Rüya yorumu

Bir uçakla ilgili hayal kurmanın hayali nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Uçağın rüyasını görmek için bu makaleyi okuyun. İçinde ezoterik, astrolojik ve psikolojik tahminler bulacaksınız. Kendimi kullandığım en iyi rüya kitaplarının yorumunu seçtim.

Rüya loft

Bu rüya kitabının yazarı bir psikolog. Bu nedenle, rüyanı, bilinçdışı insanın çalışması açısından hayallerini deşifre eder. Yorumları, geleceği çok fazla öngörmüyor, fakat kendisini anlamasına yardımcı oluyor.

İşte onun öngörüleri:

 1. Uçağa uçmak, bir insanın aslında başa çıkmaya çalıştığı korku ve şüphelerle dolu olduğu anlamına gelir. Genellikle irrasyoneldirler, bu yüzden gerçekten üstesinden gelinmeleri gerekir. Ve bununla ne kadar başarılı bir şekilde başa çıkacaksanız, kendi gelişiminizde ve kendini gerçekleştirmenizde o kadar fazla ilerleme kaydedeceksiniz.
 2. Tüm bir uçağı kaçırdığınızı hayal ediyorsanız, o zaman gerçek hayatta bazı tehlikeli durumların bir premonyonu vardır. Ve bununla başa çıkmalı, standart olmayan çözümler bulmalısın. Ayrıca, böyle bir rüya hayalperestin macerayı sevdiğini ve canlı duygular olmadan hayatını düşünmediğini ileri sürüyor.
 3. Direksiyonu tut ve demir kuşu kontrol et - gerçekte çok kendine güvenen birisin. Bu sayede, neredeyse her zaman hedeflerinize ulaşıyorsunuz, herhangi bir durum üzerinde nasıl kontrol altına alınacağını biliyorsunuz. Hayatta gerçek başarıya ulaşmak için büyük bir potansiyele sahipsin.
 4. Bir felaket, bir panik ve bir uçak kazası, bir insanın gerçekte yeterince güvenmediği bir rüya olabilir. Kelimenin tam anlamıyla ayaklarının altındaki zemini hissetmiyor, bu yüzden onun için önemli bir konuda mağlup olabilir.
 5. Gemide ne kadar çok insan olursa, gerçek hayatta o kadar çok sorumluluk alırsınız. Kendine fazla ağır olmadığına karar ver. Belki de görev sayısını azaltmalı ve biraz dinlenmelisin.

Rüya yorumu Tsvetkova

Bu tahminler astrolojik bilgilere dayanmaktadır. Yazar, tahminlerinde yıldızlara güvendi.

İşte yorumları:

 1. Uçak bir işaret olarak hayal kurar - iyi şans ve şans akışındasınızdır, böylece tüm hayalleriniz kolayca gerçekleştirilebilir. Asıl mesele, niyetinizi açıkça belirlemektir, böylece zihinsel mesaj yeterli derecede enerjiye sahip olur.
 2. Uçağın kontrolü - hedeflerinize ulaşmanızı engelleyebilecek ani şartlar. Etrafınızda gelişecek olan olayları etkileyemezsiniz, yalnızca kadere itaat etmek ve her şeyin sizin için iyi sonuçlanacağına inanmak zorunda kalacaksınız.
 3. Küçük özel uçak - etrafınızdaki insanlara karşı daha duyarlı ve dikkatli olmanız gerekir. Çoğu zaman onları dikkatsizce söyleyerek yaralarsınız, bu yüzden düşman ve dedektör sayısı artıyor.
 4. Gökyüzünde uçan pek çok savaşçı - felaket vaat ediyor, kendine güven ve zindelikten mahrum edilebilecek hoş olmayan bir olay. Bütün üzüntülere katlanmak için sıkı sıkıya hazırlanmalısın - iradesini sertleştirecekler ve seni daha güçlü yapacaklar.
 5. Hiçbir şekilde uçamayan bir uçakta otururken - gerçek hayatta ilham almazsınız, bu yüzden yeteneklerinizi ve yaratıcı fikirlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Sorun çözüldü - güçlenmek ve rahatlamak için tatile gitmeniz gerekiyor.
 6. Çok sayıda mağdur olan kaza - daha cesur olmanız gerektiğini belirten bir işaret. Hedeflerinize çabucak ulaşmanıza engel olan şeyleri çok dikkatli yapıyorsunuz. Korkuların üstesinden gelmeyi ve her şeye rağmen hareket etmeyi öğrenmek gerekir.
 7. Gökyüzündeki siyah bir uçak - yakın gelecekte, tüm gelecekteki kaderinizi belirleyecek önemli bir olay olacak.
 8. Yerdeki uçak - ortamınızda güvenilemeyen insanlar var. Onlar korkaktırlar, bu yüzden size ciddi şekilde zarar veremezler. Ama kirli söylentilerin itibarını mahvetmek oldukça yetenekli.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yorumlanması, ezoterik seven herkese hitap edecek, her yerde gizli işaretler ve sihirli semboller arayacak.

İşte tahminler:

 1. Bulutların arasında bir uçakla uçmak - iyi haberi. Canlanmaya yardımcı olacak bilgiler alacak ve tekrar gelecekteki başarısı için aktif olarak hareket etmeye başlayacaksınız.
 2. Pilot olarak uçun - sizin için kolay olmayacak uzun bir yola. Yolda, hastalık geçecek ve hasta hissettiği için planlanmış tüm görevleri tamamlamak için zamanınız olmayacak.
 3. Yaşamdaki büyük mutluluğa ve başarıya ulaşmak için uçağın yanından daha hızlı bir rüyaya uçun. Her şeyde bir şans dönemi olacak, güçlü bir enerji akışına gireceksiniz, bu sayede tüm isteklerinizi çok hızlı bir şekilde yerine getirebileceksiniz, bu onların yürütülmesi hala gerçek görünmese bile.
 4. Uçağa tırmanmak - olumsuz bir işaret. Hayatınızda birbiriyle bağlantılı bir dizi olay gerçekleşecek ve sonunda hüzünlü bir sonla sonuçlanacaktır. Beladan kaçınmak için, etrafta olan her şeye çok dikkat etmeniz gerekir.
 5. Eski ve kırık uçaklar genellikle aşırı içtikten sonra rüya görürler. Böyle bir rüyaya hiç önem verilmemelidir.
 6. Uçak teröristler tarafından ele geçirildi - yaşamınız ilerlemenizi, gelişmenizi ve mutlu olmanızı önleyen korkularla doludur. Sadece bu korkularla mücadele, sorunların çoğundan kurtulmaya yardımcı olacaktır.
 7. Uçakta bir uçuş görevlisiyseniz, o zaman kişisel yaşamınızda mutluluk bekleyin. Eğer hala bekarsanız, yakında bir eş arkadaşınızla tanışacaksınız. Eğer bir ilişki varsa - bir evlilik teklifi alın. Ve zaten evli olanlar için, bu hiçbir şeyi öngörmeyen “boş” bir rüyadır.

Pin
Send
Share
Send
Send