl inançlara göre, cüzdanlara bozuk para koymak gerekir ve hatta yabancı veya eski olabilirler.
 • Aksesuarı kapalı bir şekilde verdiğinizden emin olun, aksi takdirde parasızlık enerjisini taşır.
 • Böyle bir hediyeyi elden ele aktarmanız tavsiye edilmez, örneğin bir masa, dolap, sandalye vb. Herhangi bir yüzeye koymak daha iyidir.

Bir cüzdanın yalnızca serveti bağışçıdan daha düşük olanlara sunulabileceğini söyleyen eski bir işaret var. Böylece, bir enerji değişimi gerçekleşir ve böyle bir hediyenin alıcısı kesinlikle daha müreffeh ve başarılı olur. Ancak, bu tür hediyelerin kan akrabalarına verilemeyeceği hatırlanmalıdır, çünkü büyük finansal sorunlar vaat edecek.

Boş bir cüzdanınız varsa, panik yapmamalısınız - parasal enerji ile şarj edebilirsiniz, böylece serveti çekmeye başlar. Bunun için, evdeki tüm büyük mezhepler cüzdanın içine konur, 7 gün boyunca kapalı ve gizli bir yere saklanırlar. Tahsis edilen sürenin bitiminde, sunulan aksesuar istenildiği şekilde kullanılabilir. Bu ayin büyüyen ay yapmak ve hiç kimse ile paylaşmak için arzu edilir.

sonuçlar

 • Tüm batıl inançların aksine bir cüzdan bir arkadaşınıza, bir arkadaşınıza veya meslektaşınıza harika bir hediye olabilir.
 • Bir hediyenin parasal enerji taşıması için, uygun şekilde seçilmeli ve sunulmalıdır.
 • Para kazanmak için nasıl şarj edileceğini biliyorsanız, bağışlanan boş cüzdan sorun olmaz.

Pin
Send
Share
Send
Send