Rüya yorumu

Votka içtiğiniz rüyanın anlamı nedir - yorumlamanın özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Votka içtiğiniz bir rüya, farklı yazarlar farklı yorumluyor. Bu güçlü içeceğin bir rüyada ortaya çıkmayacağı kesin olarak söylenebilir. Neden votka içmeyi hayal ediyorsun, en popüler rüya kitapları bu konuda ne söylüyor? Her şeyden önce, uzmanlar uykunun değerinin alkolle ilgili sorunları olan ve yalnızca tatillerde alkol alan kişiler için farklı olabileceğine dikkat çekmektedir.

Eğer bir alkol bağımlılığınız varsa, o zaman böyle bir rüyada, bilinçaltı zihin size sağlıksızlığa ve ilişkilerin bozulmasına yol açan acil bir sorunu hatırlatır. Ancak alkol kötüye kullanımı sizin için çözmeniz gereken bir sorun değilse, votka sembolik bir anlamda görünür. Hangisi? Çözmeye çalışalım!

Ana negatif değerler

Çoğu rüya kitabının bakış açısından, bir rüyada votka içmek çok iyi bir aldatmaca değildir. Bu eylem, nadiren iyi sonuçlara yol açan, artmış duygusallık, düşüncesiz, dürtüsel eylemlerle ilişkilidir. Büyük olasılıkla, duyguların hareketi altında, sonradan pişman olacağınız bir eylemde bulunacaksınız. Sizi kalıcı olarak sıkıntıya sokabilir. Bu, örneğin, sizin tarafınızdan konuşulan rahatsız edici sözlere hizmet etmesinin nedeni, bir kavga hakkında. Ayrıca uyku düşüncesiz satın alma veya seyahat etme hakkında konuşabilir.

Votka gibi güçlü bir içki içmek de kaybedilen zamanın bir simgesidir. Bir kereden fazla içeceğiniz enerjinizin bir kısmını israf edeceksiniz. Ayrıca, bir rüyanın daha küresel bir anlamı olabilir - belki de şu anda varoluşunuz için bir amacınız yoksa, rastgele bir şekilde yaşam içinde taşınırsınız. Burada nelerin değiştirilebileceğini düşünün, gerçekte ne için çalışıyorsunuz? Bilinçaltına göre, hedeflerinize karar verme zamanı geldi.

Belki de kehanet rüyasıdır?

Böyle bir rüyanın peygambere dönüşebileceği göz ardı edilemez - belki de neşeli bir parti sizi bekliyor, ki bu sizin için olumlu bir şekilde bitmeyecek. Hata yapabileceğiniz zamanın ötesinde düşünün - belki de rahatsız edici bir durumu önleyebilecek veya sonuçlarını hafifletebileceksiniz.

Ayrıca, votka kullanımı büyük para harcaması anlamına gelebilir. Hiçbir şey için belli miktarda para harcayacaksın. Planladığınız tüm satın alımları önceden değerlendirin. Bazılarının terkedilmesi muhtemeldir.

Bazı yazarlar böyle bir vizyonu yaklaşmakta olan rahatsızlık ile ilişkilendirir - belki de bu formdaki bilinçaltı size gelecekteki baş ağrınızı ve ateşinizi gösterir.

Olumlu bir sebebi var!

Bazı yazarlar böyle bir rüyayı çok özel olarak yorumluyorlar - çok yakında kendinizi neşeli bir şölende bulup bir kadeh şarap ya da daha güçlü bir alkollü içecek için zaman geçireceksiniz. Genel olarak, değer çok olumlu olabilir - akraba veya tanıdık ile yaklaşan düğün, bir çocuğun doğumu, büyük bir aile tatili. Büyük olasılıkla, arkadaşların veya akrabaların buluşması büyük bir şekilde başarılı, eğlenceli olacak.

Bazı uzmanlar düşünmeyi önerir: eğer bir rüyada şölen çok komikse ve hayatında bu nadir görülürse, o zaman bu muhtemelen arkadaşlarını nadiren gördüğün ve çok az eğlendiğinin bir işaretidir. Rahatlamak, dans etmek, karaokete gitmek, en azından tamamen alkole karşıysanız bir grup arkadaşınızla bir komedi izlemek zamanı.

Büyük bir şirkette veya tek başına votka içmenin anlamı nedir?

Şirketin varlığı da bu yorumu etkiliyor. Muhteşem izolasyonda mı içiyorsun? Büyük olasılıkla, bu rüyanın gelecekle bir ilgisi yok, ama sadece güçlerinin tükendiğini hatırlatıyor, dinlenme zamanı. Böyle bir rüyanın kötü haberlerin habercisi olduğu kanısındayım.

Eğer bir şirket düşmanınsa, onu kandırabilirsin: zafer senin tarafında olacak! Fakat alkolü tamamen sizin bilmediğiniz bir insana verdiğiniz rüyanın çok üzücü bir anlamı var: erken bir cenazeyi önlüyor.

Kaplar madde

Rüyada votka içtiğiniz yemekler de önemlidir. Bazen bilinçaltı bize sıra dışı görüntüler sunuyor! Onlarla, çoğu zaman, ayrı ayrı işlem yapmak gerekir. Ancak bir bardaktan votka içtiğinizi görürseniz, çatışmaları önler. Cam masaya tek bir kopya halinde mevcutsa, bu, kavgaların çok önemli olmayacağı, sonuçta her şey sizin için fena değil, sona erecek demektir. Ancak masada çok fazla miktarda yığın olduğunu görürseniz, bilinçaltınız sizi sıkıntıların ve kavgaların önemli olacağı konusunda uyarır.

Cömertçe arkadaşınızı dökün - yakın bir gelecekte ona sorun getirmek. Biri sana davranırsa, bu kişi sana problem getirecek demektir. Gelecekte ondan uzak durmaya çalış! Şirketiniz patronunuzsa - büyük olasılıkla işinizde sorunlar olacaktır.

Ölü biriyle içmek ne anlama geliyor?

Bu özel bir rüya. Geç bu tür sembolik bir rüyada size sadece kendinize hatırlatma yapmaz. Ölü kişiyi hatırlamak, kendisiyle ilgili birkaç güzel söz söylemek, kek pişirmek veya bir pasta almak, kiliseye gitmek ve ruhundan bahsetmek için bir mum koymak en iyisidir. Mezarlığı da ziyaret edebilir ve mezarda hatırlayabilirsiniz.

Miller'in görüşü

Miller bu hayali oldukça açık bir şekilde anlattı, ama içinde özellikle kötü bir şey görmedi: büyük bir tatil geliyor, bunun için çok para harcamak zorundasın. Arkadaşlarının ve akrabalarının çoğunu göreceksin. Büyük olasılıkla, bayram iyi gider, özellikle de bir rüyada durumu olumlu olarak değerlendirirseniz.

Pin
Send
Share
Send
Send