Rüya yorumu

Kedi boku - pek çok ayrıntıda rüya yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Bilinçaltımızın uyku sırasında nasıl çalıştığı kesin olarak bilinmemektedir. Bazen geceleri gördüğümüz görüntüler çok garip, hatta saçma olsa da, her birinin, buna rağmen kendi sembolik anlamı vardır. Dışkı bile rüyalarımızda böyle görünmüyor. Rüyadaki kedilerin neler yaptığını anlamak için, bir rüya kitabı alıp bunun içinde uygun bir yorum bulmalısın.

Genel yorum

Rüya yorumu yollarından biri, anahtar ve en unutulmaz rüya nesnesinin bulunduğu yere göre yorumlamadır. Dışkı içeren rüyalar da bu şekilde yorumlanabilir. Bir hayvan tarafından bırakılan "hediyeyi" nerede bulduğunuzu unutmayın:

  • Hayaldeki saçmalık, hayalperestin tabağında yatarsa, bu ihtiyaç ve yoksulluğun kendisini tehdit etmeyeceğine söz veren son derece iyi bir alâmettir. Mali refah onu terk etmeyecek.
  • Dışkı ev eşiğine yakınsa, bu hayali gören uyuyan kişi uzun süredir yaptığı işler için gözaltında para alacaktır.
  • İnsan rüyasındaki bir evcil hayvan, uyuyan bir kişinin yatağında dışkılandıysa, rüya, çocuğun görünümünü önleyebilir.
  • Rüyada görülen avlu ya da bahçenin etrafına çok sayıda kedi dışkısı dağılmışsa, bu rüya yakın gelecekte varlıklı konukların ziyaretine öncülük eder.
  • Balkonda ya da pencere kenarında bulunan kedi pisliği, eski bir borç veren bir hayalperestin hayalini kuruyordu.

En nahoş rüyalar

Uyuyan bir insanın evcil hayvan dışkısıyla en rahatsız edici biçimde etkileşime girdiği rüyalar da kutsal anlamlarına sahiptir ve sadece hayalini kurmazlar.

Kişinin kendi ağzında kedi bokunu görmek oldukça ilginç bir omendir: hayalperestin, ikna etme ve konuşma kabiliyeti sayesinde elde edilebilecek sermayeyi önemli ölçüde artırmasını öngörür. Bir diğerine göre, böyle bir gece görüşünün yorumlanmasının daha olumsuz bir versiyonuna göre uyku, hayalperestin ağzını kapalı tutamaması ve her yerdeki alışkanlığını onun fikrine sadık kalması anlamına gelir;

Uyuyan bir adamın dışkıyla lekelenip, onlardan temizlenemediği bir rüya, hayalpereste kalıcı bir gelir vaat eden son derece iyi bir işarettir. Maddenin derhal aklanması durumunda - para makbuzu tek kullanımlık ve mütevazı olacaktır.

Dışkı ile kirlenmek ve onları koklamak - muhteşem, pahalı bir hediye almak. Bir rüyada hayalperest sadece ellerini sürerse - kaderi ona gerçek hayatta düzgünce kazanma şansı verecek.

Vücudunuzdaki lekelenme dışkı, onu gören, servet ve maddi refahı, ihtiyaç yokluğunu gören bir insanı gölgeleyen harika bir alâmettir. Bok hayalperestin başındaysa ve kişi onu koklayabilseydi, bu rüya finansal olarak başarılı bir hayranla olan aşinalıktan ibarettir.

Diğer detayların yorumlanması

Eğer kedi boku faaliyeti tarım ve tarımla ilgili bir kişinin rüyasıysa, bu rüya harika bir hasat yapılmasını ön plana çıkarırken, işadamları büyük bir kar elde etmeden önce böyle bir rüya modelini görürler.

Yerde yatan bir grup saçmalık, aşık bir adam tarafından görülürse, bu en iyi işaret değildir: romantik ilişkilerde aldatma ve aldatma hayalperestini tahmin eder. Bir rüyada, tepsiye küçük bir yavru kedi evcilleştirme şansı olan bir kişi, gerçekte haksız beklentilerle karşılaşabilir - bir proje göründüğü kadar karlı olmayacaktır.

Bir yabancının kedi dışkısına bulaştığı bir rüya, böyle bir resmi gören bir insanı, gerçekte zor bir seçimi önemser. Hayalperestin kedinin bokunu izlediği, ancak koklamadığı gece görüşü, hayalperest tehlikeli bir durumdan kurtulmanın başarılı ve kolay bir yoludur.

Yanlışlıkla rüyanızın dışına çıkın - beklenmedik karlar elde etmek için. Eğer bir rüyada kurutulmuş balgam dışkılarını temizlemek gerekliyse - elde edilen para kazanıldıkça hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kalkacak.

Şüpheli işlemlerin sonucunu ve maceralara katılımdan vazgeçmek çok önemlidir, eğer çok uzun zaman önce kedinin bokunu gördüğünü ve küçümsemediğini hayal etmişsindir. Uzak dur, anlaşma kazan-kazan gibi görünse de.

Rüya Miller

Bu rüyanın verdiği yoruma göre, kedi boku, şaşırtıcı bir şekilde, en kötü işaret değildir. Gece görüşünde, kedi dışkısını gerçek zamanlı olarak gözlemleyenler, fazla çaba göstermeden, iyi bir durumu bir araya getirebileceklerdir.

Ayrıca, bir insanı hayal eden kedi boku, hayalperestin gerçek yaşamdaki küstahlığını, insanları kendi tarafına eğme kabiliyetini, kendi pozisyonunu ve iradesini empoze etme yeteneğini sembolize edebilir.

Rüyasındaki bir adam bir kedinin bir gübre yığınında yattığını görürse, hoş bir sürpriz onu bekliyor. Hediye hoş olacak, ama pahalı olmayacak ve eğer para ise, miktar küçük olacak, ama olumlu duygular azalmayacak.

Rüya loft

Bu rüya kitabına göre, kedi boku mutlaka belirli bir para makbuzu anlamına gelmez. Ayrıca hayalperestin zenginlik için bilinçli veya bilinçaltı arzusunu kişileştirebilir. Hayalperest, genellikle nasıl ve nerede daha fazla para kazanacağını düşünür ve bu nedenle, hiçbir kutsal değer ve tahmin olmadan, kedi boku hayalleri kurar.

Bir kimsenin yakınlarda bir yerde kedi dışkısı olduğunun farkına vardığı ancak onları göremediği bir rüya, hayalperestin hayatındaki yabancıların gerçek yaşamdaki müdahalesiyle ilgili endişesini canlandırır.

Rüya rüya Thelomena

Ona göre, kedi boku olumsuz bir semboldür. Mevcut durumu ya kişileştiriyor ya da hoş olmayan bir durumun başlangıcını haber veriyor. Uyku aynı zamanda gerçek hayatta olumsuz bir deneyim anlamına da gelebilir.

Ayrıca, dışkı ile bir rüya hayalperestin iç dünyasının kişileşmesi olabilir, bu nedenle böyle bir rüya görmüş olmak, kendinize dalmaya değer.

Pin
Send
Share
Send
Send