Rüya yorumu

2011 - Doğu burçlarına göre hayvan yılı

Pin
Send
Share
Send
Send


2011 yılında doğmuş bir erkeğin hangi yılda doğduğunu öğrenmek için makaleyi okuyun. Onun karakteri ve davranışı, iş, kariyer ve kişisel yaşam, yetenek ve yetenekleri hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Genel özellikler

2011 beyaz metal Tavşan yılıydı. Ve bu süre zarfında bir kişi doğmuşsa, o zaman doğu burcunun işareti kendisine belli nitelikleri ve karakter özelliklerini dayattı.

Mizaç ve davranış özellikleri:

 1. Tavşan sahibini cesur ve dürüst, amaçlı ve esprili kılar, fakat aynı zamanda biraz gizemli kılar. Net hedefler belirleyin, ancak istediğini elde edene kadar kimseye söylemeyin.
 2. Çalışmada genellikle sorun yoktur. İşlerinde ona iyi şanslar eşlik eder, bu nedenle herhangi bir taahhüt, kural olarak başarı ile sona erer. Her zaman gücü ve yetenekleri sınırında hareket eder, kendisini ve güç için karakterini test etmeyi sever.
 3. Övgü ve iltifatları sever, bu yüzden tüm gücüyle onları kazanmaya çalışır. Evrensel beğeni ve saygı için gayret gösterirler, otorite kazanmaya çalışırlar ve herhangi bir şirkette dikkat merkezinde bulunurlar.
 4. Bir kene ve “geri çekilmek” için asla korkunç bir şey olarak çalışmazlar. Aksine, meslektaşlarının her birinin başarısını aşacak bir sonuçla görevlerini yerine getirmeye çalışırlar.
 5. Oldukça gizli, kendisinden, kişisel hayatından ve özellikle planları ve hedeflerinden bahsetmekten hoşlanmıyor. Bu nedenle, biraz kapalı görünebilir, ancak bu doğru değil. Sadece Tavşan konuşkan değildir ve nasıl dinleneceğini bilir.
 6. Tüm dikkat aşkı ile Tavşan, çok sayıda arkadaşınızın olması önemli değil. Yanında birkaç yakın kişiye ihtiyacı var. Fakat bunlar yüzde yüz güvenebileceği insanlar olacak.
 7. Güçlü bir yeteneği var, böylece her yaratıcı alanda kendini anlayabilir. Keskin bir zihin ve güzel bir akıl sayesinde, yarattıklarını karlı bir şekilde satabilecekler. Tanınmayan dehanın kaderi kesinlikle onun için değil.
 8. Tüm bu metallerle Tavşan kurnaz, tehlikeli ve değişen yaşam koşullarına ustaca adapte olabilir. İşletmesinden kaynaklanan tüm problemleri kolay ve zahmetsizce çözer.
 9. Her şeyden çok, sevdiklerinin refahı için endişeleniyor. Bu onun için kendi çıkarlarından bile daha önemli. Sevdiği için her şeye hazır.

Metal Elemanlar

Metal eleman, Tavşan karakterine belirli bir baskı uygular, bu nedenle diğer elemanlar tarafından himaye edilen burçtan farklıdır.

Erkeklerin karakteristik özelliği nedir - metal Tavşanlar:

 1. Başkaları gibi duygularını nasıl sınırlandıracağını ve kontrol edeceğini biliyor. Yüzündeki geçilmez bir kayıtsızlık masasının arkasına hangi duyguların saklandığını tahmin etmek zor. Bu nedenle, gizemli ve tahmin edilemez görünüyor.
 2. Güçlü, kendine güvenen, yalnızca kendisini değil, çevresindeki her şeyi de etkileyebilir. Görünüşe göre hiçbir şey onu kendinden çıkaramaz, bu yüzden çoğu zaman sakin ve dengelidir.
 3. En yakın insanlar bile onu asla üzmez veya kafasını karıştırmaz. Bu, onun olumsuz duyguları deneyimleme yeteneğine sahip olmayan bir robot olduğu anlamına gelmez. Sadece kimseyi göstermemeyi değil, yalnız yapmayı tercih ediyor.
 4. Oldukça sosyaldir, kolayca arkadaş bulur ve faydalı bağlantılar kurar. Ancak diğer insanlarla iletişim kurmak onun için bir zorunluluk değildir, tamamen yalnızlık içinde mutlu olabilir.
 5. Bu basittir ve muhataplara, onun ne kadar uygun ve doğru olduğu konusunda endişelenmeden, onun hakkında ne düşündüğünü söyler. Şaşırtıcı bir şekilde, bu konuda suç almazlar, aksine, onun fikrini dinlerler.
 6. İnsanlar ona güvenir çünkü her zaman sözünü tutar. Onlara verilen sözler tertemiz yerine getirildi. Söz vermesi halinde asla başarısızlığa uğramaz, ihanet eder ve aldatmaz. Ama söz vermediysen, her şey mümkün.
 7. Tanrı'nın kendisine vermiş olduğu bazı yetenekleri kesinlikle bulabilir. Fakat yaratıcı yeteneklerini günlük yaşamda kullanmayı, çalışmalarında standart dışı bir yaklaşım kullanarak ve olağan sorunları çözmeyi tercih ediyor. Bu nedenle diğerlerinden daha iyi sonuç alır.
 8. Hayal gücü harika çalışıyor. Bu nedenle, sıradışı, romantik ve çok güzel, sevdiği kadına bakacak, yerini arayacak. Bir ilişkiyi ciddiye alır, kolay ilişki - onun için değil.

Bir kadının özelliği nedir - metal Tavşan:

 1. Onun için öncelikli kariyer. Öncelikle, maddi dünyada gerçekleşmeye çalışır ve ancak o zaman aile ve manevi gelişim hakkında düşünür. Eylem adamı, muhakeme değil. Planladığı şeyi iki kez düşünmeden yapar.
 2. Aynı zamanda, sadece iyi para değil, aynı zamanda büyük zevk getiren bir iş yapması da önemlidir. Ancak o zaman, çalışma sürecinden gerçek bir zevk alarak, yeteneklerinin sınırında çalışmaya başlayacaktır.
 3. Yaratıcı meslekler için çok uygundur çünkü yeteneklerinden mahrum değildir ve lezzet duygusu mükemmeldir. Aynı zamanda, çalışma insanlarla iletişimi de içermelidir. Serbest ve geri çekilme, onu yaşam güçlerinden mahrum eder.
 4. Kendinden emin, asla utangaç ve utangaç olmadığından, istediği her şeyi doğru olarak hak ettiğini hakettiğine inanıyor. Genellikle şanslı olduğu için sihirli manipülasyonlardan şüphelenebileceği şekilde kendi arzularını o kadar kolay yerine getirir.
 5. Aşık biraz anlamsız davranır. Duygulara güvenir, ancak başı ile düşünmeyi unutur, bu nedenle erkeklerde sıklıkla yanılabilir. Tutku ve aydınlık duygularla dolu romantik romanlardan hoşlanır.
 6. Onun adamı tam anlamıyla onu putlaştırıyor, hayran kalacak. Eğer seçilen kişi bunu takdir ederse, tacı takmaz ve onunla alay etmez. Bu yüzden, nasıl başa açılacağını, bir yaşam arkadaşı seçmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Pin
Send
Share
Send
Send