Rüya yorumu

Bir kızla nasıl davranırsın ki senin olur

Pin
Send
Share
Send
Send


"Bir kızla nasıl ilgilenir ve onun yerini saptamazsın?" Erkekler genellikle, özellikle karşı cinsin çekici bir kişisi ufukta göründüğünde böyle bir soru sorar. Onlara bir sonraki temalı hayat kesimi önerebilirim.

Hangi kızlar özellikle dikkat eder?

Tüm bayanlar kesinlikle farklı olsalar da - potansiyel erkekleri için aynı gereksinimlere sahipler. Hepsine hızlıca bir göz atalım.

Davranış tarzınızın sağlıklı ilişkiler oluşturmak için çok önemli olduğu iddiasında bulunmak zor. Ancak bunlarla kızların popülaritesi sadece onlar ile sınırlı değil.

Bu nedenle, güzel insanlarla tanışırken ve etkileşimde bulunurken top katan diğer birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız:

 • görünüm;
 • eğitim;
 • tavır;
 • öfke;
 • yaşam pozisyonu.

Şimdi her bir alt maddede daha detaylı duracağız.

görünüm

Ne yazık ki, tüm çocuklar Brad Pitt ile rekabet edemez. Bununla birlikte, oldukça mütevazı ilk verilere sahip olsa bile, neredeyse Apollon'un bir görüntüsünü oluşturmak gerçekten mümkündür. Ana şey, nasıl yapılacağını bilmek.

Aşağıda iki sütun vardır: ilk önce kadın cinsiyetini çeken yazıda, ikincisi ise tam tersine iticidir.

Sempati alanı

 • Sıkıştırılmış spor figürü.
 • Kişisel hijyen ürünlerini (diş macunu, sabun, şampuan ve diğerleri) kullanmayı seviyorum.
 • Kuaför, düzenli manikür, bakımlı cilt ve benzeri düzenli ziyaretler.
 • Mükemmel saflıkta ve düzende tutulan güzel (ve en önemlisi uygun) giysiler.
 • Lezzetli erkek parfümü.

Antipati bölgesi

 • Aşırı incelik, kas eksikliği ve bol miktarda yağ bulunması.
 • Nadiren duş aldı, çünkü vücudun faul kokmaya başladığı görüldü.
 • Kirli tırnakların varlığı, yıkanmamış saçları, sorunlu cildi ve aynı ruhu değil.
 • Uyumsuz giysilerin kombinasyonu: örneğin klasik ayakkabılarla sweatpants. Kirli, buruşuk kıyafetler.
 • Ter kokusu.

Her şeyin oldukça basit olduğu ortaya çıktı - başlangıçta, sadece kendinize uygun bakımı sağlamanız ve kişisel hijyeni hatırlamanız gerekiyor. Ve sonra ...

eğitim

Ve bir fen bilgisi adayının zorunlu bir unvanı olmadığı kanaatindedir (yüksek öğrenim ayrıca ek bir artı olacaktır). Öz-eğitim hakkında daha fazla şey var: kitap okumak, film izlemek, tiyatroya gitmek, sergilere vb. Genel olarak - ufuklarının genişlemesi. Yukarıdakilerin hepsi eğitim ekler, konuşmanın herhangi bir toplumda devam etmesine yardımcı olur.

tavır

Belki de feministlere, onlara bir ceket veya açık kapılar verilmesi gerçeğinden de memnundurlar. Fakat yerli kızların ana kategorisi, aksine, böyle bir erkeğin davranışını çok takdir ediyor. Asıl şey, aşırıya kaçmamak, böylece her şey doğal, yapay ve komik görünmüyor.

öfke

Bu belki de en zor alt paragraftır. Birincisi, doğa bize doğa tarafından verildiği için, onu yetişkinlikte değiştirmek çok zordur - neredeyse gerçek dışıdır. İkincisi, tüm kızların geleceklerinin doğası ile ilgili farklı tercihleri ​​var.

Ancak yine de, çoğunluk için önemli olan birkaç temel kriter vardır:

 • dayanımı;
 • sorumluluk;
 • cesaret;
 • cesaret;
 • belirlenmesi;
 • kendine güven;
 • titizliği;
 • iyilik;
 • neşeliliktir.

İşsiz bir alkolikçinin, nasıl davranırsa yapsın başarılı bir avukatın aksine muhteşem bir kızın tezahüratını gerçekleştirmesinin mümkün olmadığını anlamak kolaydır.

Bir kızla nasıl davranılacağına dair öneriler

Adil cinsiyeti sevdiğiniz kişiyi nasıl fethedeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaklar.

Göz teması

Onunla iletişim kurmaya başlamak için kıza gitme arzun varsa, yap, gözlerine bak. Gözlere bakmak aynı zamanda hem ilgi hem de kendine güvenin bir göstergesi ve aynı zamanda onun sözlerine olan özenli bir tutumdur.

Tabii ki, her şeyde, ölçüme uymak gerekir ve özellikle konuşmaya henüz başlamadıysanız, kıza dikkatlice bakmamalısınız. Sadece periyodik olarak ona bir bakış attı, sohbete ilgi gösterdi ve sonra da aldı.

Göz teması başka bir olumlu noktaya sahiptir - kız vücudunun diğer kısımlarının gereksiz şekilde görüntülenmesini önlemenizi sağlar, bu da iletişimden uzaklaşacaktır.

İlk aşamada göz temasını sağlamakta zorluk çekiyorsanız üzülmenize gerek yoktur. Birçokları için zor! Aynanın karşısında önceden pratik yapmak gerekir, o zaman arkadaşlara ve yabancılara gidebilirsiniz.

Bir sohbet kurmak

Diyelim ki bazı X şahıslarının ilginize ilgi duyuyor. Ne yapmalı? Sık sık yaptığınız gibi gelip merhaba deyin, sonra da ilginç bir konuşma konusu önerin. Tarafsız konularla başlamanız tavsiye edilir - bulunduğunuz yer hakkında, hava durumu hakkında, havayı öğrenmek için birkaç kelime söyleyebilirsiniz.

Sonra sohbette, kızın hayatta ne yaptığını, hobilerinin ne olduğunu öğrenin. Yetkin bir iltifat oluşturmak için gereksiz olmayın. Sadece piyangoyu reddet - övgünün samimi ve uygun olmasına izin ver.

Dinlemeyi öğren

Tüm insanlar bazen sadece konuşmaya ihtiyaç duyarlar, böylece dikkatlice dinlenirler ve kesintiye uğramazlar. Kızı ilgilendirmek isteyen, bunu hatırlamaya değer. Bu nedenle, iPhone'unuzu bir kenara koyun, yabancı uyaranlara dikkatinizi dağıtmayın, muhatabınızı dikkatlice dinleyin.

Araya girmeyin, zaman zaman başınızı sallayarak veya fikrinizi açıklayarak ilginizi gösterin. Unutmayın ki, cinsiyetten hiçbir kişi onun sözlerini görmezden gelmekten hoşlanmaz.

Küçük bir püf noktası kullanın - dile getirdiği bir cümleyi tekrarlayın veya kendi kelimelerinizle tanımlayın: "Bunu dedin ki ...". Bu, bayanı içtenlikle ilgilendiğinize ikna edecektir.

Hikaye hakkındaki kişisel fikrinizi ifade ederken, saygıyla yapmalısınız. Ruhunuzdaki bir şeye katılmasanız bile - sessiz olsanız iyi olur, ikinci kişinin duygularını unutmayın.

Biraz daha fazla bilgi edinin.

Eğer ilişkinize gerçekten devam etmek istiyorsanız, daha güvenilir bir etkileşime ihtiyacınız olacak. Bir kızla konuşmaya çalış, ilgi alanlarını ve isteklerini öğren. Onu bir birey olarak senin için ilginç olduğuna ikna et. Bu size daha fazla güven sağlayacak ve iletişimi onun için daha konforlu hale getirecektir.

Onun duygularına dikkat et.

Eğer ilişkiniz yeterince güveniyorsa, büyük olasılıkla, kız rahatsız edici şeylerini sizinle paylaşacaktır. Böylece, kişiliğinize olan güvenini gösterir. Samimi ilgi göstermek, duygularını anlama ve sempati ifade etmek önemlidir.

Size söylemediği için - hiçbir durumda onunla alay etmeyin ya da kınamayın. Başlangıçta, her zaman kendinizi başka bir kişinin yerine koymanız ve ardından herhangi bir sonuca varmanız gerekir. Ve o zaman bile sadece düşüncelerinde.

Örneğin, göreviyle baş edemediği takdirde, onu şöyle destekleyebilirsin: "Üzülme, yapabileceğin her şeyi yaptığına eminim. Kesinlikle senin suçun yok."

Hedeflerine ulaşmak için onu motive etmek de gereklidir. Şarkıcı olmayı hayal ediyor ve çok güzel şarkı söylüyor mu? O zaman onu hayalleriniz doğrultusunda aktif adımlar atmaya teşvik edin (şahsen ondan ve hevesli olmasanız bile). Kim bilir, aniden birisinin bu dünyada kendini açıp ifade etmesi için bir insana gerçekten yardım edeceğini mi düşünüyorsun?

Beni güldür

Kahkaha ömrünü uzattığı bilinmektedir. Ve yine de - ruh halini iyileştirir, depresyonun bir uyarısı gibi davranır, rahatlamayı teşvik eder.

Bir erkek için, komik bir şekilde gülme kabiliyeti, zayıf cinsiyetle baş etmek için vazgeçilmezdir. Uygun şakalar olan MCH, diğerleri tarafından hoş ve karizmatik bir kişi olarak algılanır. Ayrıca, mizah, insanlar arasındaki gerilim ile başarıyla başa çıkmaktadır.

Tabii ki, bu şu andan itibaren bir soytarı olmanız gerektiği anlamına gelmez. Sadece geçmişte olan komik hikayeleri hatırlayın veya kendiniz icat edin. Bir kıza samimi bir şekilde gülmeyi neden etmeyi öğrenin.

Ancak bütün şakalar ilgili sayılmaz. Örneğin, kaba şakalar kullanmamalı, kaba şakalara ya da zayıf cinsiyete karşı küçümseyici bir tutum tanımlayanlara söylememelisiniz.

Zamanla, kıza ne kadar yaklaşırsan, onun için neyin komik olduğunu ve neyin olmadığını anlarsın. Ruh halinizi anında iyileştirecek kişisel şakalarınız olacak.

Kızlara uygun davranabilmek için bu önerileri dinleyin. Sonunda videoyu izleyin:

Marissa

Videoyu izle: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol. Neden Kız Arkadaşın Yok ? Bakımlı Erkek Nasıl Olunur? (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send