Rüya yorumu

Para ve zenginlik çekmek için Mudra: dört teknik

Pin
Send
Share
Send
Send


Para çekmek için kullanılan doğu çamurları, birinin arasına parmak ilavesi kullanarak, bir kişinin enerji potansiyeli ile çalışmanın özel bir yöntemidir. Kadim bilgeliğin ne anlama geldiği ve bunların doğru bir şekilde nasıl kullanılacağı hakkında konuşalım.

Bilge nedir?

Bilge kavramı bize eski Doğu öğretilerinden geldi. Başlangıçta, auranın enerji durumuyla doğrudan ilgili olan bir kişinin ellerinde birçok özel nokta olduğu düşüncelerini ortaya koymuşlardır.

Bu noktalara belirli bir şekilde etki ederek, aurayı etkilemek ve istenen hedeflere ulaşmak mümkündür. Zenginlik için en etkili bilgiyi analiz ederek para ve zenginlik çekeceğiz.

Finansal krizin dışında

Mudra "Başlat", bir kişinin tamamen ümitsiz bir finansal durumda olduğu durumlarda kullanılır. Çok fazla borcunuz, borcunuz varsa ve geliriniz tüm ihtiyaçları karşılamıyorsa, acilen para ve finansal başarıyı hayatınıza çekmek için bu tekniği kullanın.

Bilge çalışmanın enerjisinin, büyülü gücüne içten inancınızı sağladığını belirtmekte fayda var. Bu yüzden tereddüt etmeyin, sadece hareket edin.

Ne yapmalı:

 • Şekilde gösterildiği gibi ellerinizle birlikte durun.
 • Parmaklarınızı doğru şekilde katladıktan sonra, göz kapaklarınızı indirin ve nefes alma işlemine konsantre olun. Nefes al ve nefes ver, yavaş, derin, çok ölçülü ve sakin olmalı
 • Sonra görselleştirmeye başlayın: Vücudunuzda ne kadar güçlü bir enerji desteğinin oluştuğunu hayal edin. Neye benzediğini gördün mü? Her insanın farklı imajları vardır: büyük bir enerji topu, parlayan bir kılıç veya başka bir şey.
 • Bu desteğin size nasıl yardım ettiğini, desteklediğini, finansal zorluklardan kurtulmanıza yardımcı olduğunu ve finansal başarı ve etki dalgasına nasıl uyum sağladığını hayal edin.

Meditasyon hafta boyunca başlangıç ​​bilge ile tekrarlayın. Bu en iyi gün doğumundan önce sabahın erken saatlerinde yapılır.

Finansal atılım

Bir sonraki mudra dengeleme denir. Her şeyin prensipte olduğu, uygun, ancak yeterince şans ve şansın olmadığı durumlarda kullanılır. Sıkı ve sıkı çalıştığınızı varsayalım, ancak ücretler arzulanan şekilde kaldı.

Hiçbir şey yapmıyorsanız ve paranın gökten düşmesini beklemeyi tercih ediyorsanız, yardım etmemek akıllıca olacaktır - diğer seçenekleri seçin.

Tekniği:

 • Avuçlarınızla, şekilde gösterildiği gibi durun.
 • Gözlerini kapat ve ritmik, hızlı ve derin bir şekilde nefes almaya başla. Bu zamanda, tüm iç enerjiniz belin altındaki omurganın tabanına doğru yönlendirmeye çalışır.
 • Madeni para ve faturaların elinizde nasıl göründüğünü görün. Birçoğu var. Akıllıca katlanmış ellerinizi tamamen doldurun. Ve sonra tüm parayı bakiyesiz harcamak

Bu meditasyon bir hafta boyunca günlük olarak yapılmalıdır. Bunu, uyandıktan sonraki ilk dakikalarda, bilincinizin mümkün olduğu kadar açık olduğu zaman yapmak çok önemlidir.

Bu teknik sizi enerji ile doldurmanıza ve nakit akışı hunisine girmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede, Evren finansal durumunuzu güçlendirmek için size iyi şanslar, şans ve birçok yeni fırsat gönderecektir.

Paranın kalıcı çekiciliği

Bu mudra uzun vadeli bir bakış açısını hedeflemektedir: hemen gerekli miktarı alamayacaksınız, ancak gelecekte gelirinizin artması ve istikrarlı hale gelmesi için her şansınız var.

Ellerini göğsüne kaldır, sana doğru avuç içi. Şekilde gösterilen konumu kabul edin.

Sonra rahatla, gözlerini kapat ve nefes almaya konsantre ol. Konforlu ve kolay bir yaşam için gereken kadar paraya sahip olduğunuzu hayal etmeye çalışın. Bu durumu "yakala" ve hatırla.

“Evlat edinme” mudrasını kullanarak meditasyon günde beş dakika yapılmalıdır. En az kırk gün.

Para çekmek için akıllıca kullanmaya ilişkin bir video izleyin:

Acil para toplama

Bir hedefi gerçekleştirmek için acilen belirli miktarda paraya ihtiyacınız varsa, bu tekniği kullanın. Örneğin, yarın bir kredi ödemesi yapmanız gerekiyor, ancak gereken miktarı nereden alacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok.

Ne yapmalı:

 • Avuç içlerinizi resimde görüldüğü gibi dümdüz ileri yerleştirin.
 • Gözlerini kapat, derin bir nefes al ve tüm dikkatini solar pleksusa çevir. Oradan gelen güçlü bir enerji ve ışık ışını hayal edin.
 • Konsantre olmak, zihinsel olarak evrenden gerekli miktarı istemek. Bu parayı hayal edin ve enerji ışınlarının bulunduğu yere yerleştirin.

Bu uygulama sabah uyandığınız anda yapılmalıdır.

Kurallar ve Öneriler

Bilgilerin etkili olması ve ihtiyaç duyduğunuz gibi davranması için bazı kurallara uymak çok önemlidir. Püf noktaları şöyle:

 • Düşüncelerinizi sürekli takip etmeyi unutmayın. Olumsuz tutumları kafanızdan atın. Akıllıca kullanarak, enerji potansiyelinizi artıracaktır. Ancak, parayı kötülük olarak saymaya devam ederek ya da dürüst olmayan davranışlarda bulunmaya devam ederek, yararlı etkiyi sıfıra indirirsiniz.
 • Düzenli olarak çamurlarla meditasyon yapın. Tek bir uygulama asgari düzeyde etki sağlarken, sürekli çalışma muazzam yaşam değişikliklerine yol açacaktır.
 • Kafanızdaki yabancı düşünceleri bırakmayı ve nefes almaya konsantre olmayı öğrenin. Bu bilge kullanımı için en uygun, doğru meditatif durumuna girmek için gereklidir

Eğer bilgeğin sihirli gücüne içtenlikle inanıyorsanız, Evren kesinlikle size doğru miktarda para kazanma şansı verecektir. Kaynak tamamen beklenmedik olabilir. Sadece bilinçaltında, paranın kolay verilmediğini size bağlayan kısıtlamaları kaldırın ve devasa enerji potansiyelinize inanın.

Pin
Send
Share
Send
Send