Rüya yorumu

Seks burcu: seks zodyak tüm belirtileri nelerdir

Pin
Send
Share
Send
Send


Seks falı, burçtaki farklı işaretlerin temsilcilerinin yatakta nasıl davrandığını ortaya koyuyor. Tabii ki, nihai gerçek olarak kabul edilemez, ancak aşk zevkleri alanındaki bir insanın yaklaşık bir tanımını yapmasına yardım edebilecektir. Intrigued? O zaman daha çabuk okuyun!

Zodyak işaretleri cinsiyette nasıl davranır?

Koç

Ateşli Koç bir fatihi olarak hareket eder - bu yüzden kadınların çoğunluğunun hayalini kurduğu şövalye. Cesaret, asalet ve tutku ile ayırt edilir. Doğru, bir "ama" var - Koç, uzun süreli kur ve flört olmadan hızlı, hatta hızlı bir ilişki geliştirmeyi tercih eder.

Cinsiyette, sadık bir şekilde zevk almasından rahatsız olmadan da hızlıca hareket eder. Durumu düzeltmek için, onunla açık bir şekilde konuşmanız gerekir, bu konuda yararlı tavsiyeler verir: Koç, en azından, bir alfa erkeği olarak durumunu teyit etmek için rehabilite edilir.

Koç - tutkulu MCH, bu yüzden samimiyet yeterince sık gerçekleşecek.

Boğa

Erotik burçlar Torosları nazik ve şefkatli sevenler olarak nitelendiriyor. Onlar, Koç'un aksine, aksine, oynamayı, flört etmeyi ve pastanın üzerindeki kirazlara hemen ulaşmayı sevmiyorlar.

Venüs'ün koruduğu şehvetli takımyıldızı, karnaval keyfi yaşamadan hayal bile edemez! Fakat kendisinden nasıl zevk alacağını ve eşine vermeyi çok seviyor.

Eğer Boğa burcu ile yakın bir yaşamda bir şey size uymuyorsa - ona nasıl davranması gerektiği konusunda tavsiyede bulunun ve inan bana, bilinçten kaybetmeden önce sizi mutlu etmeyi kabul eder. En önemlisi onu bundan önce beslemek, çünkü lezzetli yemekler seksten daha az önemli değil.

İkizler burcu

İkizler büyüleyici ve baştan çıkarıcıdır. Doğru, kendileri de saf seksle ilgileniyorlar, çok sık değil. Bunu, onu çevreleyen gerçekliğin başka bir biliş yöntemi olarak algılıyorlar. Yatağa atlamak için acele etmeden, çok güzel flört etmeyi öğrenin.

Yatakta çıplak bir İkizler ile yatmak bile, aniden bir şeyden rahatsız olursa ve ne yapacağınızı tamamen unutursa şaşırmayın. Seks sırasında, çeşitlilik olduğu sürece birçok şeyden hoşlanırlar.

İkizler'i yatağa geçirmek istiyorsanız, önce beynini heyecanlandırın.

kanser

Moon Kerevit, her şeyin "Feng Shui'de" olması gereken korkunç idealistlerdir. Bir gece seks yapmayı kabul etmeyecekler ve kabul etseler bile, daha sonra kendilerini ve düşmüş şahsiyetler olarak görecekler. Fakat gerçekte, sadece masum melekmiş gibi davranırlar ve başlarında ünlü "50 gölgenin" imreneceği fantezileri bulabilirsiniz.

Samimi burç, seks yaparken, Kanser'in yetenekli, enerjik olduğunu, gayet iyi bildiğini ve pratikte arzularını gerçekleştirdiğini söylüyor. Güzel ön sevişmeyi seviyor.

İpucu: Rakov romantizmini baştan çıkarın, onun için çok açgözlüler.

Aslan burcu

Leo için her şeyde ilk olmak çok önemlidir. Yatak kuralın bir istisnası değildir. Aynı zamanda, ruhlarının derinliklerindeki bütün Aslanlar, bazen tamamen açığa çıkmalarını engelleyen romantiklerdir. Onları nazikçe doğru yönde yönlendirecek çok hassas ve anlayışlı bir ortağa ihtiyaçları var.

Leo iyi seks yapmak için nasıl motive edilir? Onu övmek, ona hayran olmak, ancak yalnızca izin verilebilir sınırlar dahilinde, iltifat etmemesi gerekiyor.

Başak burcu

Başak, bildiğiniz gibi inanılmaz derecede titiz ve aşırı rasyonel. Tabii ki, bu nitelikler kariyerde ve günlük yaşamda faydalıdır, ancak cinsiyeti en iyi şekilde etkilemez.

Başak aslında gizli birçok fanteziye sahiptir, ancak, ne yazık ki, bunları nadiren hayata geçiriyorlar. Nedeni basit - her adımda düşünün. Bu nedenle, aşırı seks güvenmek gerekli değildir. Sevişmeyi ev sıcaklığında bir ortama aktarmak en iyisidir.

Ve Bakire'yi istenen moda ayarlamak için ilk önce tüm "homurdanmalarını", en sıkıcılarını bile dinleyin.

Terazi burcu

Ölçekler, aşk işlerinde hassasiyet ve dikkat gösterir, ancak içlerinde özel bir vurgu yoktur. Bunun nedeni tamamen gizlenmiş (her şeyden önce, kendisinden) ikiyüzlülüktür. Buna göre, eğer yatakta "yeni bir şey" istiyorsan - Terazi'nin girişimini beklemeyin, ama kendiniz sunun. İnan bana, onlar sadece mutlu olacaklar. Asıl şey, aşırıya kaçmamak, çünkü neredeyse bütün Terazi, bazı cinsel engellemelerden muzdarip.

Akrep burcu

Akrep, zodyak işareti üzerine cinsiyet sembolleri listesinde ilk sırayı hak etti. Ve bunu maviden çıkarmadan aldı: takımyıldızın temsilcileri sadece karnaval zevkleri için deliriyor. Onlar için ilişkide ilk etapta sadece samimiyet, daha sonra her şey.

Akrepler cinsel yasakları bilmezler, herhangi bir fetiş veya çarpıtma korkutmazlar. Doğru, hem bedeni hem de ruhu ve eşlerinin kalbini fethetmek isteyen yalnız seks ile sınırlı değillerdir. Ancak böyle bir tutkunun genellikle yıkıcı bir karaktere sahip olduğunu hatırlamak önemlidir.

Akrep nasıl alınır? Kolaylaştırın: sadece kendinizi izleyin, baştan çıkarıcı giyinin ve muhteşem bir makyaj yapın.

Yay

Yay burcu dişi evcil hayvanlardır, genellikle Lovelaces olurlar. Bununla birlikte, narsisistik ve tembeller uygun sınırlar içinde: iyi bir ruh hali içinde olmak, kadınlarını çok iyi yapmaya çalışacaklar.

Yay her şeyi yeni, aşırı seviyor, bu yüzden alışılmadık bir ortamda seks yapmaya ikna etmek kolay olacak: bir gece kumsalda, arabada, hatta bir kafede ya da restoranda bir tuvalette. Doğru, bazen ateşli kişiliklerin diğer uç noktalara gittiğini bilmeniz gerekir: bir süre başkalarına odaklanarak seksle ilgilenmezler.

Yay nasıl baştan çıkarmak? Ona çekici ve samimi bir teklif yapın, sizi reddedemez.

Oğlak burcu

Oğlaklar genellikle cinsel olarak pasif olarak kabul edilir. Bu algı, sakinlikleri ve ciddiyetleri nedeniyledir, örneğin, Koç gibi, duyguların ana dalına hızla koşmaya meyilli değildirler.

Fakat eğer Oğlak burcuyla randevunuz yatakta bittiyse, göründüğü sessiz olanı tanıma riskiniz vardır. Hayal gücüyle iyi geçtiğinden ve onun için yeterince tutku olduğundan emin olacaksın. Sadece bu tabelayı özgürleştirmek diğer takımlardan daha zordur.

Ancak, Oğlak'ın çok çalışmasını beklemeyin, böylece gerçek bir zevk alırsınız. Bu tür insanların büyük bir kısmı aynı zamanda ihtişam sanrılarına sahip korkunç egoistlerdir. Bu nedenle, en doğru karar ne almak istediğinizi önceden tartışmaktır.

Tamamen Oğlak grev nasıl? Şık giyimli, ona akıllı olduğunu ve kaba kabahatten vazgeçtiğini göster.

Kova

Kova arkadaş canlısı ve açık bir insandır, bazen size nasıl davrandığını bilmek zordur. Kova yatağına vursanız - ilkel tutku beklemeyin. Ancak bu işaretin insanlarına maruz kalması hoş bir sürpriz olacaktır.

Doğru, Oğlaklar gibi Kovalar daha egoisttir ve ortakları uğruna çok fazla uğraşmazlar. Fakat üzülmek için acele etmeyin: Kova kolayca etkilenir, bu yüzden ondan yeni bir şey denemesini isteyin (size zevk veren bir şey), sizi reddetmesi pek mümkün değildir.

balık

Balık zihinsel olarak eziyet etmeye alışkındır. Bu nedenle, cinsiyette bile drama ve özverinin notlarını getiriyorlar. Buna rağmen, samimi burç Balık'ın kesinlikle kızlarını ecstasy'ye getirmeye çalışacağını iddia ediyor. Doğru, onları baştan çıkarmak ve onları yatağa çekmek zorunda kalacaksınız - herkes Balık'ın çok aktif ve enerjik olmadığını bilir.

Onlarla Erotica biraz sıkıcı ve duygusal olabilir. Onlarla dikkatli davranmak gerekir: Allah korusun, Balık istediği kadar iyi olmadığını fark edecek - o bütün hafta vicdan azabı ile eziyet görecek. Ancak genel olarak, işaret temsilcileri, ortaklarını memnun etmeye çalışıyor, nazik davranıyorlar, doğru yönde göndermeniz gerekiyor.

Bir balık baştan çıkarmak için? Kendine bir gizem ver - onlar gerçekten hoşuna gidiyor.

Sonuç olarak, bugün için seksi burç okumanızı tavsiye ederim. Ve aşağıdaki videoda biraz daha ilginç bilgi:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send