Rüya yorumu

Neden rüya kitabındaki bıçağın hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bıçağın neden rüya gördüğünü belirlemek için, en küçük ayrıntılarda hayalinizdeki kurguyu hatırlayın ve ardından bu makaledeki yorumlara göz atın. Tüm cevapları bulacağın popüler rüya kitaplarının tahminlerini topladım.

Psikolojik rüya kitabı

Bu rüya kitabının fikri: rüyalar yoluyla, bilinçdışı görüntüleri yaklaşan olayları tahmin edebileceğiniz birşeye aktararak, birisine iletir. Sezgi ne kadar iyi olursa, tahmin o kadar doğru olacaktır.

İşte bir bıçağın hayal edebileceği şeyin yorumu:

 1. Hediye olarak bir bıçak seti alın - olumsuz bir işaret. Yakın gelecekte, en çok güvendiğiniz bir kişi tarafından sinsi bir aldatmaca kurbanı olacaksınız. Acı çekmemek için kimsenin sözünü almamaya çalışın.
 2. Başka birine bıçakla saldırmak - hayalperesti gerçek hayatta yenecek bir dizi talihsizlik. Daha önce sorumluluk almadığı için geçmişte işlediği kötü işlerinin meyvelerini almaya başlayacaktır.
 3. Size keskin bir bıçakla saldırmak - kişisel hayatımda önemli değişiklikler olacak. Ve beklenmedik bir şekilde sizin için tamamen olacak. Bu değişiklikler olumlu veya olumsuz olacaktır - yalnızca davranışınıza bağlıdır.
 4. Bir rüyada biri sizi sırtından bıçakladıysa, o zaman gerçek hayatta düşmanlarınızın kurnaz davranışlarına dikkat etmelisiniz. Size ciddi zarar verdiler, bu yüzden büyük sıkıntılardan kaçınmak için çok dikkatli olmalısınız.
 5. Eğer bıçak elinizden düşerse, o zaman gerçekte yakında sevecen ve sevgili kocan haline gelebilecek bir adamla tanışacaksın. İlk başta kesinlikle bundan hoşlanmayacak olsanız da, zamanla ruh eşinizi içinde göreceksiniz.
 6. Yemek pişirirken kendinizi bıçakla kesmek - akrabalarınız ve arkadaşlarınız karakterinizi düzenlemeyi bıraktılar, sizi “yeniden eğitmek” için etkilemeye çalışacaklar. Bu iyi bir şeye yol açmayacak, ancak yalnızca ciddi kavgalara neden olacaktır.
 7. Dekoratif, küçük bir bıçak - gerçek hayatta, hayalperest her şeyi kontrol altında tutmaya çalışır, bu yüzden sık sık rahatlayamaz, durumu bırakmaz ve sadece anın tadını çıkarır. Evrene, insanlara ve kendi sezgisine daha çok güvenmesi gerekiyor.
 8. Bir bıçağı kaybetmek - böyle bir rüya, enerji yetersizliğinden dolayı bir rüyadır. Büyük olasılıkla, uzun süredir çok çalışıyorsunuz ve yoruldunuz. Bilinçaltı zihin, en azından biraz dinlenmenizi ister.
 9. Hiçbir şeyi kesemeyen donuk bir bıçak hayalperestin kendindeki güvensizliğinin bir işaretidir. Yaşamasını ve yaşamdan zevk almasını önleyen çok fazla kompleksi var. Bir psikolog ile korkularınız üzerinde çalışmaya değer.
 10. Güzel bir antika hançer ya da kılıcı yakın bir gelecekte pahalı bir hediye almanın hayallerini kuruyor. Ve hediye, en az umduğun kişi tarafından sunulacak.
 11. Bildiğiniz birinin elinde bıçağı olan birini görmek - insanların zaman içinde ne kadar yakın olacağından dolayı, davranmak için dayanılmaz hale geldiniz. Tüm arkadaşlarınızı ve benzer düşünen insanları kaybetmek istemiyorsanız, davranışlarınızda başkalarını rahatsız ettiğinizi ve onlara dokunduğunu düşünün.
 12. Çok keskin, cilalı küçük bıçak - kaygı ve sürekli kaygı hissi büyüyor. Önemli bir işte başarısız olabileceğiniz için korku ve şüphe ile kendinizi eziyet ediyorsunuz.

Rüya Miller

Tahminleri neredeyse herkes için uygun olan ve çoğu zaman gerçekleşen evrensel rüya kitabı.

İşte bu tahminler:

 1. Hedeflerinize ulaşmak için yeterli çabayı göstermiyorsunuz. Bu nedenle, sonunda hiçbir şey kalmayabilir ve rakipler kazanacak. İşsiz kalmamak için daha aktif çalışmayı deneyin.
 2. Başka birine bıçakla saldırmak - etrafınızdakileri sık sık kırdığınız için onlardan korkarsınız. Düşük ve çirkin davranabilirsiniz ve bu yüzden bu kadar az arkadaşınız var.
 3. Bir rüyada bıçak ne kadar keskin olursa, hayalperestin gerçek hayatta hissedeceği endişe ve endişe o kadar artar. Biraz iyileşmek ve daha sakin ve huzurlu bir durumda yaşamaya devam etmek için zamana ihtiyacı var.
 4. Paslı bıçak hayalperestin cinsel memnuniyetsizliğinden bahseder. Mevcut partnerden memnun değil, kızgın ve ihaneti düşünüyor. Ayrıca, böyle bir rüya yakın gelecekte eşinden veya sevgilisinden ayrılığa yol açabilir.

Rüya Vanga

Kör kehanet ayrıca rüyaları da yorumladı. Tahminleri çok belirsiz.

İşte yorumlar:

 1. Bıçakları hediye olarak al - kendi aldatıcılıkları nedeniyle aldatma kurbanı olmak.
 2. Bir adamı bıçakla öldürmek - saldırganlığından dolayı yakın insanlar acı çekecek. Ailene büyük talihsizlik getireceksin. Onların duyularına gelmeliyim. çok geç olmadan
 3. Alışılmadık bir sapa sahip güzel bir bıçak (örneğin, karmaşık desenlerle dekore edilmiş) - bir numara ile bir hediye alacaksınız. Büyük olasılıkla, verici karşılığında sizin açınızdan bir tür hizmete güvenecektir.
 4. Bir bıçakla eti kesmek - hayatınızın bu aşamasında, çok sık risk alırsınız. Bu nedenle, itibarı mahvedebilir ve elinizden gelen her şeyi kaybedebilirsiniz. Hayatınızı mahvetmemek için şüpheli işlere karışmayı bırakmalısınız.
 5. Bir yığın halinde istiflenmiş paslı bıçaklar, çabalarının sonuçlarından memnuniyetsizliği hayal eder. İşinize çok ucuza değer verildiği size görülecektir. Aslında, her şey tamamen yanlıştır. Dürüstçe itiraf et, görevlerini ne sıklıkla ihmal ettin ve çok kötü bir şekilde yerine getirdin?

Genel olarak, bıçak - ihanet sembolü, yalan, aldatma. Bu nedenle, Vanga'ya göre, böyle bir düş, olumsuz işaretlerle doludur. Ancak, kendi realitenizi yaratabileceğinizi ve geleceği kendi takdirinize göre değiştirebileceğinizi unutmayın.

Pin
Send
Share
Send
Send