Rüya yorumu

Komik burçlar burç tüm belirtileri hakkında işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Komik burç komik farklı takımyıldızların en komik karakter özelliklerini vurgular. Önemli olan - çok ciddiye almayın, çünkü yaratılışının amacı - okuyucuları neşelendirmek için. Ve hepimizin eksiklikleri var, onlar hakkında bilmek ve onlarla savaşmaya çalışmak, onları görmezden gelmek önemlidir.

Zodyak işaretleri için komik burç

Koç

Etrafımdaki insanlara yukarıdan aşağıya, çok temiz bir yüz ifadesiyle bakmaya alışkınım. Ne söyleneceği konusunda çok korkmadım - dilinin ne döndüğünü söylüyor.

Koç'a kusurlarını göstermemeye dikkat edin - eleştiriyi kabul etmediği için sizinle kana susamış zulümle ilgilenecek. Böyle bir insanın yetişmesi gerekmez - bebeklik döneminden itibaren zaten tamamen bağımsız ve zihinsel olarak oluşturulmuş bir kişiliği temsil eder.

Koç, sıcak öfke, cüretkarlık ve edepsizlikle kazanabilir. Ve inatçılığı hakkında sessiz kalması daha iyi. Koç şefi panicky, özellikle kendilerine verilen talimatlarla başa çıkmamışlarsa, astlarını korkutuyor. Her şeyin sona erdiğini biliyorlar - Koç onları paramparça edecek.

Akrep'ten daha bencilce. Temas eden burçlar Koç'un Zodyak'taki en zararlı takımyıldız olduğunu gerçekten söylüyor!

Boğa

Boğa neredeyse her zaman iyi mizah içindedir. Ve şaşırtıcı değil - açıkçası birileriyle kızmak, bu konuda kızmak ve çok daha fazlasını yapmak için çok tembeller. Tembellik ve yavaşlıkları hayatlarına çok fazla müdahale ediyor, ancak Boğa onlarla savaşmak için çok tembel. Bütün gün kanepede uzanıyor olabilirler ve bundan dolayı üzülmeyecekler.

Boğa sık sık memnuniyetsizlik hissediyor: görünüşü, tabağa ekmeği asimetrik olarak koydu, Zodyak'ta sadece ikinci sırada olduğu ortaya çıktı, çünkü imajını bozuyor!

Boğa insanı, çoğu zaman mamanına herhangi bir yaşam konusunda danışmayı seven bir "anne çocuğu" olur. Sert materyalist, hissedebildiği ve hissedebildiği şeyler dışında, dünyadaki hiçbir şeye inanmaz. Ve herhangi bir iknada bulunmuyor - Toros bir şey görmediğinden, bunun varsayılan olamayacağı, aksi halde nasıl olabileceği anlamına gelir!

İkizler burcu

İkizler evrensel sempati neden olur. Bu, bölünmüş bir kişiliğe maruz kalan şizofrenler için çok tipiktir. Genellikle İkizler uzun süre boyunca nasıl davranacağını düşünür ve sonra karar vermeden şaşırır ve tamamen kayıtsız kalır.

Önce hayatını özenle inşa etmeyi ve sonra cehenneme giden her şeyi mahvetmeyi büyük bir zevkle seviyor. Bu, görünüşe göre, Gemini'ye ahlaki bir memnuniyet duygusu verir.

İkiz her zaman yüksek sesle konuşur, böylece iyi duyulabilir. Tartışmanın kendisi ile yapılması önemli değil. Sonuçta, ilginç bir kişiyle konuşmak faydalıdır.

Sadece bazı haberleri öğrendikten sonra, konuşmaması gereken bir sır olsa bile, başkalarıyla paylaşmak için her zaman acele edin. Her şeyi kendi içinde tutacak hiçbir şey sağlığın için kötü değil.

Ve hala zodyak işaretleri hakkında şakalar yapıyor, psikini, nevroz ve diğer sinir bozukluklarını saplantılı Gemini liderleri olarak adlandırıyor.

kanser

Kanser, kendi hayatı dışında her şey hakkında gerçekten tutkulu. Piyango kazandığı gerçeği hakkında, arkadaşlar ona söyler. Ayrıca Cancer, giysilere özel bir stile sadık kalıyor - pofigisticheskogo, kesilmiş iki delikli bir çantada bile yürümeye hazır, eğer uygunsa. Ütülemeye değerli bir zaman harcadığını düşünüyor - neden birkaç saat sonra çoraplar hala çalışıyorsa?

Bir çift iç çamaşırı yıllarca giyilecek ve haklı olarak, neden "yaşlılık için" yastığın altına bir torba para toplamanın daha iyi olduğu bazı eşyalara para harcayacaksınız.

Kanser yalnızlık için deli, gerçek bir ev reclusive haline gelebilir. Ancak spor başarısını hedefleyen sigorta, ne yazık ki, koşu bandında harcanan 15 dakika içinde bitiyor. "Hiçbir şey, Kanser olduğunu sanmıyorum, gelecek pazartesiye kadar spor salonuna gideceğim" (hangi yıl olduğunu belirtmese de).

Aslan burcu

Çevredeki serfler kraliyet personeline yeterince dikkat etmezse, aslan çok üzülür. Başka birinin konuşmasını dokunaksızca kesintiye uğratabilir: Leo'nun görüşünü ifade etmesi çok önemlidir, aksi takdirde Dünya anında yörüngesinden sıyrılacak ve Tar-Tara'ya uçacak!

Leo, doğum gününde kitlesel bir geçit töreninin organize edilmediği için endişeleniyor, içtenlikle kimsenin böyle büyük bir olaydan haberi olmayacağından endişeleniyor. Bu nedenle, Leo'nun apartman dairesinde duvara kendi kutsal yüzü olan bir poster asacağına şaşırmayın.

Yüksek sesle büyümeye (yani, konuşmaya), kendinden emin davranmaya, kesinlikle başkalarının düşünceleri hakkında endişelenmemeye alışmaya başladım. Kitlesel bir lider olmaya, böyle önemli bir ün kazanmaya ve onurlandırmaya çalışır çünkü aksi takdirde gerçek bir aslan kaybeden gibi hissedecektir.

Başak burcu

Başak dolaba renk atıyor ve dairesinin her milimetresi günde en az iki kez temizliyor. Bir diş fırçası kullanarak. Bakire'yi yerde bulup, elinde bir büyüteç tutarak şaşırmayın: yüzeydeki mikropları sayar. Bu istatistik için gereklidir.

Başak obsesif-kompulsif bozuklukla doğdu. Bir cinayet davasına tanıklık ederse, her şeyden önce araştırmacıya suçlunun korkunç kirli ellerinden bahsedecek ve daha sonra konunun tüm noktasını açıklayacaktır.

Olağandışı burçlar, Bakire'nin yaşadığı dünyada yaşamın siyah ve beyaz çizgilere değil, temiz ve kirli olanlara bölündüğünü söylüyor.

Terazi burcu

Terazi bir karar vermesi gerekiyorsa, doktor, avukat ve polis memurlarının katılımıyla bir komisyon düzenleyecektir. Aynı zamanda akrabaları, komşusu, manikürcüsünü de birbirine bağlayabilirler - eğer biri, ancak bu anı olabildiğince uzun sürmezse

Sabahları, akşama kadar duygusal bir yükseliş halinde olmak, dikkatlice bir intihar planı düşünüyorlar. Merak etme - Terazi'nin havası çok değişkendir.

Terazi, evine sürüklenen bütün çöpler için delilik. Örneğin Hollywood, bu işaretin temsilcileriyle doludur. Bu nedenle zaman zaman saplamalar, papyonlar ve paraşüt pantolonlar modaya uygun hale gelir.

Terazi adamı çöpe sarhoş olsa bile, barmene sütlü kahve mi yoksa kahve mi verdiğinin farkındaydı. Ve korkunç derecede depresyonda, çünkü böyle ince bir doğa için böyle bir gaf esastır.

Akrep burcu

Hackerların toplu - Zodyak işareti Akrep. Sürekli olarak uzaylılar ya da hükümet ya da yaratıkların paralel gerçekliklerden kaçırılmasından korkuyorlar. Bu nedenle, kendi koruma yöntemlerini geliştirin. Ve ayrıca - dünya gücünü nasıl ele geçireceğini planlar.

Doğadan, Akrep sürekli amaçlanan amacı için kullanılan güçlü bir libidoya sahiptir. Scorpios'da hangi doğa bu kadar azdırılmış? Bu soru hala açık.

Yay

Yay, örümcekleri çıplak elleriyle ezmeye hazır doğmuş bir maceracıdır. Ve gerçekten, neden sorunlara kolay çözümler arıyoruz?

Başkaları onun fikrini kendi tercih ettiği zaman içtenlikle karışık. Yay bunu korkunç bir haksızlık olarak görüyor ve hala görüşünü her tarafa empoze etmeye çalışacak.

Yay, diğer insanları hafifçe engellenmiş olarak görür, neden eylemi neden aynen saniyeler gibi gerçekleştirmediklerini merak eder. "Her şey çok yavaş yapılıyor" gerçeğinden memnuniyetsizliklerini ifade etme fırsatını kaçırmayın.

Ve yine de - durum ne olursa olsun, çok konuşmayı ve yüksek sesle konuşmayı seviyor. Önemli olan - ruhu dökmek.

Oğlak burcu

Oğlak çalışkan, çalışkan ve güvenilir. Ama çok sıkıcı. Bir matematik ders kitabını tekrar okuyarak kendini eğlendirir. Descartes büyük bir matematikçi ve sıkıcı bir filozoftu; büyük olasılıkla Zodyak'ın burcuna göre Oğlak burcu idi.

Çoğu politikacılar Oğlaktır. Bu nedenle, devletimizde hiç kimse şaşırtılmamalıdır. Oğlak, Aslan ve Meryem'in bir tür karışımıdır. Kendisi karizmatik ve makul olduğunu düşünüyor, aslında onunla birlikte Leo ile olduğu kadar zor ve Başak kadar sıkıcı.

Zodyak komik burç işaretleri bir nükleer savaş aniden gelirse, hamamböceği ve Oğlaklar hayatta kalacağını söylüyor.

Kova

Kova sıklıkla çocukluğuyla ilgili nostaljik bir duruma geçer. Ve ayrıca - zamanda yolculuk etmeyi seviyor: sürekli bulutlardan dünyaya iniyor ve geri dönüyor. Kova ile konuşurken, senin içinden geçtiğini fark edersen, işlerini güvenle çözebilirsin. Değişimi bile farketmeyecek.

Kova, etrafa doğru yolu açmak görevini görür. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü sadece her şeyi ve her şeyi güvenilir bir şekilde biliyor. Bu nedenle, Satürn'de gökyüzünün ne renk olduğunu bilmek istiyorsanız, bu soruyu Kova'ya sorun.

Ama eğer Kova'ya bir şey ispatlamaya çalışırsan, sana delirmiş gibi bakacak. Tepeyi düzeltin ve daha minnettar ve ilham veren dinleyiciler aramaya gidin.

balık

Balık - sadece saçma durumlarda kendilerini bulmak ve şaka kahramanları olmak için doğuştan gelen bir yetenek var. Balık Kadınları, yeni Gucci koleksiyonunun ne zaman ortaya çıktığını hatırlayabilir, fakat hangi adreste yaşadıklarını unuturlar.

Otoyolda saatte 50 kilometre hızla koşan bir araba gördünüz mü? Biliyorsunuz, büyük olasılıkla, Balık tarafından yönetiliyor. Kendisinin derinliklerine dalabilir ve nerede olduğunu ve ne yaptığını bile fark edemez.

Ancak Balık'ın zararsız bir insan olduğunu düşünmek bir hatadır. Sadece, onu uyarmadan, ziyaret etmeye çalışın ve derhal onun tüm öfkesini görün.

Hiçbir şey yapmadan tarih yazmayı hayal ediyorlar. Gerçekte sadece övgülere güvenmelerine rağmen, “adil eleştiriyi” duymak istediklerini söylüyorlar.

Balıklar evcil hayvanlarını uzun süre yas tutacaktır, ancak rakipleri veya rakipleri tamamen yok edecektir.

Zodyak takımyıldızlarını burç şakasıydı. Umarım duygularını incitmedi, ama üzerinde çalışman gereken zayıf yönlerini daha iyi anlamasına yardımcı oldu.

Sonunda komik bir video izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send