Rüya yorumu

Feng Shui uygulaması ile servet çekiyoruz

Pin
Send
Share
Send
Send


Uzun zamandır Çin'e düşkünüm, ülkenin dilini, tarihini ve kültürünü inceliyorum, birçok kez orada bulundum. Genel gelişim için fenshui teorisini tanıdım ve uygulamadaki en basit kurallarından bazılarını uygulamaya karar verdim. Sonra tüm şüphelerime rağmen çalıştıklarını görünce şaşırdım.

Bu, Feng Shui'yi daha ayrıntılı incelemeyi sağladı. Bu makalede biriken bilgiyi paylaşacağım ve size bu durumu finansal refahı çekmek için nasıl kullanacağınızı anlatacağım.

Feng Shui Nedir?

Feng Shui, mesken ve mesken dışı binalarda mekanın sembolik organizasyon organizasyonunun geleneksel bir Çin pratiğidir. Bu uygulamanın temeli, bir insanı uzayda ve zamanda çevreleyen enerji akış doktrini ve yaşamının farklı alanlarına etkileridir.

Feng Shui'nin bir din değil, sadece bir uygulama olduğunu not etmek önemlidir. Mevcut dini öğretilerin hiçbirini desteklemiyor, ancak bunlarla çelişmiyor. Bu uygulama felsefe, ekoloji, tasarım, ekoloji ve astrolojinin bir kombinasyonu olarak tanımlanabilir.

Feng Shui'ye göre, binanın doğru konumu ve iç mekanlarının organizasyonu, bu enerji akışlarını mümkün olan en iyi şekilde kullanmaya izin veriyor. Bununla kastedilen bu ahenk ve iyilik evinin sakinleri tarafından elde edilen başarı, tüm çabalardaki başarılarıdır.

Feng Shui ile servet elde etmek

Finansal refahı çekmenize yardımcı olacak kuralların bazılarına değinelim.

Düzenli temizlik

Çin doktrinine göre finansal başarı elde etmek için ilk ve en önemli tavsiye evi temizlemek. Pozitif enerji ve dolayısıyla servetin size gelmesi için konutta negatif enerji olmamalıdır. Bunu yapmak için düzenli temizlik yapın.

Ve evin görünen kısımlarıyla sınırlı değil. En uzak ve ulaşılması zor köşeleri bile düzenli aralıklarla temizleyin. Ayrıca gereksiz şeylerden kurtulun. Bozulmuş eşyaları at, iyi durumda olanları sat ve ver. Böylece bir taşla iki kuş öldüreceksiniz - evinizin alanını temizleyin ve diğer insanlara iyi getirin.

Konut düzenleme

Feng Shui'ye göre, servet evin ön kapısından giriyor. Seninkini çalması için tahtadan yapılmış olmalı. Durum böyle değilse endişelenmeyin, her şeyi değiştirmeniz gerekmez. Sadece kapıya asmak ve / veya mümkün olduğunca çok sayıda ahşap aksesuarın içine asmak yeterli olacaktır.

Evin içinde iyi aydınlatma olmalı. Gündüz, en azından bir süre için, bütün perdeleri bastırmanız ve güneşin odayı aydınlatması, ısıtması ve ısıtması gerekir. Günün karanlığı için parlak bir yapay ışık olmalıdır.

Doğrudan ön kapının karşısına pencere yerleştirilmemelidir. Ancak eve giren bu zenginlik derhal onu terk ettiğine inanılıyor. Düzeni değiştiremezseniz, pencere eşiğine çok sayıda iç mekan bitkileri koyun, bunlar yeterli bir engel olacaktır.

Örgüt "zenginlik bölgesi"

Finansal refah tüm evi etkiler, fakat esas olarak kuzey tarafını etkiler. Binanın bu bölümünde tılsımların yerleştirilmesi gerekiyor - zenginlik enerjisini çekmeyi ve güçlendirmeyi sağlayan nesneler. İşte bunlardan sadece bazıları:

 • Küçük bir su kütlesi, örneğin bir çeşme veya kendi görüntüsü.
 • Altın veya turuncu tonlarında küçük balıklarla akvaryum.
 • Yemyeşil, sağlıklı ve bakımlı iç mekan ağaçları yaprak şeklinde, bozuk para şeklindedir.
 • Resimler ve yaban hayatı ile ilgili diğer iç kompozisyonlar. Çiçekler, manzaralar, natürmortlar, farklı malzemelerden ve benzerlerinden güzel yapay bitkiler ile uygun vazolar.
 • Üç ayaklı kurbağa, kaplumbağa veya Hoteya figürinleri - arkasından bir çanta dolusu para taşıyan Çinli bir adam.
 • Ahşap el sanatları
 • Rüzgar Çanları
 • Mücevher kutuları veya güzel mücevher.
 • Her çeşit ve büyüklükteki kumbaralar.

Tılsımları seçerken, içsel hislerinize dikkat edin. Resimler, figürler ve diğer özellikler içtenlikle beğenmeli ve sadece olumlu duygulara neden olmalıdır. Aksi takdirde işe yaramazlar.

Feng Shui ofis işyeri

Yukarıdaki tüm ipuçları yalnızca evde değil, işte de başarıyla uygulanabilir. Bunlara ek olarak, aşağıdaki önerilere dikkat edin:

 • Bilgisayarı masanın kuzey tarafına yerleştirin.
 • Yüksek sırt ve yüksek kaliteli kolçaklara sahip güvenilir ve dayanıklı bir sandalye takın.
 • Ofis masasına gerçek bir tılsım yerleştiremiyorsanız, görüntüsünü bilgisayarın masaüstüne yükleyin.
 • Masayı doğrudan ön kapının önüne koymayın.
 • Mümkünse, pencerelere veya iş arkadaşlarınıza geri oturmayın.

Bu önemlidir: işin zenginlik getirmesi için, sizin zevkinize göre olmalıdır. Eğer hoş olmayan bir faaliyete girerseniz, hiçbir feng shui finansal başarıya ulaşmanıza yardımcı olmaz.

Bilmeniz gereken başka ne var

Feng Shui, hayatınıza anında çok para çeken sihirli bir değnek değildir. Evin ve işyerinin uygun bir şekilde düzenlenmesine ek olarak, başka yönlerde de hareket etmelisiniz - doğru düşünmek, düzenli olarak yeni kazanma yöntemleri aramak ve elbette iş görevlerinizi kalite ile yerine getirmek.

Ayrıca paranın saygıyı sevdiğini ve onları önemseyen birine ulaşmaya çalıştığını da unutmayın. Onları hoş hissetmelerini sağlamak için güzel ve rahat bir cüzdan alın. Madeni paralar ve faturalar için genişletilmiş formda bir yer olmalıdır.

Yabancı kağıtları ve diğer şeyleri cüzdanınızda tutmamalısınız. Ama güzel ve sıradışı bir hatıra veya gerçek para ve fatura olabilir, bunlar mükemmel tılsımlar olacaktır. Gelir ve giderlerinizin kayıtlarını güzel bir defterde tutmanız da önerilir.

Aynı derecede önemli çevrenizdir. Aktif ve başarılı insanlarla iletişim kurmaya ve karamsar tembel insanları hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışın. Bu, zenginlik ve refah enerjisinin evinize gelip içinde kalmasına yardımcı olacaktır.

Önemli: Feng Shui, bir insanın ruhunda, yaşamında ve etrafındaki uzayda uyumun sağlandığını ima eder. Bu nedenle, sadece serveti çekmeye devam etmek imkansız, iyi ve başarı getirmeyecek. Her yöne eşit şekilde gelişmeye çalışın.

özet

Pin
Send
Share
Send
Send