Rüya yorumu

Kadınlar - Terazi: hangi taşlar doğum tarihine ve burçlara uygundur

Pin
Send
Share
Send
Send


Zodyak tabelasındaki akrabalarımdan biri Terazi'dir. Ziyarete geldi ve çok renkli güzel taşların yeni süslemelerini sergiledi. Sadece kadınlar için uygun olan tılsımlar - Terazi - sadece özel doğal taşlar seçti. Benim için çok ilginç oldu, çünkü her taşın kendi enerjisi ve özel gücü var.

Kız son zamanlarda yaşamının düzeldiğini ve her alanda olduğunu söyledi. Ve kendisi oldukça kendine yeten ve mutlu bir insan gibi görünüyordu. Taşların kadınlar tarafından alınması gerekenler ile ilgilenenlerle bilgi paylaşmak istiyorum - Terazi.

Terazi kadınlar için taşlar

Bu burç temsilcilerinin zeki ve hafif, hoş ve hoş bayanlar. Hava unsurları onları çok sezgisel, sıra dışı ama aynı zamanda atmosfere itici ve değişken hale getirir.

Bu işaretin temsilcilerinin egemen gezegeni, Terazi kadınlarını güzel ve çekici, mükemmel metresleri ve şefkatli anneleri yapan Venüs'tür. Sık görülen ruh hali değişimleri ve beklenmeyen kararlarla, bu kadınlar hala favori erkekleri olmaya devam ediyor.

Astroloji ve mücevher uzmanları (taşlar hakkında kesinlikle her şeyi bilen) uzmanları tarafından hangi taşların önerildiğini görelim. Her taş - bir tılsım karakterin ve desteğin tüm olumlu yönlerini yaşamın zor dönemlerinde ortaya çıkarmalıdır.

elmas

 • Bir elmas, hem de bir elmas, sertlik, masumiyet ve saflığın bir sembolüdür. Metresini kötü büyülerden ve negatif enerji etkisinden korur.
 • Taş, güneş enerjisi ile ilişkilidir, kardiyovasküler sistemin çalışmasını sağlamaya yardımcı olur ve ayrıca ruhsal olarak temizler.
 • Sert ve sınırsız insanları sevmez. Taşın miras alınması daha iyidir, sadece satın aldıysanız, bir süre için elmasın hosteslere alışması gerekir. Ancak o zaman yavaş yavaş hayatına katılmaya başlar.
 • Anne olmaya hazırlanmak isteyenler için, taş hamileliğin daha kolay aktarılmasına ve yükün hafiflemesine yardımcı olacaktır. Bu taş güvenilir ve sağlam, sahibini her zaman tüm sıkıntılardan koruyacak.

zümrüt

 • En pahalı taşlardan biri, "yeşil buz" olarak çevrilen çeşitli berilleri ifade eder.
 • Taş metresi tartılarınıza baş ağrılarından, mide problemlerinden kurtulup eklemlerin çalışmasını iyileştirmede yardımcı olacaktır. Zümrüt bile suyu arıtır, vücut üzerinde genel bir gençleştirici ve yenileyici etkisi vardır.
 • Gem aldatma ve olumsuz eylemlere, kötü eğilimlere ve aldatmaya karşı korur. Birkaç ay boyunca art arda taş takmanız önerilir.
 • Emerald, mükemmel aile ilişkilerini sürdürmeye, evde sakin ve huzurlu bir atmosfer sürdürmeye yardımcı olacaktır.
 • Büyü yapanlar için taş, diğer dünyayla görünmez ve güçlü bir bağ kurulmasına yardımcı olur.

safir

 • Ölçekler oldukça savunmasız ve duygusaldır. Bu kraliyet şık taşı, herhangi bir olumsuzluğa karşı savunma görevi görecek ve başkalarının saldırganlığına karşı koruyacak, güven verecek.
 • Değiştirilebilir ve dürtüsel bayanlar - Terazi, çoğu zaman duygusal gerginlik ve endişe hali içindedir. Safir aşırı duygusallıktan kurtulur, fiziksel ve ruhsal sağlık verir. Kişiliğin uyumuna katkıda bulunur, akraba ve meslektaşları ile ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olur.

opal

 • Taş Terazi için en güçlü tılsımlardan biri olarak kabul edilir.
 • Kararlılık ve etkinlik verir, zor bir durumda tek doğru kararın seçilmesine, net ve kararlı bir konum geliştirilmesine yardımcı olur.
 • Sürekli opal giyerseniz, bu işaret temsilcilerinin yaşamdaki zor durumlardan çıkmaları çok daha kolay olacaktır.

turmalin

 • Ölçekler, yaşamda belirli bir seçim ile ruh halindeki ve kararsızlıkta sürekli değişime yatkındır. Turmalin, serbest kalmanıza ve doğanın ve titreşimlerin dualitesinin üstesinden gelmenize olanak sağlar.
 • Uzun süredir turmalin giyen Terazi Kadını daha sakin ve daha akıllı hale geliyor. Kolayca bilgili ve önemli kararlar alır.
 • Ayrıca, taş Terazi karakterine davranışlarda daha fazla samimiyet ve doğallık verir, aşırı duygusallığı ortadan kaldırır.

Lapis lazuli

 • Taş, içsel özgüven kazanmaya yardımcı olur, insanlarla iletişim kurarken doğru kelimeleri bulmaya yardım eder, aile ve toplumdaki ilişkileri uyumlu hale getirir.
 • Lapis tembellik, irade hostes gücünü verir, kararsızlığı ortadan kaldırır, doğru kararları vermeyi ister, zor yaşam koşullarında destek verir.

turkuaz

 • Turkuaz, Terazi'de bu kadar eksik olan bir barış, huzur taşıdır.
 • Özellikle dengesiz bir yaşam durumunda olan turkuaz kadınları giymelisin. Taş, sorunların üstesinden gelmeye ve problemleri çözmeye yardımcı olacak.
 • Turkuaz ayrıca hamile kadınlar için gereklidir. Gelecekte anne ve anneliğin enerjisini, doğmamış çocukları bile korur. Bu nedenle, özellikle çalışan hamile kadınlar, en azından küçük bir turkuaz süslemesi giymelidir.

Ayrıca, bazı kaynaklarda kadınların sağlığı korumak, akik - karakter ve eylemlerde dengeyi sağlamak, zor durumdan çıkmanın bir yolunu bulmaya yardımcı olmak için bir el bombası, ay taşını - Ay'ın büyüsünden ve ayının olumsuz etkilerinden sezgileri dinlemeye yardımcı olan bir koruyucuyu giymesi için Terazi Labrador'u giymesi önerilir. yaratıcılık geliştirmek.

Terazi Kadını için Doğum Taşları

Hediye olarak bir taş takıları seçerseniz, doğum tarihinin tam tarihine odaklanın. Aylık zodyak döngüsünün tamamı 3 eşit parçaya bölünebilir. Her bir grubun kızlarının ne tür tılsım giymeleri gerektiğini daha ayrıntılı olarak ele alalım.

24 Eylül - 2 Ekim - yönetici gezegen Venüs

 1. Bu kızlar özel çekicilikleri, alçakgönüllü olmaları, uyuşuklukları ve kararsızlıklarıyla ayırt ediliyorlar.
 2. Sürekli doğayı aramak ve şüphe etmek, Terazi burcundaki kadınlar, Venüs'te doğarlar, bazen bir çıkış yolu bulamazlar ve doğru kararı alamazlar. Konsantre ol, sıkılığını ve esnekliğini kazan, soğuk tonlu taşlara yardım edecek: malakit, lapis lazuli, ametist, aytaşı ve kaya kristali.
 3. Bazen bu insanlar destek ve sıcaklıktan yoksundur. Bu durumda, "yumuşak" jasper üzücü önleyecektir.

03.10 - 10.10 - Satürn doğumlu

 • Bu dönemin kadınları genellikle açık ve içtendir. Genellikle insanlarla çalışmakla meşgul, çok fazla enerji ve güç harcarlar.
 • Bunlar bencil olmayan metresler, sevecen karıları ve anneleridir. Asıl problemi, sonuna kadar sevdiklerinize giyim ve bakım için çalışmaktır. Gençleşmeye ve enerjilendirmeye yardım etmek, bu tür mücevherlere yardımcı olacaktır: safir, zümrüt, topaz, opal, turmalin ve ametist. Taşlar çok güçlü ve parlak, kendine güven, etkinlik ve neşe verecek, sağlık ve sinir sistemini destekleyecek.
 • Bazen daha enerji-nötr bir taş üzerinde denemek istersiniz. Bu durumda, zirkonlu mücevherler giyilmesi önerilir. Başlıca özellikleri olan birçok özelliği var: Bir kadını diğer erkeklerin gözünde çekici kılıyor, seyahat ederken onu koruyor, büyülü etkilerden koruyor ve biriken yorgunluğu da ortadan kaldırıyor.

11.10 - 23.10 - Jüpiter tarafından yönetildi

 1. Bunlar gerçek kadınlar - estetik, sanat ve güzelliği seviyor.
 2. Diğer insanlar için en yaygın olan şeylerden ilham alırlar: sonbaharda güzel yapraklar, gün batımı ya da güzel bir çiçek.
 3. Bu zarif doğa için, en lüks taşlar uygun olacaktır: turmalin, safir, elmas, zümrüt, krisopraz.

Kişisel yaşamında mutluluk için hangi taşları giymelisin

Terazi Kadını, kişisel yaşamlarındaki başarısızlıklara karşı çok hassastır. Evlilikte mutluluk onlar için çok önemlidir. Çünkü ilk on yılda Venus kuralları, aile refahından, kadın çekiciliğinden sorumlu.

 • Aşk ve gerçek ciddi aile ilişkilerinin hayata geçmesi için bir süre kalp şeklinde yakutlu bir kolye veya kolye takmalısınız.
 • Hassas, bazen saf ve saf, Terazi mutlaka bir adamı aldatma ve ihanetten kurtaracak süsler arasında inci boncuklara sahip olmalıdır. İlişkideki sadakat ve samimiyetin korunmasına yardımcı olacaklar.
 • Eğer kız henüz onun ruh eşiyle tanışmamışsa, turmalinli ürün uzun zamandır beklenen aile mutluluğunu bulmaya izin verecektir. Genç kadın Terazi ayrıca opal giymek için tavsiye edilir, daha sonra iyi ve düzgün bir adamla tanışma şansı artar.

Bir taş seçmek için ipuçları

 1. Önemli olan, sadece çeşitli özel özelliklere sahip olan seçilen mücevher değil, şekil, gölge, çeşitlilik ve boyuttur.
 2. Uzmanların tavsiye ettiği gibi, taş hissedilmelidir. Ürünü veya gölgeyi beğenmiyorsanız, takı takmamak daha iyidir. Etki, yalnızca hostes taşı tamamen aldığında ve zevkle giydiğinde güçlü ve pozitif durumda olacaktır.
 3. Satın alma işleminden sonra, özellikle ilk defa, konukçunun enerjisiyle beslenebilmesi için sürekli bir taş taşımanız gerekir. Başkalarının elinde vermemelisin.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send