Rüya yorumu

21 gün boyunca anında para almak için meditasyon: en iyi iki teknik

Pin
Send
Share
Send
Send


Anında para alımı için meditasyon 21 gün için tasarlanmıştır. Bu süre zarfında, negatif finansal kurulumlarla çalışacak ve kendi bilinçaltınız tarafından güçlü bir para hunisi yaratacaksınız. Bu tekniğin nasıl doğru şekilde meditasyon yapılacağını anlayacağız.

Meditasyon "Altın Kase"

Muhtemelen iyi bir şey beklentisiyle bir insanın bilinçsizce ellerini birbirine sürttüğünü gördünüz mü? Bu jest öngörülebilir: avuç içlerinde iç organlarla ilgili enerji noktalarının bulunduğu avuç içlerinde. Ellerinizi ovuşturarak, bilinçsizce organizmanın tüm potansiyelini harekete geçirmek ve süreci zevk alarak hedefe yönlendirmek için çalışıyorsunuz. Altın Kupa parasal meditasyon tekniğinin temeli budur.

Bu meditasyon tekniğiyle hızlıca para toplamak için yapmanız gerekenler:

 • Meditasyon seansınıza başlamadan önce ellerinizi yıkayın ve bileklerinizi soğuk su altında tutun. Bundan sonra devam edebilirsiniz
 • Arkanıza yaslanın, ellerinizi bir kapta birleştirin. Yüzünüzün alt kısmına doğaçlama bir “kovaya” dokunun. Bileklerinizin sıkıca bağlandığından ve dirseklerin vücudunuza temas ettiğinden emin olun. Doğru vücut pozisyonunu korumak da önemlidir: sırt düzdür, çene yukarı kaldırılmıştır. Solunum aralıklı ve sığ olmalıdır (bu klasik meditasyonların aksine)
 • Ondan sonra, bileklerin tabanını birbirine aktif olarak sürtünmeye başlayın. Sıcağı hissedene kadar bunu yapın

Bunun yeterli olduğunu hissettiğinizde meditasyon yapmayı bırakın. Yirmi bir gün boyunca yarım ila iki dakika günlük olarak tekrarlanmalıdır. Düzenli egzersizlerden sonra, para kelimenin tam anlamıyla "ellerinize bağlı kalmaya" başlar.

Meditasyon "Bol Boynuz"

Bu teknik daha karmaşık, ancak her gün tekrarlanması gerekmiyor. Böyle bir meditasyonu haftada bir kez yapabilir, önceki gün ile birleştirirsiniz.

Ne yapmalı:

 1. Uzun süre rahat kalacağınız konforlu bir pozisyon alın. Gözlerini kapat ve yabancı düşünceleri görmezden gelmeye çalış. Bilinçaltınızın derinliklerine bakmaya çalışın
 2. Vücudunuzun tam merkezinde 50 kopenden oluşan bir bozuk para olduğunu düşünün. Mümkün olduğu kadar net bir şekilde görmeye çalışın.
 3. Görselleştirme başarılı olduktan sonra, zihinsel olarak bozuk parayı, ardından başka bir başkasını kopyalayın. Paranın nasıl çoğaldığını hayal edin: birbiri ardına bir jeton. 20 adet gönderirken durun.
 4. Sonra paraları uzun bir yığın halinde toplayın ve kendinizi vücudunuzun tam merkezine çekmeye çalışın. Bunu yapmanın en kolay yolu derin bir nefes almaktır.
 5. Görselleştirilen parayı harcamaya başlayın. Bilinçaltında farklı görüntüler ortaya çıkabilir: madeni paraları muhtaçlara nasıl dağıttığınızı, kendiniz veya yakınınız için hediyeler aldığınızı hayal edin. Sadece "serveti" başkasına verebilirsin. Hayal gücünün gücünü yüzde yüz kullanmaya çalışın
 6. Sonraki meditasyon sonraki aşaması geliyor. Parayı tamamen harcadıktan sonra, küçük bir faturayı veya 10 rublelik bir madeni parayı hayal edin. Daha önce yapılan manipülasyonları tekrarlayın: çarpın ve tükenene kadar para harcayın
 7. Devam: bir sonraki adım: 100 ruble notun görselleştirilmesi. Çıktığı kadar çoğalt. Paranın her yerinde olduğunu hayal et. Onlar yaprak gibidir, yalan söyler ve seni kuşatırlar
 8. Faturaları zihinsel olarak toplamaya ve düzenli yığınlara koymaya başlayın. Ondan sonra, bütün para sırasını vücudunuza çekecekmiş gibi başlayın. Faturaların çıktığı yeri (herkes için farklı hissettiriyor) onarmaya çalışın. Yavaşça bu yere dokunun ve unutmayın - işte iç hazineniz
 9. Ve şimdi meditasyonun en keyifli anı - aktif bir şekilde başlayın ve hoş duygularla kalbinizin arzuladığı her şeye hayali sermaye harcayın. Arabalar, daireler, yazlıklar inşa edin, sevdiklerinize hediyeler verin. Para kalıncaya kadar harcayın.
 10. Son aşama - önceki tekniği "Altın Kase" hatırlayın. Yapın ve içindekileri iç hazine içine dökün. Aklınızda bir banka hücresi, göğüs veya cüzdan şeklinde görünebilir - önemli değil

Böyle bir meditasyon istediğiniz zaman istediğiniz zaman yapılabilir. Alıştırma bilinçaltı aklı bir para bolluğu dalgası ve maddi refah için ayarlar.

Önemli bir nokta: Meditasyon sürecinde “iç hazinenizde” delikler, çatlaklar ve delikler bulabilirsiniz. Bilinçaltında ortaya çıkarlarsa, onları derhal zihinsel olarak da yamalamanız gerekir. Bu basit eylem, parmaklarınızdan para akarken gerçek hayatta süreçleri durdurmaya yardımcı olacaktır.

Bağımsız meditasyon için zaman yoksa, bu videoyu kulaklık olarak açın:

Diğer nakit teknikleri

Finansal durumunuzu iyileştirmek için arzuların yerine getirilmesi için diğer yöntemleri kullanabilirsiniz.

Teknisyen örnekleri:

 1. Bolluk kontrolü. Boşluklar internette bulunabilir. Yeni bir aya yaklaştıktan sonraki bir gün içinde çeki kesinlikle doldurmanız gerekir. Belirli bir tutarı değil tahmin etmeye çalışın, ancak parayı hangi amaçla harcayacağınızı belirtin.
 2. Beyanlar. Her gün 10-15 dakika boyunca, bu zaman içinde yapılan olumlu ifadeleri negatif ve “değil” kısımları olmadan tekrarlayın. Örneğin: "Kolayca alıyorum ve para veriyorum." "Gelirim, ihtiyacım olan her şeyi almam için yeterli." "Gelirim ayda 50.000 ruble veya daha fazla"
 3. Negatif ayarlarla çalışın. Hangi inançların maddi refahı elde etmeyi zorlaştırdığını düşünmeniz ve belirlemeniz gerekir. Ve sonra ifadeleri pozitif ile değiştirin. Olumsuz tutumlara örnekler: "para kötüdür", "dürüst olmak gerekirse, çok para kazanmak imkansızdır" vb.

Sizin için en uygun yöntemleri seçin ve bunları hayata uygulayın. Yavaş yavaş, olumlu bir finansal dalga düzenler ve kolayca para kazanmayı ve para vermeyi öğrenirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send