Rüya yorumu

2012 - Doğu burçlarına göre hayvan yılı

Pin
Send
Share
Send
Send


2012 hakkında ve bu gün doğdukları insanları yaşayan hayvanların himayesinde gerçeği hakkında okuyun. Erkeklerin ve kadınların doğasını, mesleki potansiyellerini ve sevgiye karşı tutumlarını öğreneceksiniz.

Genel özellikler

2012, Su Ejderine karşılık gelir. Bu işaretin hükmetme döneminde doğan insanlar gerçekten eşsiz kişiliklerdir. En iyi nitelikleri birleştiriyorlar - hırs, sabır, iletişim kurma ve pazarlık etme yeteneği, çekicilik ve güzellik.

Sosyal, nazik, doğal liderler ve organizatörler. Tüm yaşam, büyükleri kucaklamaya, kendileri için yüksek hedefler koymaya ve başkalarının imrenmesine ulaşmaya çalışıyor.

Bir erkek

Eğer bir erkek Ejder Yılı yılında doğarsa, karakterinde onu diğerlerinden ayıran kesin özellikler olacaktır.

İşte özellikleri:

 1. İyi huylu ve sempatik bir insan olduğundan, her zaman görüşlerinden biriyle yaydığı sıcağa ve ışığa çekilen birçok arkadaşı vardır. Neredeyse hiçbir zaman insanlarla iletişim eksikliği var.
 2. Toplumda ve sosyal statüde yüksek bir pozisyon elde ederek, bu hafifliği ve nezaketini kaybetmez, gurur kazanmaz, ancak aynı kalır. Bu nedenle, arkadaşları, genellikle, gençliğinden beri tanıdığı kişilerdir.
 3. İşyerinde kısıtlama için saygı duyulur. Duyguların tezahüründe, her zaman sakindir. Bir çatışma ortaya çıksa bile, buna karışmayacak, konuyu dünya ile çözmeye çalışacak. Nadir bir kişi onu öfkeli ya da öfkeli gördü - bu duyguları kendisi ile yalnız yaşamayı tercih ediyor.
 4. Lider çok akıllıca olur. Astlarının çalışabilmesi için bir kamçıya ihtiyacı yok. Sadece onlara ilham verir, kendi örneğiyle motive eder, iyi bir sonuç için teşvik eder. Herkese bir yaklaşım bulup insanlığa göstereceğim.
 5. Ancak tembel törenle olmaz. Eğer bağlı kişi görevlerle baş edemezse, elveda demek ve daha organize bir insanı işe almak zorunda kalacak.
 6. Kadınlar bundan çok hoşlanır. Gallant, başını döndürebilen nazik ve çekici bir beyefendi. O cömert, asla hediyelere ve iltifatlara güvenmez. Sevgilisi hayatının sonuna kadar hatırlayacağı romantik bir tarih düzenleyebildi, ilişkileri bitse bile.
 7. Evlilikte çok zorlu ve daha kısıtlı hale geliyor. Karısının evde mükemmel bir düzen sağlaması, her zaman harika görünmesi ve sürekli gelişmesi için ısrar edecek - ilgi alanlarını ve hobilerini paylaşacak akıllı bir arkadaşa ihtiyacı var. Lider olacak ve burayı kadına asla bırakmayacak.
 8. Baba aynı zamanda yetkili hale gelir, çocuklardan eksiksiz itaat isteyecektir. Ailedeki görüşü tartışılmaz olmalıdır. Buna karşılık, karısına ve çocuklarına maddi refahı ve tüm sorunların çözümünü verir.

Bir kadın

Bu kızın doğumdan çok emelleri var. Her şeyden daha iyi, daha güzel, daha akıllı ve daha güçlü olmayı hedefliyor. Hırs, doğasının en parlak niteliğidir.

Bunun özelliği nedir:

 1. Asla uzun yıllar terbiyesizlik yapmaya başlamayın; bu, beklentileri ve makul ücretleri sağlamayan bir iştir. Pişmanlık duymadan, sıkıcı bir yere katılın ve daha sağlam bir şirkette kariyer yapmaya gidin.
 2. Oldukça anlamsız, önemli sorunları çözmede ona güvenmek zor. Fakat bu hatayı tamamen anlar ve düzeltmeye çalışır, disiplin ve sorumluluk olmadan başarılı olamayacağının farkına varır.
 3. Dikkatin merkezi olmayı ve insanlarla iletişim kurmayı çok seviyor. Yalnızlık ve dört duvarda oturmak onu baskı altında tutuyor, bu yüzden büyük bir takımda kendisi için etkinlik seçiyor.
 4. Lider olmak için gereken tüm gerekli becerilere sahiptir. Astları genellikle onu sever, fikrine saygı gösterir ve başarısızlığa uğramazlar. Nazik ve kendilerini zor bir durumda bulduğunda çalışanlarla tanışıyor.
 5. İyi gelişmiş bir sezgisi var. İç sesine güvenirse, doğru kararları daha sık alır. Fakat sağduyu ve sebep başarısız.
 6. Kişiliğini ve benzersizliğini her insanda görebilir, yeteneklerini bulabilir ve geliştirebilir. Bu nedenle, çok iyi bir koç, bir psikolog, bir personel uzmanı, bir öğretmen olabilir.
 7. İnsanlarla ilişki kurabilmeli ve koşullardan bağımsız olarak onları koruyabilmelidir. Onunla kavga etmek imkansız, çünkü rakibini dinleyebiliyor, reddetmeyi imkansız olacak şekilde kabul etmeyi teklif ediyor.
 8. Erkeklerle ilişkilerde, kendini biraz neşeli ve neşeli bir kız gibi gösteriyor, ancak biraz da anlamsız gözüküyor. Seçtiği kişiye duygular yaşaması önemlidir, bu yüzden bir kolaylık evliliğini asla kabul etmeyecektir.
 9. Yeni insanlarla iletişim kurmayı ve seyahat etmeyi seviyor, bu nedenle yaşam ortağının bu ilgi alanlarını yükseltmesi ve paylaşması kolay olması önemlidir. O zaman son derece mutlu ve uyumlu bir çift oluşturmak için birlikte çalışabilecekler.
 10. Bir adamın ne kadar kazandığını umursamıyor, parkta yürüyüş yapmaktan ve pahalı bir restoranda akşam yemeğinden memnun kalacak. Birlikte herşeyi başarabileceğinize inanıyor ve bir ilişkinin başlangıcında paranın zorunlu olmadığını düşünüyor.
 11. Güçlü bir aile için çabalıyor ve birkaç çocuk istiyor. Tahammül etmeyecek tek şey - ihanettir. Kocasının sadakatsizliğini öğrendikten sonra, pişmanlık duymadan ve hiçbir koşul altında onunla ayrılacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send