Rüya yorumu

Arzu yürütülmesi için bir büyü nasıl uygulanır

Pin
Send
Share
Send
Send


Bütün hayatımız arzulardan ibarettir - her zaman bir şeyi başarmak ya da başarmak için gayret gösteririz. Zorlayıcı bir günün ardından dinlenmek için açlığı ve susuzluğu gidermek için acil arzular var. Ve bazen elde edilmesi imkansız olan en içsel arzular var. Yapmanız gereken sevgili rüyayı nasıl yerine getirmeli? Bunu yapmak için, doğanın güçlü güçlerinin ya da ilahi teminatın çağrısıyla arzuyu yerine getirmek için bir büyüye ihtiyacınız var. Bu konuda birkaç büyülü ritüel düşünün.

Ateş büyüsü

Ateş, planının uygulanmasında yardımcı olabilecek güçlü bir unsurdur. Ateş elementinin gücünü uyandırmak ve kendi tarafınıza getirmek için bir fedakarlık yapmanız gerekir. Harikalar yaratabilen sihirbazların en eski tekniği budur. Tahıllar veya ekmek kırıntıları yangının kurbanı olabilir.

Unutma, bir şey almak için, karşılığında enerjini vermelisin. Bu nedenle, siyah ayinlerin arzulananları çekmek için tehlikeli olmaları - karanlık güçlerin fahiş ücretlerini almaları gerekir. Şeytani güçlere dönerek hayattaki en pahalı ya da değerli olanı kaybedebilirsiniz. Yani riske atmayın!

Bu nedenle, ateşli bir ritüel için boş bir gün seçin. Hiç kimsenin dikkatinin dağılmaması gerekiyor, tek başına bırakılması isteniyor. Tören zamanı herhangi bir, fakat tercihen - gece olabilir. Evde sihir yapabilirsin, ama doğaya gitmek daha iyidir.

Buğday tanelerini stoklamanız veya ekmek kırıntılarını yanınızda götürmeniz gerekir. Küçük bir ateş yakıp, her defasında bir tane buğday (kırıntı) atıp, arzularınızı söyleyin. 9 buğday tanesi için 9 arzu yapabilirsiniz. Yangın çıkana kadar bekleyin.

Planın uygulanmasında yardım için ateş unsurlarına teşekkür edin ve isteklerinizi unutun! Onları sürekli düşünemez ve uygulama zamanından endişe edemezsiniz - dilekler sizin için en gerekli ve uygun zamanda gerçekleşir. Herhangi bir arzu gerçekleşmediyse, size zarar verecekleri anlamına gelir. Bunu hatırlayın ve ateş elementine saygı gösterin!

Ayini evde yapıyorsanız, bir kızartma tavasında veya bir kızartma tavasında ateş yakabilirsiniz. Ev yangını için kağıt veya karton kutular yakıt olarak kullanılabilir.

Ateş büyüsü

Bu ayin azim arzu arzu yerine getirmeye yardımcı olacaktır. Ateş elementi sayesinde evrenin yaratıcısına ulaşabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Bir ritüel için bir mum, bir yaprak kağıt, bir cam küre ve bir metal tepsi gerekir. Kurşun zamanı gece.

Gece yarısı, tepenin güneye bakan tepesi ile tebeşirle eşkenar bir üçgen çizin. Bu üçgenin ortasına bir cam top veya şeffaf bir kristal yerleştirin.

Dileğinizi kağıda yazın, büyüyü 3 defa yüksek sesle okuyun ve mum kağıdını aydınlatın. Mum için ritüel için kırmızı bir mum alınması tavsiye edilir, mumun materyali önemli değildir - balmumu veya parafin. Yaprak yandığında, yüksek sesle dileğini söyle.

yazacağız:

Mum sonuna kadar yanmalıdır. Sonra üçgeni peçeteyle silin ve yerine cam küreyi (veya kristali) yerleştirin. Ayin bitti, yangının ruhları isteğinizi Yüce olana getirecektir. Dileğinizi yerine getirdikten sonra, yardımınız için ateşin ruhuna ve Yüce'ye teşekkür edin - duayı okuyun ve ekmek kırıntılarını ateşe atın.

Büyü su

Ayin için hazırlanmanız gerekenler:

  • kristal cam ya da yönlü cam;
  • çizgisiz kağıt yaprağı;
  • kırmızı iplik;
  • kolu.

Bu ayin büyüyen ayın günlerinde yapılır. Yalnız kal, ritüelden önce banyo yap - duş al. Kaynak suyunu bir kristal camın (veya camın) içine dökün ve önünüzdeki masaya yerleştirin.

Önemli not! Camın bacağı olmamalıdır, camın tam olarak yüze ihtiyacı vardır - arzunuzun enerjisi her yönden kırılmakta ve artmaktadır. Bu nedenle, normal cam uygun değildir.

Dileğinizi bir kağıda yazın ve bir bardak ekleyin. Kağıdı kırmızı iplikle bağlayın ve camı önünüze yerleştirin. Şimdi gözlerini kapat ve kağıda yazılan harflerin suya nasıl girdiğini hayal etmeye başla. Kelimenin tam anlamıyla temsil etmek zorunda değilsiniz, sadece düşünebilirsiniz.

Sunumu bitirdiğinizde ve harflerin suya geçtiğinden tamamen emin olduğunuzda, gözlerinizi açın ve tüm suyu bardaktan alın. Suyun enerjisinin kendi enerjinizle nasıl karıştırıldığını bir hayal edin - bir tane olurlar. Camın kenarlarının arzu kuvvetini birkaç kez arttırdığından şüphe duymamalısınız - şimdi gerçek olamayacak!

Ayin yardımı için suya teşekkür et. Nehire gidebilir ve nehir ruhlarının insafına suya para atabilirsiniz. Ayrıca şekeri suda eritebilir ve yere dökebilirsiniz. Kalpten herhangi bir şükran etkili olacak!

Pigtail arzuları

Bu ritüel için doğal malzemeden 3 tane aynı ipe ihtiyacınız olacak - pamuk, kenevir veya sicim. Dişlerin rengi önemli değildir. Şimdi 3 infüzyon hazırlamanız gerekiyor:

  • pelin üzerinden;
  • defne yaprağından;
  • vervainden (veya yoncadan).

Halatları gece boyunca infüzyona koyun - her biri ayrı bir bardağa. Sabah ipi çıkarın ve kurutun. Geceleri ritüele devam edebilirsiniz. On iki örgülü bükülmüş bir helezon örgüsü örün. Her dokuma için büyünün belirli bir cümlesini telaffuz etmeniz gerekir:

Acele etmeyin. Bunlar kadim büyülü dilin kelimeleri, şarkı söylemeleri daha iyi. Düşük sesle söyle, çizin. Doğru stres hakkında endişelenemezsiniz - yürekten şarkı söyleyin.

Dilek gerçekleşmeden önce yanınızda bir helezon taşıyın. Gerçekleştirildiğinde, ipliği çözün ve şükran ile ateşe koyun. Ritüel amaçlanana ulaşmak için herhangi bir zamanda kullanılabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send