Rüya yorumu

Bir kanepe hayal ettim - farklı rüya kitapları için şifre çözme özelliği

Pin
Send
Share
Send
Send


İlk bakışta, bir koltukta dolaşan insanların, bir rüyada bile, tembel köpekler olduğu anlaşılıyor. Ve belki tam tersi. Delicesine yorulan kişi, bir rüyanda bir kanepe görmeyi tercih eder, yerli bir montaj atölyesi veya KamAZ kabini değil. Sonuçta, rüyalar genellikle gizli rüyalarımızı yansıtır. Bir kanepeyi, çocukluğunuzdan, kendinize ait, yan odada duran veya hayallerinizdeki kanepeden hayal edebilirsiniz. Bu durumların her biri, rüya kitaplarını farklı yorumluyor.

"Akordeon olmadan ne şarkı? Kanepe olmadan ne tür bir kulübe?"

Bazıları kanepeye en sevdiği yumuşak oyuncağı diyor. Onsuz, hiçbir evde yapmayın. Konuklar gelir - lütfen koltukta oturun. Gece geç saatlere kadar ertelendi - kal, şimdi kanepeyi uzattık. İşten bıktım, kanepeye gidip bacaklarımı germek istiyorum. Sadece gerçekte değil, aynı zamanda bir rüyamda onunla buluşmayı hayal etmemiz şaşırtıcı değil.

Bir kanepe hayal ediyorsanız, sessiz ve kaygısız bir yaşam süresi sizi bekliyor - bu böyle bir rüyanın en basit ve en yaygın yorumu. Fakat Rüya Yorumu Kananita ve Rüya Yorumu Yorum için bir söz veriyor. Bu, bazı düşüncelere yol açar ve hemen ekran ve koltukla ilgili atasözünü hatırladı.

Düzenlenen koltuk, yabancı bir eşle cinsel ilişki vaat ediyor - Family Dream Book bundan emin. Freud ayrıca bir bağlantı öngörür, ancak sizce en azından bir sevgili rolüne uygun bir adamla.

Bir kanepe satın almak. Böyle bir rüya, en yakınlarından birinin rüyasıdır. Ancak XXI yüzyılda rüya tabirinde, farklı bir görüş var. Hızlı bir tatil yapmayı öngörüyor, ancak uzun zamandır beklenen dinlenmenin size güzel bir kuruşa mal olacağı konusunda uyarıyor.

İlkbahar rüyası yorumu, kanepenin satın alınmasını kendi tarzına göre ele alır. Düğünü sonlandırabilecek yeni bir aşk ilişkisini öngörüyor. Sadece rüya tabirini Hasse sanıyor.

Yaz düşleri kitabı, cephenin bir düğün olmadığına, bir daire satın aldığına inanıyor.

İngiliz rüyası kitabı, rüyada kanepe satın alan yeni evlilere, gerçekte mutlu ve uzun bir yaşam vaat ediyor.

Rüyada ekose bir koltuk örtüsün. Yakında herhangi bir şok ve problemle karşı karşıya kalmayacaksınız. Asıl tehlike, ilginç olayların olmayışı nedeniyle depresyona girmemek.

Koltuk döşemesini berbat ettin. Bilerek yaptıysanız, sıkıldığınız, yeni tanıdıklarınız ve izlenimleriniz olduğu anlamına gelir. Bugün, hayatınız size uygun değil.

Boş bir kanepe yalnızlık severlerin hayalini kurar. Başkalarının ilgisinden ve özeninden bıktınız, hafta sonu aileyi uzak bir köyde bırakmaya çalışın. İki günlük yalnızlıktan sonra, takıntılı bir arkadaş ve akraba kalabalığına yeterince cevap verebileceksiniz.

Kanepeyi yeni bir yere taşıyorsunuz - bu bilinçaltında ikinci yarıdan ayrılmaya çalıştığınız anlamına gelir. Belki de bunun bir nedeni vardır ve gerçekte sizler tarafından başlatılan bir boşanma takip eder.

Eski püskü bir kanepe, kronik bir hastalığın alevlenmesini hayal ediyor. Zayıf noktalarınızı biliyorsanız, bir uzmana acele edin, bozulmayı önlemeye yardımcı olacaktır. Bir kadın rüya kitabı, bu rüyayı gören kadının gerçekte birçok rakibi olduğunu varsayar.

Kırık veya yırtık kanepe, yaklaşmakta olan bir tehlike konusunda uyarır. Bu tahminde Rommel'in rüya yorumu ve 21. yüzyılın rüya yorumu aynı fikirde.

Evinizdeki birçok kanepe, ailede bir artışa neden oluyor. Kayınvalidenin görünümü, kayınvalidesi, yenidoğan beklenen olaylar. Bunlardan herhangi birini beklemiyorsanız, uzak akrabalarınızdan birinin sizin için acelesi olduğu anlamına gelir.

Kanepeyi atıyorsun. Belki bilinçaltında cinsel partnerinizi değiştirmek istersiniz. Ve sadece iyi eğitim onu ​​istifaya göndermenizi engeller.

Rüyada eski bir kanepe satarsanız, nahoş yükümlülüklerden kurtulmaya çalışıyorsunuz demektir.

"Ve nirvana'da olduğu gibi koltukta sıcak ve yumuşak olabilirsiniz!"

Kanepende uyuyorsun. Wanderer rüya kitabı, bir rüyayı hızlı bir dinlenme vaadi olarak yorumluyor ve tembel bir insanın hayalini kuruyor.

Dream Longo da tembellikten bahseder. Siz, Oblomov gibi, koltuktan çıkmadan herhangi bir sorunu çözmeyi hayal ediyorsunuz. Bazı şüpheli kumar oyunları sizi hala ondan kaldırabilse de.

Kanepede rahatlıyorsun. Uyuyamıyorsanız, ancak üzerine oturun ya da yalan söyleyin, gerçekte, küçük bir hata nedeniyle, çok kaybedebilirsiniz. Dikkatinizi iki katına çıkarın ve sezgilerinizi dinleyin. Her durumdan çıkmanın bir yolunu söyleyecek.

Rüya yorumu yorumlayıcısı, böyle bir ihanetin rüyası olduğundan emin olur; ancak ailenizde kimin hain olacağı konusunda kesin bir bilgi vermez.

Kanepeye çok sayıda yastık ve / veya yumuşak oyuncaklar atılmıştır. Freud, böyle bir rüyanın sizi çok girişken olmayan bir insan olarak nitelendirdiğinden emindir - doğrudan irtibatlar yerine, araçlarla iletişim kurmayı tercih edersiniz. Dışarı çıkma zamanı.

Kanepenin rengi de semboliktir. Beyaz koltuk, sizin için tamamen yeni bir şey yapmanız gerektiği konusunda uyarıyor. Endişelenmeyin, herhangi bir girişim güvenle sona erecek. Kırmızı koltuk hızlı kariyer artışı, emsalsiz ekonomik başarı ya da başarılı bir evliliğe neden oluyor. Yeşil kanepe kaygısız bir yaşam süresi vaat ediyor.

"Çocukken, sokak bizi çağırıyor, bu yüzden kanepe yaşlıları çekiyor"

Kanepede, bildiğiniz gibi, sadece insanlar gevşemekten hoşlanmaz ve onlardan birini de bulabilirsiniz.

Kanepede yatan kedi ya da köpek. Bu durum sık sık rüya görürse, Freud, çocukları ve herkesi sevmediğinizi garanti eder.

Kanepeyle ilgili herhangi bir sorun varsa, gerçekte boşta kalmaya değil, bir tür işle uğraşmaya çalışın. Çünkü tam anlamıyla boşta kalma anlarında başınıza belaya girebilir.

Kanepenin yanında oturduğunuzu ya da düştüğünüzü hayal ettiniz. Rüya Miller sağlık problemlerini tahmin eder ve en uygun olmayan anda, aniden sorun yaşanır.

Birinin şık koltuğunun hayalini kurduysanız, o zaman gerçekte başkalarının mülkünü kendileri için kibir etmeye çalışıyorsunuz. Bunu yapmamalısınız, çünkü böyle bir hareket görüntünüze büyük zarar verir.

Unutmayın, en sevdiğiniz koltukta bir rüyada uyumayı başardıysanız, sabahları iyi dinlenmiş olacaksınız. Sakin huzurlu uyku tüm gün için enerji sağlayacaktır. Bunun için kanepeniz rahat, orta yumuşak ve rahat olmalıdır. Sonuçta, ailenizin istikrarını ve refahını sembolize eder.

Pin
Send
Share
Send
Send