Rüya yorumu

Masanın üzerine lahana turşusu ile ilgili bir rüyanın yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Lahana turşusu rüyası ne anlama geliyor? Bu harika atıştırmanın hayalleri nelerdir - hayattaki iyi veya kötü olaylara mı? Rüya tercümanları, lahananın elbette para hayalleri üzerinde hemfikirdir. Fakat burada seçenekler mümkün: böyle bir rüya sadece karı değil, aynı zamanda kaybı da gösterebilir. Uykunun başka anlamları da var: hepsi duruma ve genel ruh haline bağlı. Birçok yazar, lahananın pozitif bir sebze olduğuna inanıyor, sadece zenginlikten değil, aynı zamanda zihinsel dengeden de söz ediyor.

Masanın üzerine iştah açıcı meze

Lahana turşusu bir rüyada, genellikle sakin ve güzel bir romanın başlangıcından bahseder. Herhangi bir kavga tarafından gölgede bırakılmayan romantik bir ilişki beklersiniz. Bekarsanız, o zaman sulu, ekşi bir vitamin meze ilginç bir ilişkinin başlangıcı habercisidir.

Zaten bir çiftiniz varsa, o zaman böyle bir rüya, yakın bir gelecekte tam bir anlayış döneminiz olacağını söylüyor. Özellikle bir rüyada lahana yerseniz ya da festival masasında görürseniz bu değer geçerlidir.

Lahana turşusu bir rüyada görmek için bir kadın - iyi, umut verici bir tanıma. Bir kadın bu sağlıklı atıştırmayı iştahla yediğini hayal ederse, bu erken bir hamileliği önleyebilir.

Havuç eklerseniz ne olur?

Farklı lahana turşusu katkıları ne diyor? Rüya kitaplarının yazarları, bir rüyanın her detayının kendine has bir anlamı olduğuna inanır. Örneğin, bir katkı maddesi olarak ince kıyılmış bir havuç mükemmel sağlıktan bahseder. Tabii ki havuç - gerçek bir vitamin deposunun yanı sıra hoş bir tadı ve rengi var. Bilinçaltı zihnimiz sıklıkla bunu sağlığın bir sembolü olarak kullanır.

Bazen bir rüyasında çilek ile lahana görebilirsiniz - örneğin, kızılcıklarla. Meyveler güzel ve iştah açıcı görünüyor, işareti eğlenceli, refah.

Kötü rüyalar da var: masada lahana veya limon yerseniz, sevilen birinin ciddi bir hastalığı hakkında konuşabilir.

Satmak veya yemek yapmak

Lahana turşusu satıcısının sürüsü içinde hareket ederseniz, sembol tamamen şeffaftır: rüyanda müşteriniz olan kişiyle kavga edersiniz. Kimin turşu sattığını tam olarak hatırlamıyorsanız, o zaman çatışmayı tahmin etmek ve önlemek mümkün olmayacak, en beklenmedik zamanda gerçekleşecek. Bunu bilerek, durumu en azından biraz hafifletmeye çalışın: hiçbir durumda kendinize sert ifadelere izin vermeyin, eylemlerinizde dikkatli olun.

Kendinizi bir aperatif alıcısı gibi davranıyorsanız, bu aynı zamanda en iyi işaret değildir: büyük olasılıkla, sevdiğiniz kişiden kıskançlıkla buluşmanız gerekecektir. Kıskançlık tamamen temelsiz olacak ve sizin için nahoş sonuçlara yol açacaktır. Piyasada lahana satın almanın farklı bir anlamı var - eski bir arkadaşla buluşmak.

Lahana turşusu yemek, ilk bakışta, iyi bir rüya. Ancak, rüya kitapları uyarır: Bu aile kavgalarının bir işareti olabilir. Olası bir çatışmanın sonuçlarını en azından azaltmak için sakince ve kolay davranmaya çalışın.

Rüyada başkasının nasıl lahana tuzladığını görüyor musunuz? Bu durum nahoş bir durumun habercisi: bazı arkadaşlarınızın maddi yardıma ihtiyacı olacak ve size dönecek.

Lahana ile arkadaşlarına davrandığınızda durum ciddi harcamaları önlüyor. Ve bunun tersi durumda, birisinin size turşu ile davrandığı rüya, nakit hediye ya da önemli bir kazançtan söz eder. İkna olmuş rüya kitaplarını sevinirsiniz.

Papatyalar farklı kaplarda ne söylüyor

Uzmanların bakış açısına göre rüyalar yorumunda uykunun anlamı, lahanayı gördüğünüz yemeklere bağlıdır. Geleneksel bir kase veya tabaktan bahsediyorsak önceki tüm versiyonlar doğruydu. Bir başka şey, lahana turşusunu bir kavanozda, fıçıda veya başka bir kapta görmek.

Örneğin, bir cam kavanoza lahana turşusu hayatınızdaki değişiklikleri önler. Banka temiz, zekice ise - yaşam umutlarınızın olumlu bir anlamı var. Kutunun “sunumu” en iyisi değilse, gelecekteki yaşamınız size büyük nahoş sürprizler verebilir.

Tavada lahana görmek için - pahalı bir satın alma için. Tava eski ise, lapa lapa, satın alma iyi bir şey yol açmaz. Kayıplar da mümkündür.

Fıçının lahanası harika bir semboldür, iyi bir şirkette neşeli bir kutlama olduğunu söylüyor. Ancak plastik kova ihanete veya aldatmaya öncülük eder.

Meze bayatsa ne anlama geliyor?

Bayat yemek olumsuz bir işarettir. Lahana turşusu durumunda, bu ifade de doğrudur. Ekşi lahana alırsanız - bu işte sorunları gösterir. İçinde fermente edilmiş bir atıştırmalık olan bir kavanoz görürsünüz, yani hayatta dedikodu kurbanı olacaksınız.

Genel olarak, eski lahana, ailedeki sıkıntılar ve bir tür çatışma ile ilişkili maddi kayıplar hakkında konuşabilir.

Miller'in rüya kitabı ne öngörür?

Rüya kitaplarının yetkili yazarı olan Miller, yemek masasını dekore eden lahana turşusunun rüyasının güzel şeylerden söz ettiğini düşündü: ailede refah, barış ve karşılıklı anlayış. Zenginliklerin şimdi çok güçlü, korkacak hiçbir şeyin yok. Hayattan sadece iyi haberler bekleyin!

Freud lahana turşusu

Hamile bir kadını hayal eden lahana hakkında bir rüya, iyi doğum ve sağlık hakkında konuşur. Freud ayrıca lahanayı boşa harcanan zamanın bir simgesi olarak da görüyordu. Belki de hayal kırıklığına uğrayacaksınız (özellikle bir rüyamda büyük miktarda lahana görmüşseniz). Eğer lahana miktarı çok büyük değilse, o zaman rüya niyetlerinizin başarıyla gerçekleştirilmesi hakkında konuşabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send