Rüya yorumu

Doğum tarihine göre Runes: runik burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Runes doğum tarihine göre hesaplamak gerekli değildir. Her şey çok basittir - her sembol belirli bir zaman dilimine karşılık gelir. Karakteriniz için listemize bakın ve anlamını görün.

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Doğum tarihine göre runik burçlar

Runik bilime göre, antik alfabenin her sembolü belirli bir zaman dilimine tekabül eder. Bu nedenle, runenin doğum tarihine göre ne olduğunu kolayca belirleyebilirsiniz. Karakterinizi bulmak ve doğru kullanmak için yardımcı olur.

Isa (23 Aralık - 7 Ocak)

Karakterin özellikleri ve kişileştirdiği kişi:

  • Su elementine karşılık gelir, ancak şiddet içermez ve yolundaki her şeyi süpürüp temizler, sakinleşir
  • Harap edilemeyen sakin bir kişiyi kişileştirir
  • Bu işaretin insanları kapalı bir karaktere sahipler, iletişim becerilerinden yoksunlar, ancak bu hayatta başarıya ulaşmayı engellemiyor.

İsa yalnız bir adam, kendi küçük dünyasında mutlu olan ve daha iyi bir yaşam arayan bir keşiş.

Eyvaz (8 - 21 Ocak)

Eyvaz, bazı işlemlerin güncellenmesinin bir sembolüdür, yeniden yükleyin. Kalıcı ve amaçlı bir adamın işareti. Emir vermeyi sever ve her zaman liderlik için çaba gösterir. Neredeyse şanssız olan başarı, çalışkanlık ve yüksek verimlilikle elde edilir.

Ansuz (22 Ocak - 6 Şubat)

Bu işaretin altındaki bir kişi Ansouz yaratıcılıkla meşgul değilse, mutsuz olur. Sosyal klişelere dikkat etmemek, amaçlarını bulmak ve sevdiklerini yapmak çok önemlidir. Güzeller, güzellikler yaparlar, dünyayı iyileştirirler.

Dağaz (7-2 Şubat)

Dagaz'ın işareti altında dünyayı değiştirebilecek büyük insanlar doğdu. Genelde başkalarıyla çatışırlar çünkü sürekli protestoda kendilerini ifade ediyorlar, kamuoyuna meydan okuyorlar ve insanlarla yakınlaşmayı zor buluyorlar.

Algiz (21 Şubat - 7 Mart)

Algiz, her şeyi bilen bir adam. Her şeyle ilgileniyor, yeni şeyler öğrenmeye, bir şeyler öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve tanımaya çalışıyor. Yeni bilginin peşinde kendini kaybetmemek ve gerçek hedef ve isteklerini, ruhunun ihtiyaçlarını unutmamak önemlidir.

Laguz (8-21 Mart)

Laguz'un adamı çok karakteristik, sıradışı, parlak. Herhangi bir şirkette görülebilir, ilk bakışta hatırlanır. Kendinizi kontrol etmeyi öğrenmek önemlidir, böylece doğal enerjinin gücü yıkıcı olmaz ve yolundaki her şeyi temizler.

Turisaz (22 Mart - 6 Nisan)

İnsanlar Turisaz'ın otoriter, despotizme yatkın olanları yönetiyorlar. Bu nitelikleri küresel hedeflere yönelik ise - harika. Örneğin, bir kişi politikaya girebilir ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilir. Ancak ev açısından, kesinlikle sevilmez insanların hayatlarını zehirleyen, tamamen dayanılmaz.

Teyvaz (7-21 Nisan)

Teyvaz - Polar zafer ve büyük bir amaç duygusu. Bir kişi ne istediğini açıkça bilir ve hedeflerine herhangi bir şekilde ulaşmaya çalışır. Onun için hangi araçların kullanılacağı önemli değil, sonuç önemlidir. Bu nedenle, sevdiklerinin çıkarlarını ve ihtiyaçlarını ihmal ederek kanunları çiğnemeye devam edebilir.

Fehu (22 Nisan - 7 Mayıs)

Çok güçlü bir işaret. Fech parasal bir semboldür, yani Fech'te doğmuş bir insan her zaman şanslıdır. Ayrıca, aşağıdaki özelliklerle karakterize edilir:

  • hedeflere ulaşmada büyük ısrar
  • sürekli bilgi almak için çabalıyor
  • kendine fazla güvenme
  • doyumsuzluk - her zaman şu an olduğundan daha fazlasına sahip olmak istemek

Maddi manevi değerleri unutmamak için yarışta çok önemlidir.

Uruz (8-21 Mayıs)

Urus - Çok inatçı insanlar. Çalışkan, çalışmayı sevenler için çok para almasalar bile. Mükemmeliyet için çaba gösterecek olan Stakhanovistler, genellikle tüm arzularını yerine getirmeye çalışırlar.

Raido (22 Mayıs - 6 Haziran)

İnsanlar, her şeyden önce, yeni izlenimler ve duygular tarafından Raido'yu cezbediyorlar. Bu nedenle, genellikle hevesli gezginler, macera arayanlar olurlar. Aşırı eğlence ve aktif rekreasyon seçin.

Gebo (7-22 Haziran)

Bu insanlar için, Gebo runları yaşamdaki en yüksek hedef - uyum ve mutluluk. Elbette bu duruma gelmeye çalışıyorlar. Genellikle onlar, evrenle, kendisiyle ve başkalarıyla uyum içinde yaşamak isteyen manevi pratiklerle uğraşırlar.

Eyvaz (22 Haziran - 7 Temmuz)

Asla duramayan ilerici kişilikler. Sürekli gelişim, kendini tanıma ve kendini geliştirme - hedefleri bu. Şimdi sahip olduklarından asla tatmin olmayacaklar.

Otila (8-23 Temmuz)

Çok derin kişilikler, en üst düzeyde manevi gelişim. Aile bağlarını korumak için gayret gösterirler, daima cinsin büyük desteğini hissederler. Ahenkli ve mutlu, kural olarak, kişilik.

Ruh (24 Temmuz - 8 Ağustos)

Soulu - Zaferin ve kazananın sembolü. Doğuştan bir liderin işareti, çok enerjik ve neşeli bir insan. Şirkette, işte, kişisel yaşamda liderlik pozisyonu almaya gayret edin. Mükemmel liderler, enerjinizi boş şeylere harcıyorsanız.

Runik burç hakkındaki videoyu izleyin:

Inguz (9-23 Ağustos)

Kader cömertçe insanlara Inguz şans ve şans verir. Başarılılar, mutlular, başkaları tarafından seviliyorlar. Ancak bazen canlılık dönemleri derin depresyonlara yol açar.

Yera (24 Ağustos - 8 Eylül)

“Yuva” yu seven misafirperver doğa, zeminde durur. Her şeyden önce insanlar için aile ve aile yery. Misafir kabul etmeyi severler, en iyi dinlenme lezzetli yemek hazırlamak ve sevdiklerinizi içtenlikle iletişim kurmaya davet etmektir.

Berkana (9-23 Eylül)

Polar Berkana - kadın yaratıcı enerjinin bir sembolü. Bir kişi finansal olarak şanslı. Çevresindeki alanı dönüştürür ve uyumlu hale getirir, etrafındaki tüm insanları olumlu yönde etkiler.

Vuno (24 Eylül - 8 Ekim)

Hayalperestler ve duygusal kişilikleri Vuno'yu yönetir, daima ilham kaynakları ararlar. Estetik ve yaratıcı doğa. Daha dünyevi birileri daima arkalarında durmalı, aksi takdirde ev içi zorluklar yaratıcılık için can atmayı öldürür ve mutluluk için şans bırakmaz.

Mannaz (9-23 Ekim)

Adam runes mannaz şirketin ruhu denilen olamaz. Kapalı ve yalnız bir yaşam tarzı tercih ediyor. Ama geri kalan insanların hepsi aynı - sadık, sadık, sakin, mükemmel bir dinleyici.

Hagalaz (24 Ekim - 8 Kasım)

Bunlar inanılmaz bir keşifte bulunabilecek, dünyayı daha iyi hale getirecek insanlar. Ancak, enerjinizi günlük rutin ve sıkıcı rutinlere harcamamak çok önemlidir.

Nautyz (9-23 Kasım)

Çok disiplinli bir insan. Her şeyden önce nautiz için kurallar. Mükemmeliyetçi ve gerçekçi, hayal edemez ve sevmezler. Yerde sıkıca kalır.

Kano (24 Kasım - 8 Aralık)

Kano - Çok neşeli bir insan, girişken, eğlenceli. Onlar hayran, genellikle çok fazla hayranları var. İnsanlarla iletişim kurmak kolaydır, ancak bunu göstermese de, içlerinde derinden mutsuz olabilirler.

Perth (9-22 Aralık)

Perto - Gizemli doğa. Onların ruhları, etraflarındakiler için yedi mühürün arkasındaki sırdır. Aktif ve sosyal görünebilirler, ama onları sonuna kadar asla bilemeyeceksin. Hayattaki asıl amaç karşılıklı mutlu aşkı kazanmaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send