Rüya yorumu

Hayallerdeki bokun anlamı - öz-şifre çözme

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki boku görmek en iyi işaretlerden biridir, çünkü çok paradır. Büyük sorunlara da, ama her şeyden önce - paraya. Sigmund Freud'un yorumuna göre, modern psikanalistlerin babası, bok ve altın insan bilincinde aynıdır.

Primatlardan miras kalan bilinçaltımız, bunun bir kişinin diğerine verebileceğinin en iyisi olduğunu garanti eder. Freud’un yorumuna göre, insanlardan para istemiyorsanız, en iyi şekilde bok alacaksınız. Yani, derin ruhun ve zengin iç dünyanın içeriği. Eğer bok istemiyorsan - para kazanma şansın var. Neden rüya saçmalığını anlayacağız.

Neden rüyadaki bok değerli ve önemli?

Dışkılamanın önemi bize çocukluktan, bebek hatıralarının devam etmediği zamandan, yani yaklaşık 3-5 yıla kadar geliyor. Bu yaşta, vücut çalışmanın maksimum değerini ve nesnesini temsil eder. Dışkılama süreci, kendisinden ek bir eşya bırakılması çocuk için son derece ilginçtir.

Seçilen aynı zamanda değerlidir çünkü vücudun bir parçasıydı, benzer bir sıcaklık ve yumuşaklığa sahip. Pek çok çocuk seçimi, yani değerli bir parçanın kaybını önlemek için tekrar yemek yemeyi emmek ister. Bazı çocuklar yaratıcılık için dışkı kullanır, çevreleyen nesneleri süslemek ve işaretlemek, odayı kendilerinin bir parçası haline getirmek ve etkilerini artırmak için bilinçli bir şekilde kendilerini feda ederler.

Bir rüyadaki saçmalıkları görmek, çocuğun davranış ve değer sistemine dönüşüdür. En önemli etki yolunu görüyorsun, yani para, güç, altın.

Yetkililerden yapılan yorumlar

 • Freud'un rüya yorumu ve rüya yorumu açıkça boktan altın ve para olarak görüyor. Onunla birlikte çoğu psikanalist bu yorumla dayanışma içinde. Bir başka şey ise, altın ve paranın otomatik mutluluk anlamına gelmediği, bir rüyanın yerine getirildiği anlamına gelmediği, aksine bunun tersine, bir kişinin imajının psikanalitik bir yorumla birleşmesine katkıda bulunmasıdır.
 • Freud'un rüya kitabı ayrıca dokunmak istemediğiniz bazı kirli sırların varlığını da not eder. Sorun çözme için zaman ve dikkat ayırmazsanız, hayatınızı mahvetme şansınız olur.
 • Rüya Lofa bereket vaat veya büyük bir servet hayalini vaat ediyor. Bir rüyayı ancak ilk aşamada tamamen maddi bağımsızlık koşuluyla gerçekleştirebileceksiniz.
 • Tibet rüya kitabı bakım ve endişe vaat ediyor. Bir pastaya gelirsen, endişelenmene gerek yok. Huzursuzluk sadece sorun çıkartacaktır. Az sıkıntıya azami kayıtsızlıkla davranın.
 • Menengetti, rüya kitabını yorumlamasında bok yemeye dikkat ediyor. Bu, bireyin bebek hallerine dönüşmesi olarak algılanabilir. Bu durumda, nörologlarla iletişim kurmanız gerekir. Veya şiddetli stres, korku, kendini koruma içgüdülerinin yoğunlaştırılması ihtiyacı.
 • Bir kadın rüya kitabı, bir rüyayı bir yansıma, sezgisel bir psikanaliz, kendinizden memnun olmamanın bir işareti, başarılarınız olarak değerlendirmenizi önerir. Rüya yorumu, yansıma derinliklerine dalmanın anlamsız olduğu konusunda uyarır. Bu sadece hafif depresyon ve yorgunluk gösteren bir rüya.

Temel değerler

 • Heyecanla yüzün - ya da çok moda bir haftayı ziyaret edin ve markalı ürünlerden oluşan bir dizi ürün satın alın; aksi halde bizim istediğimiz kadar olmasa da, gelir sürekli olarak artacaktır. Her durumda, zaten sevilen hedefe yakınsın.
 • Bir rüyadaki şeyler kafana düşerse - kolay para bekle. Piyango kazançlar, hediyeler, inanılmaz hikayeler. Ancak macera aramaya çalışma. Bir kumarhaneye kazanma, hatta kazanma umuduyla giderseniz, hepsini ve biraz daha fazlasını kaybedersiniz.
 • Gübre, guano, hayvan dışkı hayalleri mükemmel dürüst kazanç, iyi hasat, yüksek kar, iş genişlemesi.
 • Deniz, büyük dışkı yığınları - karlı bir yatırım, yatırım.
 • Bir rüyadaki bokun ikinci değeri, para hariç - bu sizin hakkınızda kaybolacak kirli söylentilerdir. Pek çok insan gerçekte sizinle tokalaşacak, içtenlikle gülümseyecek, sizi daha iyi tanımaya, sırlarınıza girmeye çalışacaktır. Bütün bunlar sadece eğim kabını dökmek, hassas yerlere dökmek için. Ne yazık ki, her şey birbirine bağlı, gülümsemeyi, bok akışlarında durmayı ve dalganın gitmesine izin vermemeyi denemelisiniz.
 • Bir rüyada bok görmek, bir dolapta, bodrum katında, iyi ve diğer yerlerde gizlenmiş olarak görmek - ailenizle ilgili iğrenç ve önemli bir sırrı açmak.
 • Bir rüyada temiz bok - yoksulluk, çalışkanlık ve utanç mahvetmek.
 • Kirli takım elbise veya elbise - şan için. Leke silmeye çalışılıyor - ünden.
 • Dalış, dalış, dalış - yüksek sesle zafer. Her zaman iyi değil, her zaman çalıyor.

Sonuç

Bir rüyadaki bok, yalnızca dünyaya olan refahı ve açıklığı göstermez, aynı zamanda önemli yaratıcı potansiyeli gösterir. Aynı zamanda karışıklık belirtisidir, çocukçuluk. Bir şey seni çocuk algısına itdi. Belki dinlenmek, tatil yapmak mantıklıdır. Açıklık seviyesini düşürmek veya en azından güvenlik önlemlerini güçlendirmek biraz değer. Kıskanç ve detractors yeterli, diğer insanlarla uğraşmasına izin ver.

Mümkün olan en geniş insanlardan yardım, sevgi ve destek almak için tereddüt etmeyin, ancak korumanızı hayal kırıklığına uğratmayın. Kirli sırlar, yalanlar, kurgular ile ilgili olumsuz değerler, rüyanın parıldayan altın tarafını dengelemek için yeterli olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send