Rüya yorumu

Aylara Göre Zodyak İşaretleri: Tarihleri ​​ve Özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Astroloji, insanlar, karakterleri, davranışları ve hatta kaderleri hakkında birçok ilginç bilgi veren büyüleyici bir bilimdir. Temel olarak, astroloji sevenler ondan sadece zodyak takımyıldızlarını bilir. Bu konuyla ilgili birçok yararlı bilgi edinmek istiyorsanız - Zodyakın aylarca belirtilerini, Burçların belirli sayılarını ve özelliklerini öğrenmenizi öneriyorum.

Ay ve güne göre zodyak işaretleri: ayrıntılı bir bakış

Koç (21 Mart - 20 Nisan)

Zodyak'taki ilk takımyıldızı olan Koç, yaşamın bir simgesidir. Doğası gereği, böyle bir insan çok bencildir, kendi çıkarlarını ve ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaya alışkındır. Çevreleyen gerçeklik, Koç tarafından kişisine bağlanma olarak algılanır. Doğru, onun doğallığı ve samimiyet tezahürleri onun egoizmini ve saldırganlığını hafifçe aydınlatıyor.

Ayrıca çok güveniyor, içten, biraz hayal gücü, inanılmaz bir amaç ve sebat duygusuyla ayırt ediliyor: kendisi için bir hedef koyarsa, geri çekilmeden ona doğru hareket edecek.

Sıcak takımyıldızın olumsuz kişilik özelliklerinden, aşırı basitliği ayırt etmek mümkündür. Tabii ki, bir yandan bu iyi, ama diğer yandan, çoğu zaman çeşitli problemlerin kaynağı oluyor. Ayrıca Koç sorumsuz, bu vaatleri ve görevlerini unutabilirler. Büyük zorluklarla birlikte fiziksel acıya katlanır.

Boğa (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa burcu burcu takvimini sağlam ve huzurlu bir varlık olarak adlandırıyor, bu da tahriş etmesi neredeyse imkansız. Her ne kadar kafasına soğuk su dönse de, yumruklarıyla ona bile acele etse bile, sesinin tepesinde çığlık atıyor - her şey boşuna olacak. Boğa seninkinden farklı bir düşünceye sahipse - ona bir şey ispatlamak gerçek dışıdır.

Bu durumda, Boğa barış sevgisini karakterize eder: dokunulmadığı takdirde yolu kimseye geçmez. Ancak, yeni yeni başlamaya başlıyorsunuz - çok büyük bir inatçılıkla karşılaşacaksınız. Kızgın, diğer mükemmel kişiyi bulma riskini alıyorsunuz. Yıllardır sakince davranan, ancak sabrı tükendiğinde, yolundaki her şeyi mahveden öfkeli bir boğaya dönüşmüş bir adam.

Neyse ki, Toroslar için bu tür sahneler son derece nadirdir - yaşamları boyunca, aşırı durumlarda, yılda birkaç kezden fazla olmaz. Bu takımyıldızın temsilcileri başarısızlık durumunda gergin olma eğiliminde değillerdir - çok ısrarcıdırlar, hor görmekte zorlanırlar ve amaçlarını sürdürmeye devam ederler. İnanılmaz inatçı.

Karşılıklı cinsiyete kayıtsız kalmazlar, ancak nadiren kalıcı inisiyatif alırlar. İlk önce kendilerine olan ilgiyi görmeyi tercih ediyorlar ve Toros iseniz sevimli, daha sonra aktif eylemler yapmaya başlayacak.

İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran)

Zodyak burçlarının aylarca burcu İkizler'i diğer bütün takımyıldızlar arasında en zor kişi olarak tanımlar. Her zaman hareket halindedirler: gardırobunun, iş yerinin, çevrenin, ikamet yerinin yerini alırlar. Merkür evcil hayvanlarını tipik sabırsızlıklarıyla tanımak da kolaydır. Hızlı konuşmayı severler, başkalarının diyaloga bir kelime eklemelerine izin vermezler.

Sürekli olarak yeni izlenimler alabilen bu tür bir faaliyet tercih ederler: reklam uzmanları, televizyon ve radyo yayıncıları, gazeteciler vb. Ayrıca, kural olarak, mükemmel edebi yeteneklere ve dil öğrenmeye meyillidirler. Olağanüstü derecede girişimci - bu konuda onların zodyakta eşitleri yok.

Gemini'nin keskin ve acı veren zihni, onu sözlü çatışmalarda galip yapar. Doğru, doğal dostluk bu hediyenin kötü niyetli bir niyetle kullanılmasına izin vermiyor. Havadan temsilciler, aynı anda çok fazla çaba harcamadan birçok şeyi yapabilirler.

Kanser (22 Haziran - 23 Temmuz)

Kanserin mükemmel bir mizah anlayışı var - şakaları her zaman düşünceli, ruhunun derinliklerinden geliyor. Daha fazla Kanser asla timsah gözyaşları ağlamaz. Ve eğer ağlarlarsa, şefkatli sözleriyle veya etraflarındakilerin davranışlarıyla hassas, hassas kalplerinin sinirlendiği anlamına gelir.

Kırgın böyle bir insanı sever. Sonra kasvetli bir şekilde sessizleşir ve ona neyin bu kadar acı verdiğini asla açığa vurmaz. Bazen şikayetleri barındırıyor ve intikamcı bir Akrep gibi suçlularını cezalandırmayı istiyor. Tek fark Kanserlerin intikam almalarını açıkça değil gizlice almalarıdır. Kanserler için tipik olan makul olmayan netlikten, hatta öfkeden, bahsetmeye değer. Ve belirli bir insanda değil, genel olarak tüm dünyada.

Rakamlar üzerindeki burç, Yengeç takımyıldızının atasöz hayvanıyla olan davranışının bir benzerliğini bulur. Bu kişi kendisi için bir hedef belirlemişse - asla ilerlemeyecektir. Aksine, bu yanılsama etrafındaki herkes için başka bir şeyle ilgilendiği için yaratacaktır. Bununla birlikte, sadece rekabeti hissettiğinde, derhal harekete geçti ve başladığı şeyi tamamlayarak rakiplerini geride bıraktı.

Ve hala Ay'ın koğuşlarında artmış duygusallık farklıdır. Çoğu zaman endişelerden ve endişelerden muzdarip olsa da, olumlu duygular da sağlıklarını olumlu yönde etkileyen keskin bir şekilde hissedilir. Mutluluğu aniden tehdit edilirse, iyilik, hatalar, yanlış hesaplamalar ve diğer sıkıntıların bozulmasına yol açan bir umutsuzluk durumuna düşecektir.

Aslan (24 Temmuz - 23 Ağustos)

Aslanlar - bu kuşkusuz krallardır, ki hayvanlar aleminde, zodyak dairesinde. Aslan burcunda doğan insanların davranışı, hareket kabiliyetinin yanı sıra kraliyet tembelliğinin de belirttiği. Karanlıkta ve yalnız başına ateşli bir insanla buluşmayacaksınız, ancak resmi resepsiyonlarda, sosyal etkinliklerde, partilerde ve diğer halka açık yerlerde sık sık misafir oluyor.

Intro-aslanla tanışmak tek boynuzlu atlarla tanışmaktan daha zordur. Bu kişilikler genişlik, gurur ve öz saygı ile ayırt edilir. Sadece onunla ilgilenmemeye çalış, ona yeterince ilgi göstermemeye çalış - hemen parçalara ayırmaya hazır, korkunç bir canavar görüyorsun!

Tüm Leo, yabancıların görüşleri konusunda çok endişeli. Bu nedenle, konumlarını elde etmek istiyorsanız - değerlerinden övgüyle başlayın. Asıl mesele gereksiz iltifatlar olmadan iltifatlar sağlamaktır.

Lviv ayrıca içgörü ve ustalıkla karakterizedir: taviz vermeyen işler, projeler ve planlar ile uğraşmazlar. Kendileri için lider rolünü seçin, lider. O olmadan, hayvanların kralı tam olarak yaşamayacak - bu yüzden aşksız. Finanse etmek serbesttir ve çoğu zaman büyük miktarda para düşmektedir. Doğru, iflas etmiş olsa bile durumu iyileştirecek bir yol bulacaktır.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)

Aylara ait burçların işaretleri, Bakire insanının açık bir tanımını veriyor: gösterici değil, neredeyse sessiz, ilişkisiz, ayrı kalmayı tercih ediyor. Tipik Başak, kollarının altında bir sürü kitap dolusu, açık bir zihinle, çeşitli küçük şeyleri fark etmeye eğilimli, zeki bir genç adam olarak görünür.

Bu dünyevi takımyıldız parti ve boşluğu desteklemiyor. Gecenin bir yarısında çalışan bir kulüpte veya diğer halka açık yerlerde çalışan insan Başakını bulmanız daha olasıdır. Ve kendilerini laik görevlerle zorlamak zorunda kalırlarsa, bunu zarif bir şekilde yaparlar, ama çok fazla coşku duymazlar. Kötü bir zaman kaybı gibi düşünün.

Başak kesinlikle her şeyde büyük samimiyet ile ayırt edilir, şüphesiz ona her zaman güvenebilirsiniz. Ama sana asla samimi duygularını ya da özel cömertliğini göstermeyecek. Hem birinci hem de ikinci olarak kısıtlanmayı tercih eder. Aynı zamanda, Bakire kendisi sık sık karşılıklı hediyeler almaz, çünkü tam bağımsızlık için çaba göstererek kimseye borçlanmamayı tercih eder.

Aşağıdaki tablonun aya ve gününe göre zodyakın işaretlerini görmeyi öneriyorum

Ölçekler (24 Eylül - 23 Ekim)

Ölçekler tarafından sembolize edilmelerine rağmen, bu tür bireyler dengeden çok uzaktadır. Genellikle yan yana tereddüt ederler, düz, sakin bir duruma ulaşmakta zorluk çekerler. Tıpkı teraziler gibi - iki kase her zaman birbirinden ağır basar. Uyum sağlamak için gayret gösterirler, ancak bu durum oldukça nadir görülür.

Terazi bir süredir, korkunç bir güçle tezahür ediyor, neredeyse ışık hızında şehir etrafında koşuşturuyor, günde milyonlarca şey yapıyor, günde 20 saat çalışıyor ve sadece 4 kişi uyuyor, ancak kendilerini harika hissediyorlar. Ancak bir dönüm noktası ortaya çıkıyor ve şimdi aynı Terazi, yatak odalarını günlerce bırakmıyor, uyuşuk bir uyku gibi bir durumda.

Çok çelişkili bir karaktere sahip. Sadece tartışmaya bayılıyorlar, ne olursa olsun, asıl mesele sudaki balıklar gibi anlaşmazlık içinde olmaları. Takımyıldız temsilcilerinin büyük bir kısmı, doğru kararı seçerek o kadar uzun dalgalanma eğilimindedir ki, sonunda bir veya birkaç seçeneğin ortadan kalkması nedeniyle seçim kendiliğinden ortadan kalkar. Kararsızlık, bu işaretin halkındaki ana kusurdur.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)

Tarihlerdeki burçlar burcu Akrep'e çok doğru diyor, yalanlara ve yanlışlıklara müsamaha göstermiyor ve hiç kimseyle gurur duymuyor. Gerçek yeteneklerinizi öğrenmekle ilgileniyorsanız, bu soruyu Akrep'e sorun ve sözlerini dinleyin. Doğru, böyle bir birey hem olumlu hem de olumsuz yönlerinizi, en azından küçümsemeye çalışmadan ortaya çıkaracaktır.

Onun başka bir tipik özelliği de, ölümün kendisinden yoksun olarak, inanılmaz cesaret olarak adlandırılabilir. Akrepler herhangi bir sıkıntıyla başa çıkacaktır: fiziksel acı, yoksulluk, alay, ihanet ve ölümcül tehlike. Ve hala herhangi bir savaştan galip çıkıyor. Tüm sıkıntılar gururla ve saygısızlıkla karşılandı.

Mükemmel bir hafızanın olması, kendisine yapılan iyi, o kadar kötü olduğunu hatırlayın. Hiçbir koşul altında neye sahip olduğunu veya neye sahip olmak istediğini kabul etmeyecektir. Gereksiz telaş ve gerginlik olmadan daima sakince, ölçülü davranır. Ne istediğini kesin olarak biliyor, sonsuz bir şekilde kendine ve gücüne inanıyor.

Yay (23 Kasım - 21 Aralık)

Bütün Zodyak'ta biri size gözlerindeki bütün gerçeği söylerse, ne kadar tatsız olursa olsun, kesinlikle Yay olacaktır. Ve seni kırmak için hiçbir amacı yok, inanılmaz derecede basittir. Ayrıca esprili, becerikli, eğlenceli ve doğru.

Yay karakterindeki tek şey tamamen dokunaklı değildir. Doğru, kendisi çoğu zaman birçok yanlış anlaşılmalara yol açan bir diplomasi örneği olarak görüyor. Yay çok hareketli ve huzursuz: sadece uzun süre tek bir yerde oturamıyor, ancak sürekli bir yerde koşmayı hedefliyor.

Jüpiter’in himayesinde olan insanlar oldukça korkusuzlar. Tipik Yay, riskli mesleklere veya en azından tehlikeli bir hobiye maruz kalır. Hızından etkilenirler, kafalarından başlarına doğru ilerlerler ve havada seyahat etmenin tadını çıkarırlar. Bu arada, ünlü test pilotlarının çoğunun kesinlikle takımyıldızdaki Yay olduğu söylenebilir. Sürekli kaderi kışkırtmaya, ölümle oynamayı istiyorlar.

Tabii ki, ve bu kişilikleri olağanüstü konuşkanlığı not edilmelidir. Akıllarında olan her şey dilde aynıdır. Kendilerinin sık sık bu dengesizliklerden muzdarip olduklarını tahmin etmek kolaydır. Yay - tutkulu bir yapı, eğer bir şeye tutkuluysa, o zaman bu meslekten% 200 vazgeç. Değişim için deli, seyahat. Çok cömertçe.

Oğlak burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlaklar sakin ve göze çarpmayan, uzaktan olanları genel olarak konuşmaya müdahale ederek uzaktan neler olduğunu gözlemlemeyi tercih ediyorlar. Etrafında şaşırtıcı olmayan bir hüzün ve ciddiyet havasıyla çevrilidir: Satürn oyuncularının sonsuza dek disiplinli ve sert olmalarını gerektirir.

Diğer insanları büyüleyen hoş, yumuşak bir sese sahiptir. Fakat Oğlak burcunun yumuşak olduğu yanı sıra tüy yatağı gibi bir yanılsama yaratabilse de, gerçekte bir kayadan daha zordur. Kendiniz için bir hedef belirlerseniz - yola çıkmak, hakaretlere ve hayal kırıklıklarına dikkat etmemek, oraya gitmek güvenli olacaktır. Birisi hedeften sapacak, ancak kesinlikle bu takımyıldızın temsilcisi olmayacak.

Oğlak burcunun romantik olmadığını söylemek imkansız - ay ışığında hayal ettiği ya da söz yazdığı ruh hali için. Doğru, yakından bakarsanız, hayallerin işle ilgili düşünceleri olduğunu ve şiirlerin net bir el yazısı ile ve her zaman tüm heceleme ve noktalama normlarıyla yazıldığını göreceğiz. Oğlaklar için en kötü şey korkularına, kasvetli ve karamsarlıklarına boyun eğmek. Bu nedenle, onun sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı kalması, fiziksel egzersizler yapması ve biraz daha iyimser olan her şeye bakması gerekir.

Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

En sıradışı ve öngörülemeyen burç nedir? Tabii ki, Kova! Eğer onunla etkileşime girerseniz - sürprizlerle şaşırmayın.

Böyle bir birey çok kibar, sakin ancak topluma sürekli meydan okuyor, sıra dışı çeşitli antikler yaratıyor. Genellikle mutlak mantıksızlığı şoka sokar. Mesela, sandaletlerle kıyafetli resmi bir partiye gelebilir, çünkü çok rahattır. Kova, çevre ve çevre ile olan her şeyi sürekli olarak analiz eder. Çok fazla arkadaşı olmasalar da - niceliği kaliteye tercih ediyorlar ve bazen birileriyle uzun ve derin bir ilişkileri oluyor.

Uranüs'ün himayesinde olan bireyler neredeyse asla anlaşılmaz ve çoğu zaman yalnızdır. İnsanların onları anlamalarını, gelecekte yaşamalarını ve bugünü nadiren ziyaret etmelerini zorlaştırır. Astroloji üzerine birçok kitapta “Kova'nın düşünceleri sadece yarım yüzyılda anlaşılacak!” Yazılmıştır.

Kova ile herhangi bir anlaşma kurmak zor. Koşullar tarafından kısıtlanmaktan nefret ederler. Ayrıca, durum hakkındaki görüşlerini her zaman açıkça ifade ederler, ancak başkalarına dayatmaya meyilli değildirler. Herkesin istediğini yapabileceğine inanarak kişisel alanlarına saygı duy.

Bu işaret hiçbir şey için savaşmaz, daha da umutsuz. Korkak olmasa da, farklı bir saldırganlık yok. Basitçe açık çatışmalara karşı. Ancak tüm bunlarla birlikte, sanki diğerleri ona baskı yapmıyormuş gibi kendi pozisyonunu sonuncuya kadar savunuyor.

Balık (20 Şubat - 20 Mart)

Balık burcu oldukça gelişmiş bir sezgiye sahip, ancak aynı zamanda hiç bir sebat, sebat yok, güneşin altındaki bir yer için aktif bir şekilde savaşmak yerine hayatın akışını sürdürüyorlar. Elbette, koşullarla mücadele eden ve direnişten öte bir takımyıldız insanı var - yalnızca gerçekten mutlu ve uyumlu olmayı başardılar.

Balık alışılmadık derecede sakindir, bazı yerlerde bile kayıtsız karakterde, onları rahatsız edebilecek bir şey yok gibi görünüyor. Öfke, öfke, hakaret, suçlama veya kınama tezahürleri hiçbir şekilde zarar vermeden onlar tarafından geçilecektir.

Balık burcu zodyak daire içindeki son takımyıldızıdır. Ve Koç yaşamla, Balıkla - ölümle, sonsuzluğa geçişle ilişkilendirilirken. Son işaret olarak, önceki tüm takımyıldızların özellikleri ile doldurulur. Bu nedenle, onların, Oğlaklar gibi hızlı, ikizler gibi hızlı, Toroslar gibi yavaş, Koçlar gibi idealist olan, Oğlaklar gibi gururlu ve eğlenceli olan, Yay burcu gibi doğrusal olmalarına şaşırmayın.

Balık'ın en güçlü enstrümanı mizahtır. Açıkça yapmak istemiyorlarsa, gerçek istenmeyen duygularını gizlemelerine ve olanlara karşı dolaylı olarak davranışlarını ifade etmelerine izin veren kişidir. Ve mizah değişebilir - yumuşak, zararsız şakalardan, asitli, kötü alaycılığa kadar. Ancak Rybki bile başkalarına karşı çok şefkatlidir, her zaman herkese yardım etmek için isteklidir. Birdenbire gidecek kimseniz yoksa, Balık'a gidin.

Şimdi zodyak işaretlerinin aylara göre tarihlerini ve tipik kişilik özelliklerini biliyorsunuz. Son olarak konuyla ilgili videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send