Rüya yorumu

Hayal kitabına göre bir gelinlik ne rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir gelinlik rüyasını çözmek için, bu makalede sizin için topladığım yorumları okuyun. Burada psikologların ve ezoterikçilerin, astrologların ve sihirbazların tahminlerini bulacaksınız - zevkinize göre seçin.

Rüya Miller

Gustav Miller, rüyaları psikoloji açısından analiz etti. Hayallerin asla boşuna hayal etmediğine, bu yüzden deşifre edilmeleri gerektiğine inanıyordu.

İşte yorumları:

 1. Kirli veya buruşuk bir gelinlik, tehlikedeki ilişkinizdir, dikkatsiz bir kelime veya eylem nedeniyle onları kolayca kaybedebilirsiniz. Üzücü bir sondan kaçınmak için, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyi dikkatlice izleyin.
 2. Gelinin güzel ve zarif elbisesi eski arkadaşlarla birlikte iyi vakit geçirmeyi hayal ediyor. Ve sıradan bir dostane toplantı değil, ilginç bir olay olacak. Çok parlak duyguları deneyimleyecek, dinlenecek ve pozitif enerji ile dolu olacaksınız.
 3. Kıyafet vitrini sergilenen bir vitrinde görmek hayalperest için maddi işlerinizde başarı ve refah vaat eden hayırlı bir işarettir. Kıyafet ne kadar pahalı olursa değerli taşlar, ipek ve kürklerle süslenirse, kaderin kazandığı bonuslar da beklenmelidir.
 4. Zarif beyaz bir kıyafeti deneyin - gerçek hayatta yakında çok sayıda misafirle birlikte büyük bir kutlamaya davet edileceksiniz. Harika bir zaman geçireceksiniz, ancak davet edilenlerin çoğunluğunu bilmeseniz bile.

Ezoterik rüya kitabı

Eh, bu tahminler sihre, yüksek kuvvetlere inanan ve ezoterik bilimleri inceleyen insanlarla rezonansa girecek.

İşte yorumlar:

 1. Gerçek bir düğünden önce lüks bir gelinlik deneyin - kutlama hazırlığı sırasında yaptığınız güçlükten dolayı çok gerginsiniz. Böyle bir rüya kişisel deneyimlerinizin bir yansımasıdır.
 2. Eğer gerçekte hiçbir düğün beklenmiyorsa ve elbise bir rüyaysa, yakında çok fazla sosyal çalışmanız olacak demektir. Bunun, insanlara konumunu ve fikirlerini iletmek için sık sık halkla konuşması gerekebilir.
 3. Bir elbiseyi dikmek ya da boncuk, taş ve nakışla süslemek elverişsiz bir işaret. Planladığınız şey gerçekleşmeyecek. Bu nedenle, hedeflerinize ulaşmak için başka yollar bulmanız gerekecektir. Ama sonunda istediğin şeyi alacaksın, planlanan tarihten çok daha geç olsa da.
 4. Kendinizi başkasının düğününde beyaz bir elbiseyle görmek, ciddi bir hastalık vaat eden çok kötü bir işarettir. Hastalık vücudunuzda çoktan yerleşmiştir, bu yüzden hastalığın ilerlemesine kadar akana kadar bir doktor tarafından en kısa zamanda muayene edilmeniz gerekir.
 5. Pembe veya pastel tonların gelinlik - bir ilişki başlatabileceğiniz hoş bir genç adam ile tanışmak için. İlk başta ona hiç dikkat etmeyeceksiniz, ancak çok hızlı bir şekilde düzeltebilecek ve lehinize bir şeyler kazandıracak.
 6. Kirli, yırtık ve şımarık elbise - dünyada en çok sevdiğin adamla çatışmak. Geçmişteki kötü işlerinizden bazılarını öğrenecek, hayal kırıklığına uğrayacak ve bir skandaldan sonra sizden uzaklaşacaktır. Güveni geri yüklemek kolay olmayacak.

Psikolojik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yazarları, bilinçaltınızın neden hayallerinizdeki bazı görüntüleri aktardığını, size aktarmaya çalıştığını, ne kadar önemli bir sinyal verdiğini anlamaya yardımcı olur.

İşte yorumlar:

 1. Gelinlik - iyi zamanların ve gerçek arkadaşların sembolü. Böyle bir rüya, çoğu zaman sadece iyi vakit geçireceğiniz ve iyi vakit geçireceğiniz arkadaşlarınızla buluşma sözü verir.
 2. Ancak gelin kıyafetinin kirli ya da yırtık olduğu bir rüyanın tamamen elverişli olmadığı düşünülür. Bu durumda, rüya hayalperestin korkularının bir yansımasıdır. Umutsuzca sevdiklerinizi kaybetmekten korkarsınız, sürekli düşünürsünüz. Bunu yapmayı hemen bırakmazsanız ve düşünceleriniz hızla gerçekleşebilir.
 3. Güzel, cömertçe dekore edilmiş bir kıyafet, gerçek bir zevk hissettiğinize bakarken - refah ve bolca mutluluk vaat eden çok iyi bir işaret. Büyük olasılıkla, çok yakında, kader size başarı ve finansal büyüme için muazzam bir fırsat sağlayacaktır. Şansınızı kaçırmamak için bu anı yakalayın.
 4. Evlilik törenini görmek için - gerçekte, bir seçim yapmalısın. Ve sürekli bunu düşünüyorsun. Bir rüyada, bilinçaltı size hangi kararı vereceğini söyler: sunakta ilk "evet" yazan ilk kişinin kim olduğuna dikkat edin.
 5. Tacın altından kaçan bir gelin - hayalperest, çevredeki gerçekliği çok fazla idealleştirir. İnsanları çok fazla güvenir, etrafındaki kötü hiçbir şeyi görmez ve bir çocuğa benzer.
 6. Bir gelinlik deneyin - gerçekte, gerçekten evlenmek istiyorsunuz, ancak diğer yarınızla henüz tanışmadınız. Böyle bir rüya yalnızlık duygularının ve sevmek, bir aile ve çocuk sahibi olmak için umutsuz bir arzunun bir yansımasıdır.
 7. Cenazede bir düğünde dolaşmak - sağlık sorunları. Böylece vücut bir sinyal gönderir: bir şey yanlış, kontrol etmeniz gerekiyor. Şüpheleri gidermek için doktora gitmeye değer.
 8. Kırmızı gelinlik - çok hızlı bir şekilde tutkulu bir romantizme başlayacağınız çok mizaçlı bir adamla tanışmak için. Ancak, aşk uzun sürmeyecek, gelecek için planlar yapmayın, sadece anın tadını çıkarın.
 9. Geleneksel bir kıyafet gibi görünmeyen egzotik bir gelinlik - hayatınız sizi yoruyor. Çok gri, sıkıcı ve monoton görünüyor. Canlı duyguları ve izlenimleri hayal edersiniz, ama şimdiye kadar göze alamazsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send