Rüya yorumu

Bir sıçan kadını hayal - ünlü rüya kitaplarının tahmini

Pin
Send
Share
Send
Send


Garip değil, ama bu kemirgenler insanlarda her zaman farklı hislere neden oluyor. Bazıları evcil hayvan olarak kendi beyaz farelerini alır, sıcaklığının, yumuşaklığının ve huzurunun tadını çıkarır. Ancak çoğu için, bu hayvan korku ve iğrenme aşılar. Neden bir kadın için bir sıçan hayalini kuruyorsun, doğrulanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Genel yorum

Bir sıçan, tek bir yorumla sınırlı olmayan sembollerden biridir. Hayalpereste bu kemirgen, yaşamda hem olumlu hem de olumsuz anlar vaat edebilir.

Bu hayvan bilgelik, istifçilik, esneklik, çeviklik, korkusuzlukla ilişkilidir. Koşullara kaprisli değildir, kalıcıdır ve zorla koşullara kolayca adapte olur. Sıçan iyi gelişmiş bir bilinç, sezgi, kendini koruma hissidir. Tehlike yaklaşımını hızla hissedecek, insan yaşamlarına veya doğal afetlere, felaketlere müdahale edecek. Hiçbir şey için, gemiyi ilk terk eden, kıyametini bekledikleri için değil.

Çin felsefesinde, sıçan zenginlik, başarı ve refahı kişileştirir. Aynı zamanda doğurganlığın ve geniş ailelerin bir sembolüdür. Büyük yavrular hayal edenler için, fareleri olan kadın hızlı bir hamilelik ve anneliğin mutluluğu için söz verebilir.

Hıristiyanlıkta, bu kemirgen karanlık güçler, kötü ruhlar, ölümle tanımlanır. Bu bağlamda uyuyan, sağlık sorunları, depresyon, stres ve şokları beklemelidir. Bu arka plan üzerinde birisinin doğa sporları, hipotermi ve yorgunluktan sakınması gerekir. Başkasının etkisine duyarlı insanlar için, medyumlar, falcılar ve sihirbazlardan kaçınılmalıdır. Dolandırıcılık ve aldatma şansı.

Çiftler için rüyadaki beyaz bir sıçan refah, refah, eve taşınma işaretidir. Bir sıçan şeklinde bir arkadaşını hayal eden genç kız, kişisel kazanç elde etmek için dedikodu, entrika, samimiyetsizlik ve manipülasyona karşı dikkatli olmalıdır. Düğün arifesinde siyah bir sıçan damat tarafından ihanet ve ihanet habercisi olabilir.

Ayrıca, bir albino fare, dişi bir karakterin ayna görüntüsüdür. Eğer bir kemirgenin her şeyi vizonuna nasıl soktuğuna dair bir rüyanız varsa, bu filistinizmi uyandırmak, shopogolism ve sakinlik sizin için çok açıktır.

Bir iş kadını önemli müzakerelerin arifesinde şişman bir fare hayal - büyük bir işaret. İstihbaratınız, becerikliğiniz, yaratıcılığınız sayesinde, kazançlı bir sözleşmenin sonucundan büyük miktarda finansal gelir elde edeceksiniz. Ve güvensizlik, kurnazlık, detaylara dikkat, ortakların saygı ve yetkisini artıracak.

Sıçan vererek fakir bir evde yaşamaya hazır değildir, bu yüzden derhal refahın büyümesini önemsemeye başlar. Hayalperesti, yünleri parıldayan kabarık bir kemirgen dairesinde görmek - ailede bolluğa. Gayrimenkul satın almak için iyi bir zaman, ev geliştirme, ocak konforu yaratma.

Para arayışı, istikrarlı bir gelir kaynağı olan kafanız karışıksa, ağzında bozuk para olan bir fare büyük makbuzların öncüsüdür. Sürekli para akışı için doğru çözümü bulabileceksiniz. Yaratıcı insanlar, bu kemirgen uygulaması için ilham verici, yeni gelecek vaat eden fikirler ve finansal kaynaklar vaat ediyor.

Sıçan bir kadından başka neler beklenmeli?

  • onu avlamak, tuzak kurmak - gerçekte, kriz durumunda kazanmak için güç toplamak, olumsuz düşüncelerden kurtulmak ve korkuyu yenmek;
  • kedi fareyi yakalarken izle - evdeki maddi refah ve refah;

  • Yatağınızda gördüm - en sevgili ve yakın kişiden ihanet bekleyin. Bu dönemde, tüm planlarınızı ve finansal kabiliyetlerinizi en yakın ortama bile açıklamamalısınız. Ortaklar ve arkadaşlar tarafından dolandırıcılık ve aldatma şansı;
  • Kemirgenin sıradışı nadir rengi etrafınızda döner - fikirlerinizi ve arzularınızı mevcut tüm olasılıklarla desteklemeyi amaçlayan etkili bir fanın ortaya çıkışının habercisidir;
  • bir rüyanın bir gıcırtı sesi duymak için - birisinin mülkünüze, mülkünüze, mülkünüze ve işinize el koymaya çalıştığının bir işareti. Ancak, haini zamanında görüp yerine koyarsanız, bu kişinin vereceği zarar sizin için önemli olmayacaktır.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Sıçan, hayalperestin agresif cinsel enerjisini kişileştirir. Bu, arzuların ve fırsatların yeni yönlerinin aranmasından kaynaklanmaktadır. Bir yandan, uyuyan yetişen ve görgü tarafından geri tutulurken, diğer yandan temel memnuniyetsizlik duygularıyla yakalanır.

İlk cinsel deneyimi düşünen kızlar için fare, samimiyetten korkma anlamına gelir. Belirsizlik ve şüpheyle dolusun. Fakat bu çizgiyi geçtiğinizde rahatlama ve keyif hissedeceksiniz. Tüm özel anların sizin için rahat olması için, ciddi bir eş seçmeniz faydalı olacaktır. Bir sevgili deneyimli, sabırlı ve yumuşak olmalıdır.

Gustov Miller

Sıçan yalanları ve aldatmayı kişileştirir. Kemirgenlerden kaçmayı hayal etmek - kavgalardan kaçınmak ve sevdiklerinizle olan ilişkiyi netleştirmek. Size atlıyorlar ve ısırmaya çalışıyorlar - gerçekte akrabaların saldırıları, yaşamınızı ve ahlaki değerleri tam olarak anlamadığınızla bağlantılı.

Fareyi elinizle tutun; sizi etkilemeye çalışanları aşırı baskı uygulayarak yerine koyun. Karakter ve atılganlık göstermek mümkün olacak. İlk kez kaybetmemek, karışmamanız gerektiğini açıkça belirtirsiniz. Kemirgen öldürmek, bilgelik ve içgörü gösteren zor bir durumdan muzaffer olarak ortaya çıkmaktır.

Birinin kendi evinde siyah bir sıçan görmek ve onu kovalamaya çalışmak - gerçekte, aynanın kendi yansımasıyla ilgili memnuniyetsizliği hissetmek. Görünüşünüzden hoşnutsuzluğunuz, ten renginiz ve genel bozulmanız strese neden olur ve bu da depresyona neden olabilir.

Evgeny Tsvetkov

Bu bodrum hayvan uyuyan için gizli bir tehdit oluşturuyor. Sıçanlar ile düşler, daha riskli, ihtiyatlı, muhalefet yapmamak, durumu tehlikeye sokmak için uyarıldı.

Kadınlar için, bu kemirgenlerin bulunduğu araziler, ailelerin gergin bir atmosferi, bir hesaplaşma, gergin bir atmosfer. Bir sıçanı öldürmek, kişisel mutluluğu engelleyen bir sorunu ortadan kaldırmaktır. Sevilen birinin sadakatiyle ilgili şüphe, size karşı olan duygularını devalüe olacak.

Çamaşır sepetinizdeki fareleri hayal etmeyi unutmayın - geçmişten gelen misafirlerin, anılarınız için sizin için elverişsiz konuları ortaya çıkaracaklarını bekleyin. Dedikodu, dedikodu ve iftiradan kaçınamazsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send