Rüya yorumu

Popüler rüya kitaplarına ihanet etmek ne demektir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada ihanet etmenin ne demek olduğunu görelim, neden rüya kitaplarına ihanet etmeyi. Her şeyden önce, böyle bir ihanet kurmanız gerekir.

İhanet, kişisel alanınızı içeriden kırarak, kırılganlık yaratan bir ihlaldir. İhanet, sadece sırlarınızı yaymakta fayda sağlayan veya davranışlarınızı daha yüksek makamlara bildirmeyi gerekli kılan samimi bir kişi tarafından gerçekleştirilebilir. Her zaman ihanet yalanla ilişkili değildir, ancak her zaman bir çıkar çatışması, ayrılık ve intikam tehlikesi gerektirir.

Yanlış ihanet ve temel anlamların anlamı

Dövülmüş kadınlar, eşlerinden dayak iddialarını alırlar, çünkü ailenin içinden korunmaya çalışmak bir ihanet sayılır. Aile içindeki etkileşim kişiliksizdir, farklı görüşlere sahip iki kişi arasında bir çatışma değil, belirli bir içsel süreçtir. Dışarıya itiraz etmek, ailenin bir topluluk olarak varlığını tehlikeye atar. Fakat kocası, aile üyelerine zarar vermeye başladığında evlilik yeminini daha önce bozmuştu.

Mezhepler mensupları aşağılayıcı tekniklere tahammül ediyorlar ve şikayet etmeye veya kaçmaya cesaret etmiyorlar - bu, tüm grup için güvenlik açığı yaratabilecek bir ihanettir. Ancak refah yerine toplumun kendisi, yeminini kıran cehenneme yakışır. Tepki ihlali sahte ihanet olarak kabul edilir. Kurallara uymak zorunda değilsiniz ve sizi halihazırda sizi aldatanların sağlığına ve itibarına önem vermek zorunda değilsiniz.

İhanet, ihanet yemini. Evlilik, devlet, arkadaşlık yemin, askeri, tüzel, topluluk yemin, profesyonel yemin.

  • Bir rüyada zina - şüphesiz ihanet. En kötü kabusun gerçekleşmesini öneren ihanetten korkabilirsiniz. Büyük olasılıkla, aile gerçekten dengede asılı.
  • Kurumsal ihanet, iç sırların ihlali. Resmi talimatları atlarken, sigara içilen odadaki maaşlarla ölçülür - bunlar küçük iç ihlallerdir. Ancak tahtanın kasasını açtığınızı hayal ederseniz, kurucu belgeleri, patentleri, tasarım şemalarını ve banka belgelerini çıkarın ve rakiplere gidin - bu ihanettir. Gazetecilere, ofisteki işlemler hakkındaki gerçeği söylemek bir ihanettir. İlk önce topluluktan ayrıl ve ayrıl, sonra da ifşa edici ifşalara devam et. Bu arada, kendi liderliğinin şantajı ve ifşa tehdidi ihanet değil, ihtimaline dair net bir ipucu. Hizmet verdiğiniz şirkete ihanet etmeyi hayal ediyorsanız - güvenlik hizmetine koşmak için acele etmeyin. Sitenizdeki kontrolü güçlendirmeniz yeterli olacaktır.
  • Bir arkadaşın rüyasında ihaneti birçok şekilde olabilir. Kendi partnerinizle cinsel ilişkiye girmeden, itibarsız söylentilerin yayılmasına ya da çocukça cüzzamla ilgili aşırı açık sözlü hikayelere kadar. Sırların ifşa edilmesi mutlak bir ihanettir. Muhtemelen bir rüyada acı ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Böyle bir senaryonun gerçekte oldukça mümkün olduğunu anlıyorsanız, bir arkadaşınıza sırları ve vahiyleri saklamanın önemini açıklamaya çalışın. Bu başarısız olursa - korkuların haklı çıktı.

Yetkili kaynaklar tarafından bir rüyada ihanet değerleri

  • Lofa'nın rüya kitabına göre, zina ve ihanet sürecinde olduğunuzu hayal ederseniz - gerçek hayatta davranışlarınız tanınmış normlarla çelişir. Belki de yarışmaya gittin. Aldatıldığınızı görüyorsanız, yatkınlığınızı kısıtlamanız çok olasıdır.
  • Bir kadın rüya kitabı, kocasının arkadaşları ve meslektaşları ile hain ihanet vizyonlarına karşı uyarır. Bir rüyada ihanet, ilişkilerin soğutulması, mevcut hedefler arasında yeni bir ortak bulunması ve seçilmesi anlamına gelir. Baştan çıkarmamak için sosyal çevreyi değiştirmek gerekir.
  • Rüya Miller, bir rakip rüyasında arkadaşlarına ihanet ettiğini, başkalarının pahasına kendilerini gösterme arzusunu açıklar. Rüya gerçek bir temele sahip olabilir. Her durumda, eski vahiyler yakında çalışmayı bırakacak, hatalara izin vermeyecek ve tarafsız konuşma konularına sadık kalmayacak. Futbol ya da manikür, yeni filmler hakkında konuşun. En yüksek güvenin bir işareti olarak bile, hayatınızın hikayesini anlatmamalısınız. Buna güvenmeye hakkın yok.
  • Sevdiklerinize, aile üyelerine ihanet etmek, ergenlik protesto yaşının özelliğidir. Eğer bir rüyasında anne babana hakaret ediyor ve ihanet ediyorsan, kendine aşık olabilirsin, depresyon, umutsuzluk, kendine uygun araçlarla kendine dikkat etmelisin. Bir yetişkin olarak bu sorunu çözebilirsiniz. Hediyeler al ve ailelerini ziyarete git, akşamı birlikte geçir.

Sonuç

İhanet, gerçek ya da rüyada, her zaman arkasında karmaşık duyguların bir tren bırakır. Güvensizlik, neşe, bu sadece bir rüya, korku, şüphe, hayal kırıklığı, kızgınlık - her şey tek bir kokteylde karıştırılır. Belki de rüyanın nedeni kendi şüphen veya aşırı konuşkanlıktır.

Belki de zihninizin kendisi, kendinizi koruyabilmeniz için güvenlik açıkları arıyor. Ancak küçük gözlemlerin bir rüyada gördüğünüz tutarlı bir tabloya dönüşmesi oldukça olası. İhaneti olan bir rüya görmek endişe verici bir işarettir ve ona dikkat etmelisiniz.

Hastalik derecesini azaltin, gerçekleri kontrol edin, diger insanlar için mazeret icat etmeyin, gizlerinizi koruyun. Başkalarına verdiğiniz bilgileri göz önünde bulundurun. Gerçek hikayelerin yardımı ile bir banka hücresini kırmaktan daha az zarar veremezsiniz. Hava durumu, tiyatro güncellemeleri, okuduğunuz kitaplar ve meraklı dergi notları hakkında konuşun. Bireyin sırlarını ifşa etmeden hoş bir sohbetçi olacaksın.

Pin
Send
Share
Send
Send