Rüya yorumu

Sevilen birinin senin kaderin olduğunu nasıl anlarım?

Pin
Send
Share
Send
Send


Romantik bir ilişkinin başlangıcında, her şey ideal senaryoya, hoş toplantılara, titreyen sarılmaya ve sonsuz öpüşlere göre gelişir. Ama sonra ne olacak? Bu ilişki aynı derecede iyi mi kalacak, yoksa birbirleriyle yakın bir tanışmadan sonra hepsi kötüleşecek mi? Diğer yarının kader olup olmadığına karar vermenin, geçen bir ilişki olduğunu düşünmemin çok zor olmadığını düşünüyorum.

Neden "bizim" insanlarımızı bulamıyoruz?

Karşı cinsteki hemen hemen her üyeyle çeşitli tarihleri ​​ziyaret etmek her zaman bir zevktir. Romantik bir atmosfer, keyifli yürüyüşler, sinemaya gitmek sadece bu kişiyle mutlu olduğunuz yanılsamasını yaratır. Her zaman "Bu benim kaderim için adamım mı?" Diye sormuyoruz. Ve genel olarak, eğer bugün iyiyseniz, yarın hakkında düşünmeye değer mi?

Hayatı sizinkinden çok farklı olan görüşleriyle bir insanla uzun bir ilişki hiçbir zaman mutlu olmayacaktır. Zamanla, ortakların her biri birliğinin bir hata olduğunu anlamaya başlar. Her iki taraf da sevilen birinin eksikliklerine odaklanmaya başlıyor ve basitçe onlara tahammül edemiyorlar. Böyle bir ilişkiyi parçalamak bir erkek ve bir kız için genellikle acı vericidir.

Başarısız bir ilişkinin bu senaryosu herkes tarafından bilinir ve normal insanlar kendi isteğiyle katılmak istemeyecektir. Erkekler ve kızlar neden hala böyle bir hata yapıyorlar ve önceden başarısızlığa mahkum bir ilişki başlatıyorlar? Ölümcül bir hatanın birçok nedeni vardır ve en yaygın olanları:

 1. Kamuoyuna bağlılık. Bu, esas olarak kızlarla ilgilidir, onlara öyle görünüyor ki, eğer uzun süre yalnız kalırlarsa, insanlar onu kusurlu ve kimsenin ihtiyaç duymadığı şekilde algılamaya başlarlar. Başkalarının görüşlerine olan bağımlılığın çoğu, ne tür bir insan olduğunu anlamadan kızları ilki ile ilişki kurmaya zorlamaktadır.
 2. Aile baskısı. Ebeveynler genellikle çocuğunun tavsiyesine veya kınanmasına karşı koyamazlar. Çocuklar genellikle kendi tercihlerine göre bir ortak seçemez, ancak eski nesle hitap edecek olanı seçerler.
 3. Belirli bir ortağa (güzellik, zeka, zenginlik vb.) Aşık olmak. herkesin ilişkisinin ilk evrelerinde, bir kişinin birçok olumsuz yönünü engelleyebilen ağır ve olumlu bir özelliktir.
 4. En kısa zamanda bir aileye başlamanız gerektiğine güven. Neredeyse uzun süren köprülerde kalan kızların hepsi kelimenin tam anlamıyla herhangi bir ortaktan el ve kalp teklifini kabul etmeye hazır.
 5. Gebelik. Planlanmamış hamilelik genellikle insanları ilişkilerini kayıt etmeye zorlar. Bu durumda, kadınlar hakkında düşünmek pek mümkün değildir ve bu adamla kaderi onları bir araya getirdi.
 6. Düşük özgüven. Kalplerindeki birçok erkek ve kız kendilerini iyi ilişkilere değersiz buluyorlar. Kendileri için daha iyisini bulamayacaklarını düşünerek uygunsuz ortaklar bırakmazlar.

İkinci yarı nedir, yalnız mı?

Romantik tabiatlar bir insanın ikinci yarısının sadece bir tanesinin olabileceğini, diğerinin var olmadığını iddia eder. Pratik olarak tüm masallarda, bir aşk prens için hazırlanır - güzel bir prenses. Gerçek hayatta, bir insanın gerçekten bir buçuk yarısı olduğunu söylemek çok zor. Yaşam boyunca hem bir erkeğin hem de bir kadının birden fazla sevgiye sahip olabileceği gerçeğiyle başlayalım ve her biriyle bir insan kendi tarzında mutlu olacak.

Bir insan dünyanın yarısını dolaşamaz, bir tanesini arar, çoğu zaman onun memleketinde, genel sosyal çevrede buluşur. Erkeğinizi ilk buluşma dakikalarında tanımak neredeyse imkansız. İlişkiler yavaş gelişecek ve yavaş yavaş senin erkeğin olup olmadığını anlayacaksın.

Bu adamın "senin" olduğuna işaret ediyor

Romantik bir ilişki içine girerken şunlara dikkat etmeye değer:

 • bir ortak için sahip olduğunuz kendi hisleriniz;
 • onun yanında davranışları;
 • ilişkilerin gelişimi.

İlk bakışta size sevginin karşılıklı olduğunu gösteriyorsa, onun erkeğiniz olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Aşağıdaki işaretler size bunu gösterecektir:

 • eşinizle kolay ve rahatsınız, samimi bir sempati duyuyorsunuz;
 • yaşam ve diğer anlarla ilgili benzer görüşler;
 • senin fikrin bir eş için kilo var;
 • ortağın herhangi bir eyleminin nedeni sizin için açıktır;
 • birlikte, sadece konuşmak için değil, sessiz olmak için bile iyidir;
 • eşinizin eksiklikleri tahrişe neden olmaz, özellikleriniz onu da kızdırmaz;
 • Eşinizin duygularına tamamen güveniyorsunuz ve neden böyle yapması gerektiğini kendinize sormuyorsunuz;
 • birbirlerine verilen dikkat miktarı aynıdır;
 • ilişkiler medeni gibi, ortak hedefler ve işler ortaya çıkıyor;
 • insanlar dış benzerliklerinizden bahseder;
 • kıyafetlerinizde stiller var;
 • iyi bir iş olmadan ya da ciddi bir hastalık olmadan, ortak sizin için çekiciliğini kaybetmeyecektir.

Lanetlenmiş ilişkilerin belirtileri:

 • eşiniz sizinle başka insanlarla açıkça flört ediyor;
 • seçilen kişinin tuhaflıkları, onu yeniden eğitmek istediğiniz için sinir bozucu;
 • Bir ortak, bir kişinin kaybedebileceği yalnızca bir özellik çeker;
 • Birbirlerine verilen sözler düzenli tutulmamaktadır.

Psikoloji ipuçları

Bir erkek ya da kız çok yakışıklı olsa bile, hala senin erkeğin olduğu anlamına gelmez. Okulda kendinizi nasıl tanıyacağınız söylenmez ve böyle bir bilim yoktur, ancak psikologlar bu konuda yardımcı olabilir. Profesyoneller aşağıdaki yöntemleri kullanmanızı önerir:

 1. Zaten birlikte yaşadığınızda durumu hayal edin. Birbirinize nasıl günaydın dediğinize dikkat edin, ilk kim banyoya gider, kim kahvaltı yapar? Yerel sorunlara ortak bir çözüm sunmaya çalışın. Geleceği görselleştirirken, yaşadığınız duygulara dikkat edin.
 2. Erkek arkadaşına, arkadaşlarının dokunduğu günlük sorunları anlat. Göze çarpmayan sorular, bir ortağın hayatınızdaki böyle bir sorunu nasıl çözebileceğini anlamanıza yardımcı olacaktır.
 3. Önceki ortak ilişkinizin ne olduğunu ve neden sona erdiğini nazikçe sorun. Bu tür soruları 1 defadan fazla sormayın.

Sonuç olarak

Videoyu izle: Aşık Olmadan Önce Bunu İzle ! Doğru Kişi Olduğunu Nasıl Anlarsın ? (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send