Rüya yorumu

Alnına sivilce: modern ve eski omens

Pin
Send
Share
Send
Send


Ciltteki lezyonların varlığı, bir kural olarak, vücuttaki sorunları gösterir ve ayrıca, hijyen kurallarına uyulmamasından dolayı da oluşabilir. Peki ya görünen bir sebep olmadan sivilce ortaya çıkarsa? En sıkıntıya girdiğim anda bana böyle bir sıkıntı geldiğinde, benimki alnındaki bir sivilcenin neredeyse her zaman olumlu bir işaret olduğunu söyledi. Böyle bir işareti tam olarak ne ifade eder, bu makalede anlatacağım.

Ana liste

Eski günlerde, sivilce alnına atlarsa nadiren belirtilerle ve olumlu olanlarla ilişkilendirilmez. Örneğin, bir kişi hastalanırsa, yakında iyileşir. Tabii ki, kişi kendi kendine hipnozun bir unsurunu dışlamamalı, ancak insanlar alında çıkan patlamaların ortaya çıkmasından sonra sağlık durumlarının düzeldiğini ve sağlık sorunlarının ortadan kalktığını fark ettiler.

Sivilce aniden sağlıklı bir kişinin alın bölgesinde ortaya çıkarsa, o zaman hayatta iyi değişikliklerin onu bekleyeceği düşünülmüştü. Bu, işte, ailede ya da ilişkilerde karmaşık sorunları ve durumları, işte sorunları çözme ile ilgili olabilir. Ayrıca, bir kişinin hayat yolunun kavşağında olduğu bir zamanda sivilce atlaması ya da zor bir seçim yapması gerektiğine, doğru kararı verdikten sonra cildin temizleneceğine inanılıyor.

İşinde güçlük çekenler, deri döküntüleri, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini öngörür. Ayrıca, kariyer, bonus veya maaş zammı almaları beklenir. Bir kişi herhangi bir girişimin o döneminde alnında bir sivilce fark ederse, yeni bir proje mi yoksa kendi işini mi açacak olursa, başarılı sonuçtan şüphe yoktur.

Sevgi doğası ile ilgili sıkıntı yaşayan insanlar için, örneğin, sevilen biriyle kavga, bir çiftte ayrılma veya yanlış anlama, kavga, aln alanındaki patlamalar, sıcak ilişkilerin hızlı bir şekilde uzlaştırılması ve restorasyonunu gösterir. Sadece ikinci yarının size gelmesini beklemeye değmez - ilk adımı atın, çünkü belki de bunu yapmaya cesaret edemez.

Bireysel işaretler

Alnındaki sivilce belirtilerinin anlamı, kimi atladığına bağlı olarak değişebilir - bir erkek, bir kadın veya yaşlı bir kişi.

  • Erkeklerde döküntü, iş alanındaki dönüm noktaları hakkında bir uyarı olarak yorumlanmaktadır. Yakın gelecekte küçük sıkıntılar ve zorluklarla karşı karşıya kalacağız, ama sonunda her şey yolunda gidecek. Ayrıca, bir adam büyük bir işlemin sonuçlanmasını, finansal pozisyonda bir iyileşmeyi veya daha yüksek bir pozisyonu bekleyebilir.
  • Bir kız alnına bir sivilce geldiğini fark ederse, o zaman misafirler için hazırlanmalı. Bu uzak bir akraba veya uzun süredir görmediği iyi bir arkadaş olabilir. Sivilce ayrıca birisinin gizlice bir kıza aşık olduğunu gösterebilir ve yakında duygularını itiraf eder. Ancak evli bir kadın için, ciltte bir döküntü, hem evde hem de işte, davetsiz misafirleri veya çatışmaları önleyebilir.
  • Yaşlı bir kişi alnına sivilce çıkarsa, uzun yolculuklara karşı bir uyarı işareti olarak alınmalıdır. Yolda, sorun ve zarara neden olan öngörülemeyen durumlar ortaya çıkabilir.

Sivilce nerede ortaya çıktı?

Ciltte bir kızarıklık gösteren yaklaşan olayların doğru bir şekilde yorumlanması için, alnının hangi külünün ortaya çıktığını dikkate almak gerekir.

  • Merkez bölge Güçlü bir duygusal patlamayı deneyimlemek gerekir, ancak nasıl - iyi ya da kötü, henüz bilinmemektedir, ancak sonuç kesinlikle olumlu olacaktır. Ayrıca, sivilce, ilginç bir kişiyle yeni bir tanıdık bulabilir, bu da iletişimi giderek romantik bir kanala dönüştürür.
  • Sağ tarafta. Bu durumda, 2 yorumu ya olumlu haberler ya da uzun zamandır görülmeyen sevilen biriyle yapılan bir toplantıdır.
  • Sol taraf Alnın sol tarafında açılan sivilce genellikle finansal kazancı öngörür. Beklenmeyen bir gelir kaynağı ortaya çıkacak, uzun vadeli bir borç iade edilecek ve hatta bir çekiliş kazanma olasılığı da olacak. Ek olarak, bu döküntü, profesyonel başarılar ve terfiler hakkında da konuşabilir.
  • Kaşların arasında. Kaş bölgesindeki bir döküntü genellikle bir kişinin çok şüpheli olduğunu, genellikle herhangi bir nedenle endişelendiğini ve olumsuz duyguları biriktirdiğini gösterir. Yakında bu iç çekimden kurtulma ve tüm kederlerini unutabilme fırsatı bulacak.

sonuçlar

Videoyu izle: Alnında Sivilce Olacağını Düşünüyordu, Ama Doktora Gittiğinde İse Şok Oldu ! (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send