Rüya yorumu

Sorunun cevabı - tarot kartı kehaneti, kuralları ve desteğin yapısı

Pin
Send
Share
Send
Send


Gelecek, tüm insanları bir dereceye kadar ilgilendirir. Gizlilik perdesini nasıl açabilir ve bilinci bilinmeyene nasıl sokabiliriz? Eski zamanlardan beri, bunun için çeşitli öngörücü teknikler kullanılmıştır. İnsanlar yangını, kuşların uçuşunu, bulutları tahmin ettiler.

Orta Çağ'da tarot kartları Avrupa'ya geldi ve geleceği öğrenmek kolaylaştı. Bugün konumuz: Sorunun cevabı tarot kartı kehaneti. Bir ve üç kartlı iki basit düzeni göz önünde bulunduracağız, takım elbiselerin değerini ve eğlenceyi verilen bir soru bağlamında doğru yorumlamayı öğreneceğiz.

Tarot kuralları

Tarot düzenlerini doğru şekilde yorumlayabilmek için, öngörücü teknikleri yorumlamanın temel ilkelerini bilmeniz gerekir. Her şeyden önce, aynı soruyu birkaç kez soramazsınız. İkincisi, anlamalısınız - tahmin bir şekilde veya başka şekilde gerçekleşecektir. Üçüncüsü, kartlara zaten bilinenleri soramazsınız. Bu temel ilkeler, sorun yaratmamak için göz ardı edilemez.

Tarot'tan kapsamlı bir cevap almak istiyorsanız, soruyu doğru bir şekilde formüle etmeniz gerekir. İfadeler yaklaşık ve belirsizlik belirtici olmamalıdır. Örneğin, kimse şunları soramaz: “Nereye gitmeliyim - Türkiye'ye mi, Soçi'ye mi?”. Soru şu olmalı: “Soçi'ye mi gitmeliyim?”. Karta kendi ölümünün tarihini ve nedenlerini veya sevilen birinin ölümünü soramazsınız.

Dikkat! Bir kişinin kaderi, herhangi bir anda olayların gelişme olasılığı başka bir çizgisine giderken değişebilir.

Bu nedenle, kartlara “küresel değer” ile ilgili sorular sormak buna değmez - yalnızca kader yolu için olası seçeneklerden bir tanesini elde edersiniz. Tarot konseyine herhangi bir durumda en iyi nasıl davranılacağını sormak daha doğrudur - onlar iyi danışmanlardır.

Tahmin, yalnızlık için gereklidir, böylece hiç kimse sizi tahmin ayininin kutsallığına ayarlamanızı engellemeyecektir. Telefon kapatılmalı ve ses kaynakları kapatılmalıdır - TV, radyo, oynatıcı. Dış sesler havayı bozacaktır.

Sorunuzu zihinsel olarak formüle edin, kartları masadaki sağ elinizle karıştırın ve bunlardan birini bir hevesle çıkarın. Eğer el üç karttan oluşuyorsa, sırayla üç tane çıkarın ve önünüze koyun. Şimdi yorumlamaya devam edebilirsiniz.

Güverte yapısı

Tarot destesi, 22 kartın en yüksek kement olduğu kabul edilen 72 karttan oluşuyor. Bilinçaltımızı algılayan görüntüler çiziyorlar. Üst düzey kementte, sadece gençlerin doğasında olan hiçbir takım elbise yoktur. Bu kartlar bir insanın hayatındaki önemli olayları açıklar ya da bir olayın çok önemli ve önemli olduğunu söyler.

Genç kartlar doğada netleşiyor, çoğunlukla falcana'da falcılığın anlamını açıklamak için kullanılıyor. Dört takım elbise 4 elemanı sembolize ediyor:

 1. su bardağı - su;
 2. Pentales - kara;
 3. kılıçlar - hava;
 4. çubuklar ateş.

Takımlar farklı güvertelerde farklı şekilde çağrılabilir, ancak her zaman belirtilen öğelere karşılık gelir. Her eleman dijital haritalar ve rakamlarla temsil edilir. Öğeler, belirli bir varlık alanını sembolize eder:

 1. bardaklar - duygular, duygular, kişisel;
 2. kılıçlar - olumsuz etkiler, çatışmalar, başarısızlıklar;
 3. pentagramları - maddi küre, para;
 4. Çubuklar - sosyal alan, kaygı, iletişim.

Küçük arcana'nın tüm kartlarının seri numarası vardır. Figürlü (mahkeme) kartların kendi adları vardır:

 • sayfası;
 • knight;
 • kraliçe;
 • kral

Junior Arcana, şövalyeler hariç, oyun kartlarına tam olarak karşılık geliyor - dijital destede değiller. Oyun kartlarındaki sayfaya jak denir.

Küçük arcana değeri

Genç arkana ihtiyacımız olan soruyu yanıtladığımızdan beri ortak anlamlarını düşünün:

 • ikiler - insanlar, iletişim, birlik arasındaki etkileşimin kartları;
 • üçlü - olayların gelişimi, uzaktan planlama, iletişim;
 • Dörtlü - izolasyon, izolasyon, ilerlemenin stabilizasyonu;
 • Beşler - Rekabet, Çatışma, Mülkiyet Sorunları;
 • sixes - seyahat yönü, yol, işler;
 • sevens - bir kişiyle duygusal bağlantı, duygular;
 • sekizler - herhangi bir bilgi, insanlar arasındaki iletişim;
 • Dokuzlar - kaderde önemli değişiklikler (doğum, düğün, ölüm vb.);
 • onlarca - yeni planlar ve ilgi alanları;
 • şövalye ve sayfa - iç ilişkiler, hayat telaşı ve sorunları;
 • kraliçeler - planlama ve organizasyonla ilgili eylemler;
 • Krallar - saygı, hak edilen onurlar, başarılar.

Güvertedeki aslar elementlerinin özünü ifade eder, bu yüzden onların yorumlanması giysiye ait olmalarına bağlıdır. Örneğin, kupaların ası, bir kişinin kalbini ve duygularını sembolize eder. Beş noktaların ası, maddi durumuyla belirlenen bir kişinin durumunu sembolize eder. Değnek ası, hukukun üstünlüğünü ve toplumla ilgili her şeyi ifade eder. Kılıçların tezleri anlaşmazlıklar, çatışmalar, deneyimlerdir.

Tek kart hizalama

Bir tarot kartı ile bölmek en basitidir. Cevabınızı "evet-hayır" biçiminde bilmeniz gerekiyorsa, bu belirli düzeni kullanmanız gerekir. Soru, belirsiz bir cevabı, olumlu ya da olumsuz olduğunu öne sürecek şekilde formüle edilmelidir.

İş seçimi hakkında sorular sorarsanız - bir aşçı ya da satıcı olarak bir iş bulun - bir cevap alamayacaksınız. Bunu aklınızda tutun. Bu durumda, iki elinizi yapmanız gerekir - biri aşçı için, diğeri satıcı için. Sonra karşılaştırmalı bir analiz yapın. Bazen kartlar her iki soruya da olumlu cevap verebilir, bu durumda seçim bir kişi tarafından yapılmalıdır. Bu neden oluyor? Çünkü her iki durumda da bir kişi başarılı olabilir.

Ters çevrilmiş bir kart düştüğünde, bunun anlamı nedir? Ters çevrilmiş güvenli bir harita, gebe kalanların icra edilme ihtimalini gösterir - belki de engeller olacaktır. Ters bir olumsuz harita, hedeflerinize güçlü bir direnç gösterebilir - planlarınızı sürdürmeniz gerekip gerekmediğini düşünün?

Üç kartla hizalama

Çalışması için cihazla hizalamayı düşünün. Böyle kartların olduğunu varsayalım: üç pentagram, asa kralı ve 9 kılıç baş aşağı. Nasıl yorumlanır? Üçler, bir mesafedeki mesafeyi / iletişimi temsil eder. Bu bağlamda, kartlar planlarınızı gerçekleştirmeniz, uzaktan iletişim kurmanız ve sonucu beklemeniz için bazı engellerin üstesinden gelmeniz gerektiğini söylüyor.

Değneklerin kralı - bu durumda iyi bir kart. Doğrudan kariyer gelişimi ve terfi ile ilgilidir. Dik konumda, kart, kariyerle ilgili bir rüyanın gebe ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin başarısını önemser.

Ters çevrilmiş dokuz kılıç, istihdamla ilgili güçlü deneyimleri ifade eder. Ön haritalar pozitif olduğundan, kılıçların negatif dokuzu tüm duygusal heyecanların boşuna olacağını gösteriyor.

Bir tarot sorusu okumak her zaman yaratıcı bir süreçtir. Güvertenin size ne anlatmak istediğini anlayamıyorsanız, sezgiyi kullanarak hizalamayı yorumlamaya çalışın. Kartların resimlerine bakın ve derneklerin tercümanlık konusunda size yardımcı olmasına izin verin. Resme bakarken hissedeceğiniz şey doğru cevap olacaktır.

Her insan, bireysel görüntülerin ve tarot arketiplerinin dilini konuşur, böylece herkes aynı düzeni kendi yolunda anlar. Deste ile temas kurun: zamanla kartların size ne anlatmak istediğini anlayacaksınız.

Videoyu izle: bir kart seç soru - cevap iş-para-aşk quick reading (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send