Rüya yorumu

Rüya kitabındaki boğanın hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Boğanın neyi hayal ettiğini ve böyle bir rüya için endişelenmeye değer olup olmadığını anlamak için makaleyi okuyun. Daha iyi anlayabilmeniz için düzenli olarak kullandığım popüler rüya kitaplarının güvenilir tahminlerini topladım.

Aile rüyası

Boğa hakkındaki yorumlar rüya kitaplarında nadirdir. Çoğu yazar yalnızca kısa bir ortalama tahmin verir. Fakat burada Aile Rüyası Kitabını oluşturan insanlar, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar - içinde çok eksiksiz tahminler bulabilirsiniz.

İşte onlar:

 1. Corrida'yı zevkle izlerken - anlaşmazlıktaki konumunuzu umutsuzca savunacaksınız. Ve kazanmak önemlidir, çünkü kaderiniz buna bağlıdır ve rakipleriniz rakip olacaktır.
 2. Agresif boğalarla savaşmak - çok hayranınız var ve size çok içten davranıyorlar. Ama onları uzun süre bekletme, hangisini kadere bağlamak istediğine karar vermenin zamanı geldi. Seçimi geciktirirseniz, erkekler burun tarafından yönlendirildiklerini fark ettiğinde kırılmış kanalda kalabilirsiniz.
 3. Bir boğayı veya bir ineği kesmek - hayatınıza olumsuz bir süre gelecek. Hiç bir şekilde etkileyemezsiniz, bu yüzden sabırlı olmanız ve şans tekrar gülümsemeye başlayana kadar beklemeniz yeterlidir.
 4. Beyaz agresif boğa, boynuzları vurmaya çalışıyor - gerçekte, hakkında düşünmekten korktuğun, tanınma ve şeref bekliyorsun. Güzel bir an, ünlü olarak uyanıyorsun ve hoşuna gidecek.
 5. Kaçmak için tüm gücünüzle çalıştığınız hayvanın saldırısı - uzun bir yalnızlık ve çaresizlikten sonra sonunda ruh eşinizle tanışacak ve uzun, mutlu ve uyumlu ilişkiler kuracağınız bir insanla tanışacaksınız.
 6. Ölü bir boğa, şartlarda veya koşullarda dramatik bir değişimin hayalini kuruyor. Etrafınızdaki olaylar aniden ve büyük bir hızla gelişecektir. Sizi başarıya yönlendirecek akıma adapte olmak ve girmek için zamana sahip olmak önemlidir.
 7. Kızgın bir boğayı öldürmek hayırlı bir işarettir. Eğer böyle bir rüya görmüşseniz, bundan sonra şansın daima sizin tarafınızda olacağını varsayabilirsiniz. Güçlü bir şans akışına düştün, kullanmayı başardın, çünkü uzun süre dayanmayacaksın.
 8. Bir safkan ve kabile boğa çok güçlü ve zengin bir kişiden bir evlilik teklifi vaat ediyor. Sadece eşiniz değil aynı zamanda patron da olabilir. Ancak evlilik aşk için sonuçlanacak gibi görünmüyor, her iki taraf da kendi çıkarlarını sürdürecek.
 9. Sulama yerindeki boğalar - çok sevdiklerinizle ilişkinizde çok mutlu bir dönem gelecek. Kelimenin tam anlamıyla ikinci balayı başlar. Birbirinizden zevk alacak, eşinize sevgi ve mutluluk verecek ve karşılık verecek.
 10. Huzur içinde otlayan ve çimlere otlayan hayvanlar - arzu ettiğiniz yüksek sosyal statüye kavuşacaksınız. Etraftaki insanları başarınız ve sonuçlarınız için teşekkür edecek, herkes için bir rol model ve otorite olacaksınız.
 11. Beyaz boğa - inanılmaz şansın sembolü. Büyük bir skoru kırabilirsin. Bir piyango bileti almaya çalışın - şanslı olma ihtimaliniz çok yüksek.
 12. Agresif siyah boğa, gerçekte var olan düşmanınızın imajını kişileştirir. Bir rüya ondan korktuğunu söylüyor, ama ona saygı duy. Bir gün kazanmak için kendin üzerinde çalışmalısın ve güçlenmelisin.
 13. Bir el arabası ya da at arabası süren boğa - yakın insanlarınız çok kırgındır, çünkü onlar için yeterince şükran ve sevgi göstermezsiniz. Yardımlarını ve desteğini alıyorsunuz, ki bu çok tatsız.

Rüya Miller

Bu tahminler bilinçaltına girmek isteyenler ve psikoloji ile ilgilenenler içindir.

İşte tahminler:

 1. Büyük, şişman ve sağlıklı boğa - sen doğuştan bir lidersin. Her zaman ve her yerde başarıya ulaşmak, amaç ve yöntemlerle hedeflere ulaşmak için alışkındırlar. Aynı zamanda, insanlar size ulaşıyor, güven ve iyilik kazanmaya çalışıyorlar.
 2. Yeşil bir çayırda birkaç şişman hayvan hayalperestin yüksek sosyal statüsünün bir işaretidir. Rüya, değerlerinin, yaratıcılığının ya da çalışmasının tanındığını söylüyor. İnsanlar bunun için para ödemeye hazırlar.
 3. Çimen hayvanların üzerinde yatmak - zor bir durumda maddi zarar ve dostça destek vaat eden olumsuz bir işaret.
 4. Safkan ve seçici boğalar - çok yakında girdiğiniz bir evlilik başarılı ve başarılı olacak. Diğer yarınız çok zengin olacak, bu yüzden artık parası kalmayacaksınız.

Navlun Rüya Yorumu

Freud, rüyaları insan cinselliği açısından yorumladı. Onun yorumunda boğa, erkeksi gücün ve çekiciliğin bir sembolüdür.

İşte tahminler:

 1. Bir boğayı kızdırmak için - cinsel yaşamınızda ayrım gözetmezsiniz ve sıklıkla eşleri değiştirirsiniz. Bu sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, bu yüzden dikkatli olun.
 2. Boğanın uzağından kaçın - cinsel şiddetten korkuyorsunuz ya da birileri sizi isteğinize karşı seks yapmaya zorluyor.
 3. Bir boğayı avlamak için - ikinci yarıyı kıskanıyorsunuz ve birisinin onu uzaklaştırmasından korkuyorsunuz. Rakiplerden kurtulmaya çalışın. Çok kıskançsın, çünkü kafanı sık sık kaybettiğin şey yüzünden.
 4. Boğa gibi hisset - kendine ve çekiciliğine çok güveniyorsun. Aynaya bakıldığında, çekici ve çok cinsel açıdan çekici bir insan görüyorsunuz. Benlik saygısı yüksek, ama senin durumunda narsisizm olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send