Rüya yorumu

Arılar rüya kitaplarında ne hayal ediyorlar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Arıların neyi hayal ettiklerini, yakın zamanda ne bekleyeceğini anlamak için bu makaleye bakın. Kendi hayallerimi yorumlamaya çalışan birçok rüya kitabının tahminlerini analiz ettim ve en güvenilirlerini aldım.

Aile rüyası

Özellikle bu hayali kitabın tahminlerini seviyorum, çünkü onlar yüzyıllardır toplanmış. Halk bilgeliği biriktirdiler, gelenekleri ve kültürü yansıtıyorlar, çoğu zaman gerçek oluyorlar.

yorumlama:

 1. Aktif olarak çalışan çalışma arıları, finansal başarı hayalini kurar. Böyle bir rüya hayatınızın bu aşamasında sadece kar ve refah vaat ediyor. Çalışmadaki çabalardan iyi meyve toplamaya hazır olun.
 2. Arıları görmemek, işlerini açık bir şekilde duymak gibi görünen şeyleri net bir şekilde duymak, hedeflerinize ulaşmada engeller ve engeller vaat eden çok uygun bir işaret değildir. Ayrıca, böyle bir hayal, hayalperestin bir kimseye yakın çevresinden gelen hakaretlerinin bir işareti olabilir.
 3. Başında oturan bir sürü böcek - başarıya. Ve ne kadar sessiz davranırlarsa, gerçek hayatta o kadar çok fayda elde edersiniz. Bu rüyadaki vızıltı küçük engellerden bahseder, ancak onlarla kolayca başa çıkabilirsiniz.
 4. Saldıran ve sokmaya çalışan agresif arılar, dedektörleri sembolize ediyor. İnsanlar saldırmaya başladığında kötü bir durumda olabilirsiniz ve kendinizi umutsuzca savunmanız gerekebilir. Sana zarar vermeye çalışacaklar.
 5. Arıları öldürmek - gerçekte, kendin için çok kötüsün ve dikkatsiz eylemlerle kendi hayatını mahvedersin. Ayrıca, bir rüya en kısa zamanda kötü alışkanlıklardan kurtulmanız gerektiğini belirten bir uyarı olabilir.
 6. Size lezzetli, taze bal getiren arılar iyi bir simgedir. Yakın gelecekte, halkın tanınması, şöhreti ve refahı bulacaksınız. Bir daha asla para için endişelenmenize gerek kalmayacak, kolayca ve istediğiniz miktarda kazanabilirsiniz.
 7. Huzur içinde davranan ve korku duygularına ilham vermeyen dev arı sürüsü de zenginlik ve refah hayalleri kurar. Ama eğer bir rüyadaki böceklerden korkuyorsan, gerçek hayatta kendini tehlikeli bir durumda bulabilirsin, bu yüzden uyanık olmalısın.

Rüya Miller

Psikolojiden hoşlanıyorsanız bu yorumları okuyun. Yazar, insan hayatının ve hayallerin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu analiz eden bir psikolog.

İşte onun öngörüleri:

 1. Arılar, diğer insanlara yapılan işlemlerin, sözleşmelerin ve yükümlülüklerin sembolüdür. Böyle bir rüya işinizde başarılı olacağınıza işaret eder. Yatırımcıları, ortakları, müşterileri ve sponsorları bulmak için de uygun bir süre olacaktır.
 2. Bir erkek arılar, iyi bir arkadaşın ortaya çıkmasını hayal eder. Yüzde yüz güvenilebilecek bir kişi hayatında ortaya çıkacaktır. Bu arkadaşlığın sonsuz olması mümkündür.
 3. İşadamları ve arı yöneticileri, satış rakamlarının artmasını hayal ediyor. Tüm fırsatlar başarıyla sona erecek ve iyi karlar getirecektir. Bu, yeni sözleşme ve anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir.
 4. Hayalperestin küçük çocukları varsa ve arıları hayal ettiyse, çocuklar yakın gelecekte çok fazla neşe getireceklerdir. Çok çalışacaklar, ebeveynlerine itaat edecekler ve başarılarından mutlu olacaklar.
 5. Arıların sokması olumsuz bir işarettir. Kader sizin için zor bir sınavdan geçmiştir. Bir arkadaşını, işini, sevilen birini veya parasını kaybedebilirsin.
 6. Seni kovalayan büyük bir arı sürüsü iyi bir işarettir. Sağlığınız güçlü olacak, yakın gelecekte çeşitli görevlerin çözümüne yönlendirebileceğiniz büyük miktarda enerjiniz olacak.

Rüya yorumu Tsvetkova

Eğer ayın evrelerini takip edersen, astrolojiye inanırsan, o zaman bu rüya kitabındaki tahminler sana uyacak.

İşte onlar:

 1. Arılar çok iyi bir işarettir. Yakın gelecekte, büyük bir puan kıracaksınız. Piyangoyu kolayca kazanabilir, pahalı bir hediye alabilir veya eski büyük borcunuzu iade edebilirsiniz. Riski alabilir ve bahis yapabilirsiniz.
 2. Çiçeklerin üzerinde oturan arıların izlenmesi sizi çok üzecek kötü haberleri alıyor. Kötü haberlerin sizi bir sıkıntıdan atmasına izin vermeyin, herhangi bir sorunla başa çıkabileceğinizi unutmayın.
 3. Arı yakalamak - gerçek hayatta düzensizlik vardır. İş dünyasında, evde, işte ve kişisel yaşamınızda, tam bir kaos var, bu yüzden enerji kaybediyorsunuz. Çevrenizdeki alanı hızlıca ayarlamanız gerekir.
 4. Bir arı tarafından ısırılmak, almayı beklemediğiniz küçük ama çok hoş bir para ödülüdür. Mesela, parayla değerli tavsiyelerde bulunduğunuz bir arkadaşınıza teşekkür edebilirsiniz.
 5. Arıların "işte" mırıldanması sevgilerinizi yerine getirmeyi hayal eder. Düşünmeyi unutmuş olduğun gerçek hayaller bile olabilir. Bir dilek tutmanın da uygun bir dönemi var.
 6. Arıların cesetlerini topla - yakında düşmanlarına veya rakiplerine karşı zafer kazanacaksın. Sahip olduğun tüm kozlar, o yüzden, önünüzde olana kadar anı ve hızlı bir şekilde kullanın.
 7. Evinizde uçan arılar olumsuz bir işarettir. Evden birileri ağır hasta. İstisna - Rüya kız rüyası olduğunda. Bu durumda, tahmin: Yakında hamile kalacak.
 8. Hayalperestin vücudunda çok sayıda küçük ve acı veren ısırıkları bırakan arılar - gerçek hayatta başa çıkmanız gereken bir dizi soruna. Dünyanın bütün sorunlarının birden bire kafanın üstüne düştüğü hissi olacak.
 9. Bu daireyi devasa bir arı kovanının üstündeki böcekler - gerçek hayatta çok çalışmak zorundasınız. Bunun için kişisel hayatınızı feda etmeniz ve dinlenmeniz gerekiyor, ancak sonuç buna değer. Zafer kazanmaya ve iyi para kazanmaya çalışın ve daha sonra rahatlamak için zamanınız olsun.

Pin
Send
Share
Send
Send