Rüya yorumu

Bir çobanı bir rüyada görmek ne demektir - rüyayı doğru yorumlamak?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki çoban köpeği ya size yardım etmeye hazır gerçek arkadaşlarınız olduğunu ya da itaatkar bir şekilde komutları yerine getiren bir hizmet köpeğine dönüştüğünüzü gösteren ilginç bir işarettir. Çoban köpeği kolay bir köpek değildir, servis ve koruyucu işlevler yerine getirir. Bu, büyüleyici davranışı ve komik yüz buruşturmalarından memnun olan büyüleyici bir York ya da kaniş değildir.

İlk olarak, çoban hizmet etmeli - bu cinsin amacı, koruma, koruma, izleme ve saldırı için özel olarak yetiştirilmiş. Diğer birçok cinsin aksine, bir çoban komuta ettiği bir kişiyi avlamak, izlemek ve ona saldırmak için eğitilebilir. Hayal kitaplarının ve psikologların yorumlarına dayanarak rüyada çoban için ne anlama geldiğini bulmaya çalışalım.

Toplam uyku değerleri

 • Rüyadaki bir köpek, daima küçümseyeceğiniz, daima sadık bir arkadaştır. Köpeklerden bahsediyoruz - "her şeyi anlıyor, ama hiçbir şey söyleyemiyor." Shepherd, insanların çok şey söylediğine yanıt olarak söyleyebilir, ancak çok daha az anlarlar.
 • Bir köpek, bir rüyadaki bir köpek yavrusu, bakıma ihtiyacı olan, eğlenceli ve eğlenceli bir çocuk olabilir. Bir anaokulu grubu, sizi bir köpek yavrusu şirketi gibi bir rüyanın içinde size tanıtabilir. Ama bir çoban köpeği değil. Küçük bir çoban köpeği bile zaten bir çoban köpeğidir. Aynı zamanda özel muamele, koruma, tehdit ve silah gerektiren bir köpek.
 • Alman, Kafkas, İskoç, Orta Rus ve hatta İrlanda - İrlanda'daki kurtların hayvanlarını neredeyse yok eden yarı vahşi vahşi köpeklerin birçok cinsi vardır. Bir rüyadaki en yaygın çoban Almandır. Siyah - gri veya kırmızımsı renkli, keskin dik kulaklı, siyah burunlu, özenli kahverengi gözlü ve etkileyici ağzı olan büyük bir köpektir. Diş etleri pembe olabilir, ancak daha sık siyah olabilir. Korkunç bir siyah ağzı olan ve beyaz dişleri olan köpeklerden korkuyorsanız, o zaman boşuna, bu sadece türün bir özelliğidir.
 • Bu, bir kişinin karşılıklı dikkatini ve bağlılığını gerektiren hassas bir zihinsel sisteme sahip gergin bir köpektir. Ev sahibi olmayan yalnız bir hizmet köpeği tahmin edilemezliği ve insanlara saygı gösterilmemesi nedeniyle tehlikeli olabilir.
 • Bir çobanın bir rüyadaki temel değeri - koruma, emirlerin yerine getirilmesi, özverili hizmet, sadakat.
 • Kendi köpeğinizi hayal ediyorsanız, gerçek değerine göre bir hayal edin. Sadece köpeğini hayal et, hayatının bir parçası. Eğer birlikte değilseniz köpek onu özlediğiniz anlamına gelir.
 • Orta Rus ve Kafkas Çoban Köpeği, etkili bir kişiyi gizleyebilir. Bakan ya da başka bir büyük patron. Shaggy rolünü oynar. Ne kadar tüylü ve büyük bir köpek görüyorsanız, rütbeli bir insanın önemi o kadar büyük olur. En azından gözlerinde.
 • Agresif, kötü beslenmiş bir köpek tehlike anlamına gelir. Muhtemelen bu, meslektaşlarınızdan birini bir rüyada gördüğünüz şeydir.
 • Size karşı dost bir çoban köpeği, her şeyin sizin için iyi olduğu anlamına gelir. Yol servis temsilcileri ile serbestçe sohbet edebilirsiniz. Önemli olan - çift katı geçmeyin, geri kalanı çözülebilir.
 • Askerlik, polis, gümrük memurları, rüyasında, hizmet kurmaları kolay olmayan hizmet köpekleri olarak temsil edilebilirler.
 • Yaşlı, tembel ve şişman bir çoban köpeği size iğrenç bir şekilde kokar - yetkililer veya diğer devlet memurları, bürokrasi, para cezaları, civcivler, bürokratik mağaralar ile ilgili sorunlar olabilir.

Yetkili rüya kitaplarının değeri

 • Kadın rüya kitabına göre çoban, tartışmasız itaat görmeyi hayal ediyor. Kısa sürede oldukça ağır emirler vermeniz ve idam edilmeleri mümkündür. Bir çoban köpeğine sahip olma ihtiyacı, onu rüyamda görmek - güvenlik konularında ciddi endişeleriniz var. Korumalarınız varsa, bir rüyada onları çoban köpekleri gibi görebilirsin. İcra, zorlu, ama çok sabırlı değil.
 • Hayal kitabı Hassa sizinle tanışmak için koşan, kuyruğunu enerjisel olarak sallanan, konuşmak için hoş, tanıdık, ilginç bir kişi olarak gören bir çoban köpeği olarak kabul eder. Ancak rahatlamayın, arkadaşlarınızla iletişim, görünüm ve hatta görünüş olarak tanışmalısınız. Çoban, orta veya yüksek rütbeli, zeki ve anlayışlı bir resmi veya çalışanı olması mümkündür.
 • Bir çobanınızın evinizde yaşadığını hayal ediyorsanız, bir köpeğiniz olmasa da - bu aile üyelerinden birisidir. Belki siz kendiniz, eğer emirleri yerine getiren sizseniz, güvenlikten sorumludur ve temel kuralları belirler.
 • Rüya Miller, bahçedeki çobanların - barış, mutluluk ve sükunet olduğunu iddia ediyor. Başkasının köpeğini hayal ediyorsanız, evinize ya da bahçenize koştu - müdahaleci arkadaşlara, kıskanç, dedektörlere, sırlarınızı koklamaya meyilli olun.
 • Dream Vanga, endişeli ve aşık erkeklerin uzun bir kuşatmaya hazırlanmasını tavsiye eder. Duygulara cevap vermek için acele etmeyin, orta derecede yumuşak ve kısıtlı olun. Bu senin erkeğinse bekliyor olacak. Erkekler aşık olduklarında davranışları, hafif aşkı ve gerçek duyguyu karıştırmak için aynı ve kolaydır.

Sonuç

Bir çobanı hayal etmek, genellikle bir erkekle arkadaş olmaktır. Bu köpek dostu olduğunda geçerlidir. Kendi köpeğiniz büyük olasılıkla bir aile üyesidir. Dış ve saldırgan köpekler - memurlar, kolluk kuvvetleri, askeri.

Köpekler tarafından zorbalık edildiğinizi hayal ediyorsanız, bu mutlaka yasadışı faaliyetlerde bulunduğunuz anlamına gelmez. Rahatsız ve psikolojik baskı yaşıyor olabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send