Rüya yorumu

Bir rüyada som - ünlü popüler rüya kitaplarının tahmini

Pin
Send
Share
Send
Send


Nehir ve rezervuarların en büyük nüfusu yayın balığıdır. Bu tür balıklar, büyüklüğü ve devasa yırtıcı ağzıyla göze çarpan hem şaşırtmaya hem de dehşete neden olur. Neden yayın balığı hayal ediyor, kanıtlanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Genel yorum

Som, su elementinin bir tatlı su temsilcisidir. Herhangi bir balığın ortak bir işareti olarak, bolluğu, serveti, uyumu, mutluluğu kişileştirir. Böyle bir sembol, bir erkeğin aktif cinsel başlangıcını, sabrını, kısıtlamasını ve sessizliğini yansıtabilir. Kadınlarda doğurganlığı, bilgeliği, ustalığı, misafirperverliği, tasarruf duygusunu aydınlatır. Yırtıcı hayvanın sudaki yaşam alanı doğurganlık, zenginlik, annelik ve doğumla ilişkilidir.

Kendi başına, yayın balığı dünyanın, ailenin ve var olan her şeyin desteği anlamına gelebilir. Rüyalarda, lider rolünü üstlenecek bir insanın ortaya çıkışının öncüsüdür. Cesaretle başkalarına karşı sorumluluk ve sorumluluk üstlenecek, daha iyi bir hayata rehberlik edecek ve rehberlik edecektir. Bu ideolojik ilham verici kendine güven duyuyor, kendi gücüne ve sınırsız olanaklarına inanmasını sağlıyor.

Rüyada tatlı su avcısı olduğumu görmüştüm - gerçekte, sizin duruş, sakinlik, dayanıklılık, cesaret ve kusursuz sağlığınızı takdir ederlerdi. Ayrıca, hayalperest cinsel güce sahip olabilir ve sağlıklı yavrular gebe kalabilir.

Ancak böyle bir komploun olumsuz bir yorumu var. Bazı yorumlarda yayın balığı, cimri, kıtlık, soğukluk ve ilgisizliği yansıtabilir. Yakın akrabalar hayalperestin mizaç ve duygusal bağlanma duygusundan yoksun olacağını düşüneceklerdir.

Rüyada bir yayın balığı beklemek başka ne:

  • temizleyin ve bağırsaklardan çekin - mutluluğa giden yolda denemeler için hazırlanın;
  • çürük almak - aldatma ve sahtekarlıktan korkmak için;
  • çiğ yemek - zarar ve beklenmedik masraflarla karşı karşıya kalın;
  • yaşayanlara dokunmak - samimi sevgi ve karşılıklılık için;
  • yakalanan avı tuzlamak - gönül yarası ve ıstırabı kavramak;
  • kemikleri boğmak - ihanetini ve yalanlarını büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratacak sevilen birine güvenmek;
  • Yakalanacak kız, dişiliğini ve çekiciliğini karşı cinsin değerli bir temsilcisi olarak çekmektir.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Soma, diğer büyük balık tercümanlarının yanı sıra phalluslarla da kişileşir. Yırtıcı balık ne kadar büyük olursa, hayalperestin cinsel hayatı o kadar aktif olur. Ölü sakin nehirler iktidarsızlık, iktidarsızlık ya da soğukkanlık ile ilişkilidir.

Özel ilişkilerin olmayışı, bir olta ile uzun süre sahilde oturmayı ve sırt ağrısını zayıflatmayı hayal ettiğiniz bir rüyayı tahmin eder. Bir vizyon genellikle düzensiz bir iş gününe sahip olan, kendilerini iş günlerine tamamen adayan, gençliği, cinselliğini ve çekiciliğini unutanlara gelir. Ve şimdi çocuk doğurma işlevlerinin uygulanması ve gelecekteki varis anlayışı için en iyi dönem.

Elleri ile büyük bir yayın balığı yakalamak için bir kadın gerçekte hamile olmaktır. Balığın görünümü, büyüklüğü bebeğin aktivitesini ve annenin sağlığını gösterir.

Balık avlayan, ancak hiçbir şey yakalayamayan bir erkek, güvensizliğinin ve ilk cinsel deneyiminden korktuğun bir işaretidir. Böyle bir vizyon, karşı cinse ilgi göstermediği için olgun bir kişiye yalnızlık habercisi olabilir. Belki davranışların, kızlara önerecek hiçbir şeyin olmadığı fikrini verir. Gençlere gereken ilgiyi göstermiyorsunuz, sempati göstermiyor ve samimiyet arzusunda bulunmuyorsunuz.

Erkeklik, olgunluk, memnuniyetsizlik sembolü - ustaca küçük bir balık yakalar gibi büyük bir avcı izliyor. Hayalperest erotik fantezilere neden olanı baştan çıkarmak zor değildir.

Gustov Miller

Tatlı suda büyük bir balık silueti hayal ettim - kısa sürede yardımsever değişiklikleri hissetmek için. Ölü yayın balığı - kaybı, sıkıntı ve sorunların bir işareti. Kıyıdaki balıkları görmek için ağzını aç, boğulma - finansal açlığı yaşamaya. Sonunda seni mahvedecek büyük masraflar olacak.

Gelirler, gerçek kazancınızı büyük ölçüde aşacaktır. Durum alacaklılar tarafından daha da kötüleşecek ve borcun geri ödenmesi zamanını hatırlatacak. Borç tuzağına düşmemek için önceden rezerv fonuna dikkat etmelisiniz. Ne kadar çok ertelersen, finansal krize katlanmak o kadar kolay olur.

Büyük bir yayın balığı bir kadının rüyasındaki su kuyruğuna çarptı - bu uyum ve aile mutluluğunun bir işareti. Olta ve olta takımı olmadan yakalamak mümkündü - gerçek hayatta kendinize çok fazla ilgi gösterdiğinizin işareti. Mevcut sorumluluklarla başa çıkmamak, kendinizi çok zor durumda bulacaksınız. Sorumluluk yükü, son gücünüzü alarak, rahatlamanıza izin vermez. Yorgunluktan kaçınmak için depresyon akrabaların kapanmasına yardımcı olacaktır.

Birinin yayın balığını yakalamaya çalışmasını izlemek, olumsuz deneyimleri tekrar etmeden başkalarının hatalarından ders almak anlamına gelir. Böyle bir senaryoda genç bireyler, gelecekteki evlilik için oligarş için boşuna bir arayış yansıtır. Mutlu bir tanıdık için şartların başarılı bir şekilde birleşmesini beklemeyin. Bu hikaye, bağımsızlık, istikrar ve refah için gayret gösteren maksatlı, cesur kızlar için değildir. Kendini gerçekleştirmenin başka bir yolunu bul.

Balık avında yüzmek demek, arzularınızın gerçekleşmemesi demektir. Daha gerçekçi planlar hakkında düşünmek, öncelik vermek ve hareket etmek önemlidir.

Şair Ezop

Gölün dibinde hareketsiz yatan yayın balığı, gerçek durumları yansıtıyor. Hayatında hiçbir değişiklik yok, çünkü onları istemiyorsun. Yeterli dinamiğin, aktivitenin, sürücünün yok.

Bir insanın ilginç yaşama arzusuna sahip olması için, her günden yeni izlenimler alarak, amacınızı, amacınızı tanımlamanız, bir şey için yetenek ve yeteneklerinizi tanımlamanız gerekir. Yeni seyahat ve tanıdıklar, aklınızı pozitif enerji ve iyimserlikle şarj etmenize yardımcı olacak

Büyük balıkları yakalamak iyi bir işarettir. İşteki olumlu değişiklikler geliyor, ancak başarılarınız, planlarınız, fikirleriniz ve gelirleriniz hakkında çok fazla konuşmuyorsanız. Şöhretini ve maddi zenginliklerini elinden almaya çalışan birçok kıskanç insan olabilir.

Kendilerini yakaladıkları jöleli bir balık var - işe getirmenizin bir sembolü mantıklı bir şekilde sonuçlandı. Bir dizi engel ve engelden sonra iyi bir ödül bulacaksınız. Rahatlama ve eğlenme zamanı.

Küçük balıkların bir rüyanın nehre girmesine izin veriyorlar - gerçekte boş izleri, anlamsız arzuları ve gerçekleştirilemez planları bırakıyorlar.

Pin
Send
Share
Send
Send