Rüya yorumu

Bir kadın için bir rüyada yağmur - çeşitli rüya kitaplarının tahmini

Pin
Send
Share
Send
Send


Su, dünyadaki tüm yaşam için yaşamın kaynağıdır. Ancak kimse sağanak yağmurun selinde elementlerin gücünde olmak istemez. Neden bir kadının rüyasında yağmur hayalini, kanıtlanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Genel yorum

Yağmur, su elementidir, değişimin, arınmanın, eskimiş, modası geçmiş bir şeyden kurtulma sembolüdür. Su değişkenlik, esneklik gösterir, ancak aynı zamanda içeriğini, özünü ve özelliklerini korumaz.

Bir kadına yönelik yağmur, düşlerde hayalperestin rahat hissetmesi, zevk ve neşe hissetmesi şartıyla gelecekteki olumlu değişiklikleri her zaman önler. Bu duygular kesinlikle pek çok olumlu anlar, arzuların yerine getirilmesi, kötü alışkanlıklardan kurtulma, arınma ve aydınlanma gibi gerçek hayatlara dönüşecek.

Olumsuz anlam yorumlama, bir yağmur fırtınasından sonra bir dalganın yıktığı bir kirli su akımıyla daldığınız rüyalardan gelir. Beklenmedik sıkıntılara hazır olmak, kendinizi soğuk havada yağmur altında nerede bulduğunuzu gördükten sonra, kışın şemsiye olmadan bir yağmur fırtınası altına girmiş olduğunuzda gereklidir.

Pek çok kültür, suyun bir insanın iç durumuna etkisini açıklar. Temiz ve şeffaf damlalar bir güç, enerji, kendinize olan inancınızı ve parlak bir geleceği canlandırıyor. Böyle bir rüyanın ardından bir kadın sağlık, iyimserlik, mutluluk için umut, huzur ve sükunet ile suçlanır.

Budizm'de, tatlı su akışları maddi malların akışını oluşturur. Bu anlamda, yağmur ne kadar güçlüyse, hayalperest daha fazla kar ve finansal fayda bekliyor. Bir iş kadını bir rüya - karlı bir yatırım için iyi bir dönemin habercisi, başlangıç ​​sermayesini artırarak, kendi işlerinin başarılı gelişimi.

Hristiyanlık'ta çiğ damlaları restorasyon, yenileme ve arınma sağlar. Gelecekteki yavruları hayal edenler, sıcak sağanak yağmurun altında hissetmek iyi bir işarettir. Bir kadın hızlı bir hamilelik ve mutlu bir annelik için umut vermelidir.

Bir tayfundan sonra çamur akışını hayal etmek - bir dizi sıkıntı ve soruna hazır olun. Bazen size düşebilecek tüm olumsuz şeyleri durduramayacağınız görülüyor. Sevdiklerinizin desteğine güvenin ve yakınlarınızdan uzak durmayın, gururunuzu, bağımsızlığınızı ve bağımsızlığınızı gösterin.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Su elementiyle bağlantılı her şey gelecekteki yaşam anlayışını temsil eder. Bir erkeğin rüyasındaki yağmur, aktif boşalmasını kişiselleştirebilir. Bir kadın için, vücudunda yağmur sıçraması hızlı bir hamilelik ve doğum anlamına gelir.

Sıcak bir duş altında ıslanmak, bir partnerle yakınlıktan tam memnuniyet anlamına gelir. Yüzündeki damlaları hissedin - gerçekte bir orgazm yaşarsınız. Şemsiyesiz bir fırtınaya girmek ve kötü hava koşullarından korkmamak - anne olma konusunda güçlü bir istek duymak.

Havadan gizleme, yağmuru kapatma - plansız hamilelikten korkmak. Artık planlarınız doğum izni ve yerleşik yaşam tarzını içermiyor. Sizin için seks rahatlamak ve maksimum zevk almak için bir yoldur.

Wang

Olumlu bir yorum hayal kitabını öngörür. Bir kadının rüyasında yağmur, iç görü, içsel potansiyelinin açıklanması, sezginin gelişmesi, aydınlanma ve kehanet armağanının elde edilmesidir. Fırtına vardı - uzun süren çatışmalar ve dava yakında çözülecekti. Kötü hava koşullarından sonra bir gökkuşağını görmek, hayattan zevk almak, mutluluğu ve iyiliği beklemek için mükemmel bir fırsattır.

Yağmur akışına bakmak - durumu zamanında görebilmek, gerçek aileyi, tanıdıkları ve arkadaşları yola koymak. Bu süre zarfında, kendi önsözünüze inanmanız, bunlara çok muhtaç olanlara tavsiyelerde bulunmanız gerekir.

David Loff

Kehanet tahmininde olumsuz bir anlam ifade ediyor. Kontrol edilemeyen su unsuru, insanlara karşı bir saldırganlık ve şiddet dalgası ile ilişkilidir. Bir rüyada şiddetli yağmur, çeşitli savaşların, popüler huzursuzluğun, ayaklanmaların, ayaklanmaların ve devrimlerin habercisidir. Zalim ve adaletsizliği engellememek için halka açık yerleri ziyaret etmemeniz gereken o günler. Sonuçlar uzun acı çekmeye neden olabilir ve aşırı derecede korkunç olabilir.

Böyle garip bir fenomeni çatıda yağmurla dolu bir ev olarak görmek harika bir işaret. Hayalperestin sorunları ve sıkıntıları geçmişin telaşında tamamen boğuldu. Plan yapma, yeni fikirler, projeler ve hedefler tartışma zamanı. Oturma yerinizi, iş yerinizi veya vatandaşlığınızı değiştirme şansınız olacak.

Fırtına ve hasta bir kadın için yıldırım - gerçekte, hızlı iyileşme sembolü. Görünmez zincirlerle bağlı olanlar için kendilerini bağımlı ve mahkum hissediyorlar, böyle bir komplo kurtuluş, yoksunluk, evrensel affedilmeyi kişileştiriyor. Özgürlük ruhu ve sınırsız olanaklar sizi istila edecek. Şimdi servetten yararlanmak, karmanızı gelecek için tamamen değiştirmek demektir.

Dolu yağmur suyu kovaları görmeyi hayal etti - gerçekte sizi uzun süredir cezbeden borçlardan ve vadesi geçmiş borçlardan kurtulma fırsatı olacak. Refahınız büyüme oranını artıracak ve sizi yüksek bir sosyal merdiven seviyesine yükseltecektir.

Sonbahar yağmuru penceresini izlemek, sıcak bir battaniyenin altında oturmak - gerçekte, tüm sıkıntı ve sorunlardan kaçınmak mümkün olacaktır. Zaman zaman güvencesiz ve dezavantajlı bir durumu kabul edip teklifi reddediyorsunuz. Bundan sonra olası çatışmalar refahınızı ve itibarınızı etkilemeyecektir.

Gustov Miller

Bir kadının rüyasında yağmur, yeni bir yaşam evresinin sembolüdür. Beklenmedik durumlardan vazgeçmemeniz gereken anlar, maceracı teklifler, büyük kazanç vaat eden işlemlerden korkmak. Bir seyir için bir şansınız varsa - kullanın. Böyle bir şans hayal gücünüzü artıracak, arzuların ve ihtiyaçların çıtasını yükseltecek, mutlu değişikliklerin faydası için harekete geçecektir.

Kirli yağmur rüyalarda akar - nakit makbuzları ve hayalperestin finansal istikrarı. Yeni bir iş bulmak için iyi bir dönem. Bu pozisyon sizden büyük bir sorumluluk gerektirecek, ancak iyi bir ödül vaat ediyor. Kendi işine sahip olanlar için gelirin ani ve plansız olması muhtemeldir. Ancak tüm parayı mevcut ihtiyaçlara harcamayın. Yeni fikirlere yatırım yapmak çok umut verici olacaktır.

Duştan saklanmaya çalışan ama hala ıslanan bir kız - iyi bir işaret değil. Uyku, rahat buluşma ve şüpheli ilişkilerden kaçınmak için uyarır. Bu temaslar insanlarda hayal kırıklığına ve uzun süreli depresyona neden olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send