Rüya yorumu

Anaokulunun neden hayal ettiğini: rüya kitaplarında yorumlamanın özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu kurum hemen hemen herkese tanıdık geliyor - birisi onu çocuk olarak şahsen ziyaret etti, birileri şimdi çocuklarını anaokuluna götürdü ve birileri boş yerlere oturmayı ümit ediyor. Anaokulu hayatımıza sıkı sıkıya girdi ve bu nedenle gece gündüz birçok ebeveyne dinlenmemesi şaşırtıcı değil. Ancak anaokulu rüyalar değil çünkü her sabah çocuklarımızı oraya teslim ediyoruz, nedenler genellikle kendimizde, deneyimlerimizde, hayallerimizde ve yaşam tarzımızda yatıyor.

Hayal ve gerçeklikte anaokulu

Böyle bir rüyanın en sık nedeni, rüya kitaplarında bir çocuğun hızlı doğmasıdır. Ancak anaokulları farklı hayaller kurarız - kendi, yabancı, yeni, yok edilmiş, iyi öğretmenler ve eğlenceli çocuklar veya katı gardiyanlar ve koşulların küçük tutsakları.

Kendinizi anaokulunda oynayan bir çocuk olarak görüyorsanız, kendinizi henüz yetişkin bir kendine yeten kişi olarak anlamadığınız anlamına gelir. Hala akrabalar, meslektaşlar ve hatta sıradan tanıdıklar tarafından yönlendiriliyorsunuz. Hala çocukluğunuzdaki problemler hakkında endişeleniyorsunuz, örneğin, kararsızlık, güvensizlik, sevgili annenizin aşırı bakımı. İkincisi, erkekler için bir kural olarak geçerlidir.

Rüyada anaokulu öğretmenini gördüler. Ailenizin hak ettiği bir kınama veya şefin kınama bekleyin. Bağışlama ya da yardıma güvenmeyin, hataları kendiniz düzeltmeniz gerekir.

Rüya Rüyası Thelomena bu rüyaya farklı davranıyor. Sizinkine veya yabancılarına bakmaksızın çocuklarınızla sorunlarınız olacak. Nesiller çatışması tam olarak kendini gösterecektir.

Boş bir anaokulu genellikle sakin, hatta melankolik insanlar için bir rüyadır. Belki de kendinizi bu kategoride düşünmüyorsunuz, ancak yakın gelecekte, duygulardan ayrılmanız ve sizin için alışılmadık olan çok sessiz bir yaşam tarzı sürmeniz için bir nedeniniz olacak. Sebepler farklı olabilir - isteksizlik veya birinden gizlenip sorumluluktan kaçma çabası.

Bir rüyadaki kalabalık anaokulu, gerçekte birçok sürpriz vaat ediyor. Unutma, bütün sürprizler hoş olmayacak. Böyle bir rüyanın ardından bir kadın uzun zamandır beklenen bir hamileliğe güvenebilir. Çoğu zaman, büyük bebek grupları aynı anda bir düzine olayla başa çıkmaya çalışan insanların hayalini kurar. Sezar'ın nasıl yapılacağını bildiğini ve görevlerinizin bir kısmını başka omuzlara kaydırmanız gerektiğini söylüyorlar.

"Vova, Klava, Misha - bu senin kirazların değil!"

Çocukların davranışı uykunuzun önemli bir bileşenidir. Çocukların neyle uğraştığını ve nasıl davrandıklarını hatırlamaya çalışın.

Çocuklar sessizce oynuyor - stres ve sürprizler olmadan sessiz bir yaşamın garantisi. Aynısı anaokulu çalışanları yetişkinlere yardım ederse de söylenebilir. Fakat çocuklar yaramazsa sessiz bir yaşam beklemeyin. İşyerinde küçük sorunlar ve günlük işlerde beklenmeyen engeller sizi uzun süre dikkatsizliği unutturur.

Ama daha kötüsü, ağlayan bir çocuk hayal ettiyseniz. Bu durumda, küçük sıkıntılardan kurtulmazsınız. İşletmeyi ayakta tutmak ya da maddi zenginlik sağlamak için ciddi sorunları çözmek zorunda kalacağız.

Çocukların oynayamadığı, hayalini kurduğu yalnız bir çocuk, hayatında kendin sensin. İnsanlar etrafınızda kıvrılıyor olsalar bile, tamamen açılmasını istediğiniz hiç kimse yok.

Yemek yemeyi hayal etmişsin. İştahı ne kadar iyi olursa, iş o kadar iyi olur. Pekala, bütün bir anaokulu grubu kaşıklarla boğuşuyorsa, beyaz bir şerit hayat buldu. Anlaşmalar yapın, büyük satın alımlar yapın, yeni tanıdıklar oluşturun. Bu dönemdeki girişimlerinizden herhangi biri verimli olacaktır.

Burası senin evin değil!

Anaokulunda bir tatil hayal ettim. Şenlikli bir konsere katılırsanız, hoş sürprizler beklersiniz, ancak kreşlerle birlikte festival ziyafetine katılırsanız, işte mücbir sebepler ortaya çıkar ve yer kaybetme riskini alırsınız.

Anaokulunda bir bardak kakao içtiğinizi hayal ettiniz, rüya kitabı en yakın çevreden birinin güveninizi kötüye kullandığı konusunda uyardı. Ama kakao süt yerine - coveted iş gezileri ve başarılı fırsatlar önünde.

Anaokuluna dağılmış şeyler var. Bu çok iyi bir rüya. Büyük kar getirecek bir çeşit görkemli fikre sahip olacaksın. Asıl şey gereksiz yere atmamak, çünkü ilk bakışta saf bir kumar.

Anaokulunun açık renklerle dekore edilmiş duvarları, hayallerinde yaratıcı kişilikleri görüyor. Tek bir kitap veya resim yazmadıysanız, belki de yeteneğinizi mahvediyorsunuzdur. Bir şey yaratmaya çalış. Bir başyapıt ortaya çıkması olasıdır.

Gömme karyolaları, yardım etmek için acele eden arkadaşlar. Yakın gelecekte ne olursa olsun, sorunla yalnız kalmayacaksınız.

Anaokulunda çalışıyorsun. Dream Dream Thelomena yakında asosyal bir kişiyle buluşmayı öngörüyor. Mantıklı ol ve çatışmalardan uzak durmaya çalış.

Çocuğunuzu anaokuluna yönlendiren bir rüyaysanız, ebeveyn sorumluluklarıyla tam olarak başa çıkamayacağınız anlamına gelir. Bilinçaltında, bir rüyada bile, bebeğin bakımını diğer insanlara kaydırmak istersiniz. Rüya yorumu, rüyada anaokuluna bir çocuk göndererek, gerçekte bir kadının kendisine daha fazla dikkat etme şansına sahip olacağından emindir. Bebeğinizin büyüdüğü, gerçekten, gerçekten, açıkça değil.

Genellikle rüya anaokulu gerçeklikten kaçma girişiminizi sembolize eder. Bir nedenden ötürü gerçekte imkansız olduğu gerçeği, bir rüyada kolayca çözülebilir.

Yorumların birçoğu doğrudan yorgunluğu ve günlük yaşamdan kaçma isteğini gösterir. Aile rüyası yorumu tatile gitmenizde ısrar ediyor. Gri günlerde emiliyorsun ve daha parlak bir geleceğe olan inancını yitirmemek için bu tavsiyeyi dinle. İyi şanslar ve her zaman neşeli ve aktif ol!

Pin
Send
Share
Send
Send