Rüya yorumu

İyi şans için bir büyü - bir ritüel, başarısızlıklardan kurtulmak

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatınız iyi geçmezse, siyah şerit bitmez ve şans geri döndü - durumu düzeltmenin zamanı geldi. Şans getirmemize ne yardımcı olabilir? Bunun için bir arınma töreni yapmanız ve iyi şanslar için bir büyü yapmanız gerekiyor! Büyülü eylemlerin bu basit şeması etrafınızdaki enerjileri uyumlu hale getirmeye ve istenen başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Başarısızlıktan kurtulma

Neden önce kötü şanstan kurtulup sonra iyi şanslar çekmelisin? Çünkü toplam şanssızlığın sebebi çoğu zaman insanları karartmak ve tüm insan ilişkilerini mahvetmek için insanların veya büyülü törenlerin kıskançlığıdır. Eğer siyah çizgi bitmezse, harekete geçme zamanı - kara büyü tarafından elinizden alınmanıza yardımcı olmak için.

Başarısızlıktan kurtulma ayini sadece ayın hilali azaldığında herhangi bir ayın 13'ünde veya 15'inde yapılabilir. Ay büyülü ayinlerde yardımcıdır ve evreleri sonucu aktif olarak etkiler.

Ayın inişi sırasında iyi şanslar cazibesi ayini yaparsanız, tam tersi bir sonuç elde edersiniz. Buna göre, bir şeyden kurtulmak için ayinlerin ay yıldızının inişinde gerçekleştirilmesi gerekir.

Kurtuluş ayin yapmak zor değil. Güneş battıktan sonra, ilk önce sağda, sonra solda bir mum mum yakmak ve iki elinizdeki tırnakları kesmek gerekir. Küçük parmaklardan kesilmeye başlamak gerekir. Bu eylemi gerçekleştirirken, her tırnak probleminde, talihsizliklerde, hastalıklarda ve şanssızlığın kesildiğini hayal edin veya düşünün.

Çiviler kesildiğinde, üzerlerine mum damlatın. Balmumu pastanız olmalı. Biraz soğumasını bekleyin ve bir top yuvarlayın. Topu uzun süre yuvarlamanıza gerek yoktur - aksi takdirde sıkıntılar size geri dönebilir. Topun doğru şeklini de düşünmeye gerek yoktur - hızlı bir şekilde sarılırlar, hızlı bir şekilde bir kağıt yaprağına sarılırlar.

Şimdi paketi toprağa gömmelisin. Dışarı çıkın ve kavak ya da kavak bulun - bu ağaçlar negatif enerjiyi emmeye meyillidir. Dünyanın yüzeyinden uzağa, daha derin bir ağacın köklerinin altına kazın. Şimdi iki kavak ya da kavak dalını bulun ve doğaçlama bir mezara çarmıhta onları koyun - sıkıntılarınızı gömdünüz.

Hiç kimsenin senin hareketlerini görmemesi arzu edilir. Eve dönerken kimseyle konuşamazsın. Ellerinizi akan su altında yıkayınız, yüzünüzü yıkayınız ve hemen yatınız. Sonraki üç gün, bir sebze diyetini izlemeniz gerekir - sadece sebzeleri, gevrekleri ve meyveleri yiyin.

Bugünlerde içme rejimine uymak çok önemlidir - gazsız yaklaşık iki litre kaynak suyu içmek. Mağazada maden suyu veya arıtılmış içme suyu satın alın ve sadece onu alın. Bu, negatif kalıntıları vücudunuzdan terk etmeye yardımcı olacaktır.

Önemli not! Bu ritüelden önce, ellerinizdeki tırnakları tam olarak bir ay ve üç gün kesemezsiniz. Bu süre zarfında tırnak yanlışlıkla kırılırsa, saklamak için bir cam kaba koyun. Kırık çivinin, kesilmiş ile birlikte balmumu ile doldurması gerekir.

Şimdi, büyümekte olan ayın hayatınızdaki başarıyı yakalamak için bir tören yapmasını beklemeniz gerekiyor.

İyi şanslar büyü

Bu büyü, size her konuda yardımcı olacak olan servet tanrıçası Fortune'u çağırıyor. Büyüyen bir ayda bir ayin gerçekleştirmek için aşağıdaki malzemeleri hazırlamanız gerekir:

 • 13 sarı mum;
 • 1 yeşil mum;
 • yeşil yaprak kağıt;
 • yeşil malzeme kesim
 • cam şişe;
 • metal tepsi veya yanmaz tabak.

Bu ritüel için iyice hazırlanmanız gerekir: iyi şanslar yağı yapmak ve iyi şanslar içmek için gerekli bileşenleri stoklayın.

Sigara içmek için iyi şanslar:

 • çam iğneleri;
 • hanımeli;
 • karahindiba (yapraklar);
 • gül yaprakları;
 • pelin;
 • kekik.

Otlar eczane zincirinden satın alınabilir, bir parka veya ormandan toplanacak iğneler. Tüm malzemeler kuru olmalıdır - yeşil bir beze yayılır ve düğümlenir veya yeşil iplik kullanılır.

İyi şans yağı için ihtiyacınız olacak:

 • pelin;
 • 3 tutam öğütülmüş hindistan cevizi;
 • dövülmüş bir karahindiba kökünden bir yarım hıyar;
 • 13 damla çam esansiyel yağı;
 • Zeytinyağı

İçerikler saat yönünde karıştırılmış bir cam şişeye konur. Daha sonra, şişeyi tam olarak 13 gün boyunca karanlık bir yerde saklamanız gerekir (bu nedenle, dolunaydan hemen sonra veya ayın ilk günlerinde ayini gerçekleştirmek için hazırlıklara başlayın).

ayin

Sihirli bir daire yapın - çakıl taşları ile döşeyin, içine tuz koyun veya bir kordon yerleştirin. Çember saat yönünde hareket yönünde yapılmalıdır. Şamdanlardaki 13 kanamayı daire içine alın ve yeşil mumu iyi yağlarla yağlayın. Bu gibi görünmeli:

 • amaçlanan dairenin yerine kibrit kutusuna kadar gerekli tüm eşyaları koyun;
 • bir daire çiz;
 • daireden ayrılmadan mumları yak.

Daireyi bazı nesneler için terk etmek imkansız - ayini bozmamak için her şeyi ayrıntılı olarak düşünün!

Yeşil bir mumu iyi şans yağıyla yağladığınızda, şunu söyleyin:

Şimdi bu mumu bir kibritten yakman gerekiyor. Unutma, büyülü törenlerde çakmak kullanma! Ellerinizi yağdan sonra peçeteyle silin, bir mum yakıp şöyle söyleyin:

Şimdi sigaraya dayanma şansınızı yanmaz bir tabağa veya demir tepsiye koyup muma ateşe vermeniz gerekir. Sigara içmek kaybolursa, üzerine alkol serpin. Sigara içmeye başladığında, şunu söyleyin:

Sigara içmek küllere dönüşürken, yeşil bir kağıda iyi şanslar işareti çizin. Bu, bir döviz notu veya sizin için iyi bir şans sembolü olacak herhangi bir başka olabilir. Bir mum mumu ateşleyin - kül haline gelmesine izin verin.

Şimdi külleri karıştırın (kesinlikle saat yönünde) ve bir şişe yağın içine dökün. Şişeyi sağ elinizde tutun, dairenin etrafında saat yönünde hareket edin ve şunu söyleyin:

13 mum da yakıldığında ayin biter. Şimdi saat yönünün tersine bir daire yapmalısınız. Tüm eşyaları yerlerine koyun ve şişeyi evde tutun. Şişe kapağınız yoksa, boyunuza yeşil bir ritüel mum koyabilirsiniz - balmumu şişeyi doldurur ve mühürler. Bir meyve ağacının altına (meyve veya tohum taşıyan) ritüel mum kalıntılarını gömün.

Şansa ihtiyacınız olduğunda, elinize bir şişe alın, kalbine bastırın ve gerekli tanrıça Fortune'u isteyin. Şişenin hareketinin sona erdiğini görürseniz, onu toprağa gömün ve iyi bir şans büyüsü için yeni bir ritüel yapın. Bu bir yıl, 3 yıl veya 5 yıl içinde ortaya çıkabilir - sihirli ritüeller sonsuz değildir!

Pin
Send
Share
Send
Send